VP vs ACES 21 października 2026
Virtus Pro
Team ACES
1
0
-
-
Oglądaj online Virtus Pro vs Team ACES

LIVE
Virtus Pro - Team ACES
Legalna transmisja meczu w doskonałej jakości jest już dostępna. Musisz tylko:
- Otwórz link
- Zarejestruj się na platformie streamingowej
- Oglądaj mecz bez reklam
Mapy (NAJLEPSZE Z 3)

Nuke
-:-
Virtus Pro
Team ACES

Mirage
-:-
Virtus Pro
Team ACES

Dust2
-:-
Virtus Pro
Team ACES
Virtus Pro vs Team ACES H2H
Virtus Pro i Team ACES nie mają historii meczów H2H.
0%
0 Zwycięstwa
0%
0 Zwycięstwa
Ostatnie mecze: Virtus Pro
22.09.26
Stake Pulse Beat IIJohnny Speeds
Virtus Pro
2
0
13
11
13
2
P
22.09.26
Stake Pulse Beat IIVirtus Pro
BBL
0
2
0
13
5
13
P
13.09.26
Thunderpick World Championship Closed QualifierHOTU
Virtus Pro
0
3
14
16
6
13
13
16
Z
13.09.26
Thunderpick World Championship Closed QualifierVirtus Pro
Heroic
2
1
13
6
2
13
13
11
Z
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Team ACES
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Oblicz wygraną
Inne mecze Counter-Strike
CIS LAN Championship
CYBERSHOKE
BlinkDagger
21 paź
15:00
Więcej informacji
CIS LAN Championship
UPGRADE
Team flacons
21 paź
15:00
Więcej informacji
DraculaN
FaZe
JiJieHao
21 paź
11:00
Więcej informacji
ESL Challenger League Europe Cup #9
WBT Academy
Spirit Academy Green
21 paź
13:00
Więcej informacji
ESEA Advanced Europe
Donstu Esports
BENCHPRESS
21 paź
17:00
Więcej informacji
United21
Copenhagen Wolves
The Chosen Few
23 paź
08:00
Więcej informacji
Przepraszamy
Informacje są chwilowo niedostępne

