Sheffield Sharks vs Eagles Prognozy 28 września 2025

    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    78
    73
    24
    9
    21
    24
    19
    16
    16
    22

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Sheffield Sharks i Newcastle Eagles, które odbędzie się 28 września o 14:00 podczas turnieju "SLB". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Sheffield Sharks i Newcastle Eagles:

    • rozegrano 62 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 28 dla dzisiejszych gospodarzy i 33 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 81.89 punktów na mecz, goście - 82.66;
    • średnia suma punktów meczu - 164.55.

    Ostatnie starcie miało miejsce 13 kwietnia 2025 na obiekcie drużyny Sheffield Sharks i zakończyło się wynikiem 90:79.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Sheffield Sharks - Eagles

    46%
    31 Zwycięstwa
    52%
    35 Zwycięstwa
    17.04.26
    SLB
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    82
    85
    31
    22
    22
    15
    11
    25
    18
    23
    12.12.25
    SBL Trophy
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    94
    89
    29
    33
    17
    16
    22
    19
    26
    21
    05.12.25
    SLB
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    68
    80
    17
    17
    22
    27
    18
    25
    11
    11
    14.11.25
    SLB
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    95
    99
    30
    25
    20
    18
    24
    23
    21
    33
    28.09.25
    SLB
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    78
    73
    24
    19
    9
    16
    21
    16
    24
    22
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Sheffield Sharks Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Sheffield Sharks wyszli na boisko w meczach 2, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 1 zwycięstwa, 1 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Sheffield Sharks może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 0%, podczas gdy na ich porażki trzeba 100% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 138 punktów, mając średnio 60 punktów na mecz i plonowanie 78 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 0 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 0 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Sheffield Sharks

    11.10.26
    SLB
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Leicester Riders
    Leicester Riders
    85
    75
    30
    22
    13
    19
    19
    21
    23
    13
    Z
    27.09.26
    SLB
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Glasgow Rocks
    Glasgow Rocks
    98
    76
    23
    17
    19
    14
    29
    22
    27
    23
    Z
    13.09.26
    Club Friendly Games
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    89
    63
    22
    8
    22
    20
    22
    22
    23
    13
    P
    11.09.26
    Club Friendly Games
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Cheshire Phoenix
    Cheshire Phoenix
    80
    115
    21
    32
    22
    31
    23
    22
    14
    30
    P
    03.05.26
    SLB
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    Leicester Riders
    Leicester Riders
    87
    97
    15
    20
    20
    27
    21
    29
    31
    21
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Newcastle Eagles Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Newcastle Eagles wyszli na boisko w meczach 2, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 2 zwycięstwa, 0 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Newcastle Eagles może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 100%, podczas gdy na ich porażki trzeba 0% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 213 punktów, mając średnio 109 punktów na mecz i plonowanie 104 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 109 na mecz, pomija średnio 104 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Newcastle Eagles

    02.10.26
    SLB
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Glasgow Rocks
    Glasgow Rocks
    91
    67
    26
    14
    28
    14
    16
    24
    21
    15
    Z
    25.09.26
    SLB
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Bristol Flyers
    Bristol Flyers
    94
    68
    29
    16
    26
    15
    22
    18
    17
    19
    Z
    20.09.26
    SLB
    London Lions
    London Lions
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    84
    76
    16
    24
    21
    16
    22
    16
    25
    20
    P
    13.09.26
    Club Friendly Games
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    89
    63
    22
    8
    22
    20
    22
    22
    23
    13
    Z
    11.09.26
    Club Friendly Games
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    Glasgow Rocks
    Glasgow Rocks
    118
    85
    40
    17
    27
    30
    24
    21
    27
    17
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 62;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 16; gości (na wyjeździe) - 10;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.92;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 21.02, goście - 20.9.

    Statystyki w 1. kwarcie: Sheffield Sharks (u siebie) vs Newcastle Eagles (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 0 vs 1;
    • liczba zwycięstw: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • liczba porażek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 0 vs 24;
    • średnia liczba straconych punktów: 0 vs 23.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 3 vs 5;
    • liczba porażek: 7 vs 4;
    • liczba remisów: 0 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 44 (zdobyte - 21, stracone - 23) vs 42.8 (zdobyte - 21.5, stracone - 21.3).
    Trendy
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi więcej niż 40.5 punktów w ostatnich 8 meczach Sheffield Sharks (SLB).
    👉Prognoza: 1. kwarta, Total Powyżej 40,5 (kursy: 1.89)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 62;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 28, gości - 33.

    Statystyki: Sheffield Sharks vs Newcastle Eagles

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 2 vs 2;
    • liczba zwycięstw: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • liczba porażek: 1 (100%) vs 0 (0%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 0;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 6 vs 6;
    • liczba porażek: 4 vs 4;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.
    Trendy
    • Sheffield Sharks wygrał w 18 z ostatnich 20 meczów w domu.
    👉Prognoza: Sheffield Sharks Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.39)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 81.89, dla gości - 82.66;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 164.55.

    Statystyka: Sheffield Sharks kontra Newcastle Eagles

    • średni total w turnieju: 138 kontra 213;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 60 kontra 109;
    • średnia liczba straconych punktów: 78 kontra 104;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 32 kontra 46;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 28 kontra 48;
    • Sheffield Sharks: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 0;
    • Newcastle Eagles: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 109;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 81.6 (w domu - 84.8) kontra 85.8 (na wyjeździe - 88).

    Trendy
    • Były zdobyto więcej niż 154.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów Sheffield Sharks w domu (SLB).
    👉Prognoza: Total punktów Powyżej (154,5) (kursy: 1.36)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były zdobyto więcej niż 157.5 punktów w 8 z ostatnich 9 meczów Sheffield Sharks (SLB).

    Total punktów Powyżej (157,5)
    Kurs-213
    Opublikowany: 26.09.2025, 23:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Sheffield Sharks - Newcastle Eagles

    Sheffield Sharks wygrał:
    sheffield-sharksw 18 z ostatnich 20 meczów w domu.
    Sheffield Sharks Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -256
    Newcastle Eagles przegrywa pierwszą połowę:
    newcastle-eaglesw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (SLB).
    newcastle-eaglesw ostatnich 5 meczach na wyjeździe.
    1. połowa Sheffield Sharks Zwycięstwo
    -227
    Newcastle Eagles zdobywa więcej niż 15.5 punktów w pierwszej kwarcie:
    newcastle-eaglesw 19 z ostatnich 21 meczów.
    newcastle-eaglesw 16 z ostatnich 18 meczów (SLB).
    newcastle-eaglesw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    newcastle-eaglesw 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (SLB).
    1. kwarta, Newcastle Eagles Total punktów Powyżej (15,5)
    -400
    Sheffield Sharks zdobywa więcej niż 35.5 punktów w pierwszej połowie:
    sheffield-sharksw 16 z ostatnich 18 meczów w domu (SLB).
    1. połowa, Sheffield Sharks Total punktów Powyżej (35,5)
    -455
    Wyświetl więcej faktów

    Sheffield Sharks - Newcastle Eagles Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    MZPPktForma
    3.
    Manchester Basketball
    Manchester Basketball
    32191338
    4.
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    32161632
    5.
    Bristol Flyers
    Bristol Flyers
    32151730
    7.
    Surrey 89ers
    Surrey 89ers
    32141828
    8.
    Newcastle Eagles
    Newcastle Eagles
    32122024
    9.
    Glasgow Rocks
    Glasgow Rocks
    3272514