Dukla Trenczyn vs MSHK Zilina Prognoza 3 stycznia 2026
📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 3 stycznia o 16:00 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "Extraliga" pomiędzy zespołami Dukla Trenczyn i MSHK Zilina. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Head to Head
- rozegrane 39 mecze;
- na lodzie gospodarzy 23 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 14;
- zdobyte bramki: 116 przeciwko 90;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.44, 2. - 1.62, 3. - 2.03;
- średnia całkowita meczu - 5.13.
Ostatni raz drużyny spotkały się 19 grudnia 2025 na arenie drużyny MSHK Zilina - wynik meczu wynosił 4:2.
Statystyki bezpośrednich spotkań Dukla - MSHK Zilina

Dukla Trenczyn Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Dukla Trenczyn uczestniczył w 34 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 14 zwycięstw,
- 20 porażek.
📈W tym sezonie Dukla Trenczyn ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 41%, przy czym 59% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 4.85, zdobywając średnio 2.47 goli na mecz i tracąc średnio 2.68 goli.
🏒W tym sezonie Dukla Trenczyn zdobył 84 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 34.52% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.83 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Dukla Trenczyn w bieżącym sezonie stracił 91 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 36.17% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.83 na mecz.
Wyniki meczów: Dukla Trenczyn

MSHK Zilina Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie MSHK Zilina wziął udział w 34 meczach, osiągając następujące wyniki: 20 zwycięstw, 14 porażek.
📈W tym sezonie MSHK Zilina ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 59%, a 41% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.68, ze średnio 3.12 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.76 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory MSHK Zilina zdobył 106 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 34.91% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.75.
🥅Jeśli chodzi o obronę, MSHK Zilina w tym sezonie stracił 94 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 39.13% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.88 bramek na mecz.
Wyniki meczów: MSHK Zilina
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 39;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 6; gości (na wyjeździe) - 5;
- średni total 1. tercji: 1.44;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.82, goście - 0.62.
Statystyki w 1. tercji: Dukla Trenczyn (u siebie) vs MSHK Zilina (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 16;
- liczba zwycięstw: 10 (55.56%) vs 5 (31.25%);
- liczba porażek: 3 (16.67%) vs 3 (18.75%);
- liczba remisów: 5 (27.78%) vs 8 (50%).
- średni total zdobytych bramek: 1.06 vs 0.94;
- średni total straconych bramek: 0.72 vs 0.63.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 1;
- liczba porażek: 1 vs 6;
- liczba remisów: 4 vs 3;
- średni total 1. tercji: 1.9 (zdobyte - 1.1, stracone - 0.8) vs 1.9 (zdobyte - 0.5, stracone - 1.4).
- Były łącznie więcej niż 0.5 bramek w pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów MSHK Zilina (Extraliga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 39;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 23, gości - 14.
Statystyki: Dukla Trenczyn vs MSHK Zilina
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 34 vs 34;
- Liczba zwycięstw: 14 (41%) vs 20 (59%);
- Liczba porażek: 20 (59%) vs 14 (41%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 9;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 8.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 3 vs 5;
- Liczba porażek: 7 vs 5;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
- Liczba zwycięstw gości: 1.
- Dukla Trenczyn nie przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Extraliga).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.97, dla gości - 2.31;
- średnia liczba goli w H2H - 5.13;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 7 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 10 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 16 raz.
Statystyki: Dukla Trenczyn vs MSHK Zilina
- średnia liczba w turnieju: 4.85 vs 5.68;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.47 vs 3.12;
- średnia liczba straconych bramek: 2.68 vs 2.76;
- Dukla Trenczyn: średnia liczba w domu w turnieju - 2.83;
- MSHK Zilina: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.75;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.8 (w domu - 3.2) vs 3 (na wyjeździe - 2).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 10 z ostatnich 11 meczów Dukla Trenczyn (Extraliga).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 9 z ostatnich 10 meczów MSHK Zilina (Extraliga).
Prognoza redakcji
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 10 z ostatnich 11 meczów Dukla Trenczyn (Extraliga).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 9 z ostatnich 10 meczów MSHK Zilina (Extraliga).