Elitzur Kiryat Atta vs Ironi Ness Ziona Prognozy 29 maja 2026

    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    78
    64
    24
    18
    17
    19
    19
    12
    14
    19

    📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? Elitzur Kiryat Atta i Ironi Ness Ziona pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 29 maja o 10:45 w turnieju "Basketball League". Faworytem meczu jest drużyna Ironi Ness Ziona, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Elitzur Kiryat Atta i Ironi Ness Ziona:

    • rozegrano 9 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 4 dla dzisiejszych gospodarzy i 5 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 85.44 punktów na mecz, goście - 89.89;
    • średnia suma punktów meczu - 175.33.

    Ostatnie starcie miało miejsce 05 stycznia 2026 na obiekcie drużyny Ironi Ness Ziona i zakończyło się wynikiem 100:91.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Elitzur Kiryat Atta - Ironi Ness Ziona

    45%
    5 Zwycięstwa
    55%
    6 Zwycięstwa
    08.09.26
    Israel IBL Cup
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    94
    98
    23
    24
    17
    22
    18
    31
    36
    21
    29.05.26
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    78
    64
    24
    19
    18
    12
    17
    14
    19
    19
    05.01.26
    Superliga
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    100
    91
    29
    26
    38
    17
    17
    33
    16
    15
    09.09.25
    Israel IBL Cup
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    87
    111
    15
    37
    34
    24
    10
    22
    28
    28
    09.03.25
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    88
    103
    26
    33
    24
    15
    19
    26
    19
    29
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Elitzur Kiryat Atta Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Elitzur Kiryat Atta wyszli na boisko w meczach 25, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 8 zwycięstwa, 17 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Elitzur Kiryat Atta może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 29.17%, podczas gdy na ich porażki trzeba 70.83% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 178.67 punktów, mając średnio 86 punktów na mecz i plonowanie 92.67 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 86.82 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 91.82 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Elitzur Kiryat Atta

    01.11.26
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    97
    87
    26
    23
    25
    27
    21
    17
    25
    20
    Z
    26.10.26
    Superliga
    Maccabi Urban Ramat GAN
    Maccabi Urban Ramat GAN
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    90
    88
    19
    22
    28
    17
    20
    24
    23
    25
    P
    18.10.26
    Superliga
    Maccabi Tel Awiw
    Maccabi Tel Awiw
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    116
    89
    36
    23
    29
    8
    25
    25
    26
    33
    P
    11.10.26
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Hapoel HaEmek
    Hapoel HaEmek
    86
    85
    19
    26
    23
    15
    27
    24
    17
    20
    Z
    27.09.26
    Israel IBL Cup
    Maccabi Tel Awiw
    Maccabi Tel Awiw
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    109
    61
    18
    18
    36
    18
    25
    8
    30
    17
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ironi Ness Ziona Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Ironi Ness Ziona wyszli na boisko w meczach 25, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 9 zwycięstwa, 16 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Ironi Ness Ziona może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 36%, podczas gdy na ich porażki trzeba 64% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 166.52 punktów, mając średnio 81.12 punktów na mecz i plonowanie 85.4 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 80.92 na mecz, pomija średnio 88.08 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Ironi Ness Ziona

    02.11.26
    Superliga
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    74
    82
    20
    25
    17
    13
    15
    23
    22
    21
    Z
    25.10.26
    Superliga
    Hapoel HaEmek
    Hapoel HaEmek
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    66
    78
    17
    18
    12
    19
    14
    29
    23
    12
    Z
    18.10.26
    Superliga
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    96
    103
    21
    20
    18
    19
    18
    21
    18
    15
    21
    28
    P
    12.10.26
    Superliga
    Maccabi Ashdod
    Maccabi Ashdod
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    76
    62
    17
    12
    17
    18
    14
    20
    28
    12
    P
    03.10.26
    Israel IBL Cup
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    79
    76
    19
    23
    21
    14
    24
    20
    15
    19
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 9;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 0; gości (na wyjeździe) - 3;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 46.33;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 23.22, goście - 23.11.

