Nagasaki Velca vs Sendai 89Ers Prognozy 28 marca 2026
🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Nagasaki Velca i Sendai 89Ers, które odbędzie się 28 marca o 06:05 podczas turnieju "B.League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Nagasaki Velca i Sendai 89Ers:
- rozegrano 4 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 2 dla dzisiejszych gospodarzy i 2 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 76.25 punktów na mecz, goście - 79.25;
- średnia suma punktów meczu - 155.5.
Ostatnie starcie miało miejsce 29 grudnia 2024 na obiekcie drużyny Sendai 89Ers i zakończyło się wynikiem 76:70.
Statystyki bezpośrednich spotkań Nagasaki Velca - Sendai 89Ers

Nagasaki Velca Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Nagasaki Velca wyszli na boisko w meczach 44, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 35 zwycięstwa, 9 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Nagasaki Velca może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 79.55%, podczas gdy na ich porażki trzeba 20.45% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 169.57 punktów, mając średnio 91.2 punktów na mecz i plonowanie 78.36 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 90.95 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 77.52 punktów na mecz.
Wyniki meczów: Nagasaki Velca

Sendai 89Ers Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Sendai 89Ers wyszli na boisko w meczach 44, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 27 zwycięstwa, 17 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Sendai 89Ers może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 61.36%, podczas gdy na ich porażki trzeba 38.64% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 160.05 punktów, mając średnio 81.14 punktów na mecz i plonowanie 78.91 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 81.29 na mecz, pomija średnio 81.24 na spotkanie.
Wyniki meczów: Sendai 89Ers
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 4;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 0; gości (na wyjeździe) - 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 46.5;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 26.25, goście - 20.25.
Statystyki w 1. kwarcie: Nagasaki Velca (u siebie) vs Sendai 89Ers (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 21 vs 21;
- liczba zwycięstw: 13 (61.9%) vs 10 (47.62%);
- liczba porażek: 7 (33.33%) vs 10 (47.62%);
- liczba remisów: 1 (4.76%) vs 1 (4.76%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 22.71 vs 19.38;
- średnia liczba straconych punktów: 20.05 vs 19.14.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 6 vs 7;
- liczba porażek: 4 vs 3;
- liczba remisów: 0 vs 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.4 (zdobyte - 21.1, stracone - 18.3) vs 38.4 (zdobyte - 20.4, stracone - 18).
- Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 42.5 punktów w 8 z ostatnich 9 meczów Sendai 89Ers (B.League).
Typ na wynik meczu
H2H:
- liczba spotkań - 4;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 2.
Statystyki: Nagasaki Velca vs Sendai 89Ers
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 44 vs 44;
- liczba zwycięstw: 35 (79.55%) vs 27 (61.36%);
- liczba porażek: 9 (20.45%) vs 17 (38.64%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 18;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 11.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 6 vs 7;
- liczba porażek: 4 vs 3;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 1;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.
- Sendai 89Ers wygrał z handicapem +10.5 punktów w 23 z ostatnich 24 meczów (B.League).
- Sendai 89Ers wygrał z handicapem +10.5 punktów w ostatnich 14 meczach na wyjeździe (B.League).
Typ na liczbę goli
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 76.25, dla gości - 79.25;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 155.5.
Statystyka: Nagasaki Velca kontra Sendai 89Ers
- średni total w turnieju: 169.57 kontra 160.05;
- średnia liczba zdobytych punktów: 91.2 kontra 81.14;
- średnia liczba straconych punktów: 78.36 kontra 78.91;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 46 kontra 41.3;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 44.91 kontra 39.84;
- Nagasaki Velca: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 90.95;
- Sendai 89Ers: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 81.29;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 83.8 (w domu - 82) kontra 86.9 (na wyjeździe - 84.2).
- Nagasaki Velca zdobył mniej niż 90.5 punktów w ostatnich 6 meczach (B.League).
Prognoza redakcji
- Sendai 89Ers wygrał z handicapem +10.5 punktów w 23 z ostatnich 24 meczów (B.League).
- Sendai 89Ers wygrał z handicapem +10.5 punktów w ostatnich 14 meczach na wyjeździe (B.League).