    Statystyki w 1. kwarcie: Elitzur Kiryat Atta (u siebie) vs Ironi Ness Ziona (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 11 vs 12;
    • liczba zwycięstw: 5 (45.45%) vs 3 (25%);
    • liczba porażek: 6 (54.55%) vs 9 (75%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 23.82 vs 21.33;
    • średnia liczba straconych punktów: 25.27 vs 24.83.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 2;
    • liczba porażek: 6 vs 7;
    • liczba remisów: 0 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 44.3 (zdobyte - 21.2, stracone - 23.1) vs 46.4 (zdobyte - 22.5, stracone - 23.9).
    Trendy
    • Elitzur Kiryat Atta zdobywa więcej niż 21.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 5 meczach (Super League).
    👉Prognoza: 1. kwarta, Elitzur Kiryat Atta Total punktów Powyżej (21,5) (kursy: 1.51)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 9;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 4, gości - 5.

    Statystyki: Elitzur Kiryat Atta vs Ironi Ness Ziona

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25;
    • liczba zwycięstw: 7 (29.17%) vs 9 (36%);
    • liczba porażek: 17 (70.83%) vs 16 (64%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 3;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 2 vs 4;
    • liczba porażek: 8 vs 6;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 1;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 2.
    Trendy
    • Elitzur Kiryat Atta przegrał w 9 z ostatnich 10 meczów w domu.
    • Elitzur Kiryat Atta przegrał w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Super League).
    👉Prognoza: Ironi Ness Ziona Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.67)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 85.44, dla gości - 89.89;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 175.33.

    Statystyka: Elitzur Kiryat Atta kontra Ironi Ness Ziona

    • średni total w turnieju: 178.67 kontra 166.52;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 86 kontra 81.12;
    • średnia liczba straconych punktów: 92.67 kontra 85.4;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 41.71 kontra 42.92;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 43.5 kontra 38.2;
    • Elitzur Kiryat Atta: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 86.82;
    • Ironi Ness Ziona: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 80.92;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 86.4 (w domu - 90) kontra 83.2 (na wyjeździe - 89.75).

    👉Prognoza: Total punktów Powyżej (172,5) (kursy: 1.56)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Elitzur Kiryat Atta przegrał w 9 z ostatnich 10 meczów w domu.
    • Elitzur Kiryat Atta przegrał w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Super League).

    Ironi Ness Ziona Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    Kurs-172
    Opublikowany: 27.05.2026, 11:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Elitzur Kiryat Atta - Ironi Ness Ziona

    Elitzur Kiryat Atta przegrał:
    elitzur-kiryat-ata-2w 9 z ostatnich 10 meczów w domu.
    elitzur-kiryat-ata-2w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Basketball League).
    Ironi Ness Ziona Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -149
    Były całkowita liczba punktów w czwartej kwarcie wynosi więcej niż 42.5 punktów:
    elitzur-kiryat-ata-2w 6 z ostatnich 7 meczów Elitzur Kiryat Atta (Basketball League).
    ironi-ness-zionaw 8 z ostatnich 9 meczów Ironi Ness Ziona na wyjeździe (Basketball League).
    4. kwarta, Total Powyżej 42,5
    -106
    Ironi Ness Ziona zdobywa mniej niż 47.5 punktów w drugiej połowie:
    ironi-ness-zionaw 19 z ostatnich 20 meczów na wyjeździe.
    ironi-ness-zionaw 17 z ostatnich 18 meczów na wyjeździe (Basketball League).
    2. połowa, Ironi Ness Ziona Total punktów Poniżej (47,5)
    -294
    Ironi Ness Ziona zdobył mniej niż 91.5 punktów:
    ironi-ness-zionaw 18 z ostatnich 20 meczów na wyjeździe.
    ironi-ness-zionaw 16 z ostatnich 18 meczów na wyjeździe (Basketball League).
    Ironi Ness Ziona Total punktów Poniżej (91,5)
    -185
    Wyświetl więcej faktów

    Elitzur Kiryat Atta - Ironi Ness Ziona Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    MZPPktForma
    8.
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    26101636
    9.
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    26101636
    10.
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    2691735
    11.
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    2691735
    12.
    Hapoel Galil Elyon
    Hapoel Galil Elyon
    2671933
    13.
    Elitzur Netanya
    Elitzur Netanya
    2671933