Plateros DE Fresnillo vs Freseros de Irapuato Prognozy 27 września 2025

    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    84
    78
    15
    28
    20
    21
    19
    23
    23
    13

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Plateros DE Fresnillo i Freseros de Irapuato, które odbędzie się 27 września o 02:00 podczas turnieju "LNBP". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Plateros DE Fresnillo i Freseros de Irapuato:

    • rozegrano 6 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 5 dla dzisiejszych gospodarzy i 1 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 95.67 punktów na mecz, goście - 83.33;
    • średnia suma punktów meczu - 179.

    Ostatnie starcie miało miejsce 05 lipca 2025 na obiekcie drużyny Freseros de Irapuato i zakończyło się wynikiem 105:96.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Plateros DE Fresnillo - Freseros de Irapuato

    75%
    9 Zwycięstwa
    25%
    3 Zwycięstwa
    26.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    87
    84
    26
    22
    28
    21
    11
    22
    22
    19
    25.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    73
    77
    17
    17
    19
    20
    19
    13
    18
    27
    28.09.25
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    104
    85
    28
    29
    25
    29
    20
    12
    31
    15
    27.09.25
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    84
    78
    15
    19
    28
    23
    20
    23
    21
    13
    05.07.25
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    82
    80
    20
    16
    16
    23
    26
    23
    20
    18
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Plateros DE Fresnillo Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Plateros DE Fresnillo wyszli na boisko w meczach 26, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 8 zwycięstwa, 18 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Plateros DE Fresnillo może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 29.63%, podczas gdy na ich porażki trzeba 70.37% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 171.26 punktów, mając średnio 82.63 punktów na mecz i plonowanie 88.63 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 83.75 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 88.42 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Plateros DE Fresnillo

    31.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Lobos de Puebla
    Lobos de Puebla
    75
    85
    25
    27
    13
    25
    17
    13
    20
    20
    P
    30.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Lobos de Puebla
    Lobos de Puebla
    65
    79
    25
    19
    22
    22
    10
    18
    8
    20
    P
    26.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    87
    84
    26
    22
    28
    21
    11
    22
    22
    19
    ZW
    25.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    73
    77
    17
    17
    19
    20
    19
    13
    18
    27
    P
    21.08.26
    LNBP
    Fuerza Regia
    Fuerza Regia
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    106
    82
    33
    14
    24
    19
    19
    26
    30
    23
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Freseros de Irapuato Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Freseros de Irapuato wyszli na boisko w meczach 26, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 4 zwycięstwa, 22 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Freseros de Irapuato może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 15.38%, podczas gdy na ich porażki trzeba 84.62% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 165.77 punktów, mając średnio 74.04 punktów na mecz i plonowanie 91.73 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 71.5 na mecz, pomija średnio 95.42 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Freseros de Irapuato

    31.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Astros Jalisco
    Astros Jalisco
    67
    77
    13
    22
    20
    15
    15
    15
    19
    25
    P
    30.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Astros Jalisco
    Astros Jalisco
    117
    129
    25
    27
    19
    32
    27
    15
    20
    17
    26
    38
    P
    26.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    87
    84
    26
    22
    28
    21
    11
    22
    22
    19
    P
    25.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    73
    77
    17
    17
    19
    20
    19
    13
    18
    27
    ZW
    21.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    80
    76
    22
    21
    14
    14
    17
    18
    27
    23
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 6;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 2; gości (na wyjeździe) - 0;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 44.83;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 24.17, goście - 20.67.

    Statystyki w 1. kwarcie: Plateros DE Fresnillo (u siebie) vs Freseros de Irapuato (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 12 vs 12;
    • liczba zwycięstw: 3 (25%) vs 3 (25%);
    • liczba porażek: 9 (75%) vs 8 (66.67%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 1 (8.33%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 21.33 vs 18;
    • średnia liczba straconych punktów: 22.17 vs 23.58.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 3 vs 2;
    • liczba porażek: 7 vs 7;
    • liczba remisów: 0 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 43.9 (zdobyte - 19.4, stracone - 24.5) vs 41 (zdobyte - 18.3, stracone - 22.7).
    Trendy
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 43.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów Plateros DE Fresnillo przeciwko Freseros de Irapuato (LNBP).
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 43.5 punktów w 7 z ostatnich 8 meczów Freseros de Irapuato na wyjeździe (LNBP).
    👉Prognoza: 1. kwarta, Total Poniżej 43,5 (kursy: 1.78)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 95.67, dla gości - 83.33;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 179.

    Statystyka: Plateros DE Fresnillo kontra Freseros de Irapuato

    • średni total w turnieju: 171.26 kontra 165.77;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 82.63 kontra 74.04;
    • średnia liczba straconych punktów: 88.63 kontra 91.73;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 40.44 kontra 38.38;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 40.81 kontra 35.65;
    • Plateros DE Fresnillo: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 83.75;
    • Freseros de Irapuato: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 71.5;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 80.6 (w domu - 84.4) kontra 76.8 (na wyjeździe - 71.75).

    Trendy
    • Freseros de Irapuato zdobył mniej niż 77.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów (LNBP).
    👉Prognoza: Freseros de Irapuato Total punktów Poniżej (77,5) (kursy: 1.92)

    Total punktów Poniżej (174,5)
    Opublikowany: 25.09.2025, 14:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Plateros DE Fresnillo - Freseros de Irapuato

    Plateros DE Fresnillo wygrywa pierwszą połowę:
    plateros-de-fresnillofreseros-de-irapuatow 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Freseros de Irapuato (LNBP).
    Freseros de Irapuato przegrywa pierwszą połowę:
    freseros-de-irapuatow 14 z ostatnich 16 meczów (LNBP).
    1. połowa Plateros DE Fresnillo Zwycięstwo
    -556
    Plateros DE Fresnillo wygrywa drugą kwartę:
    plateros-de-fresnillofreseros-de-irapuatow ostatnich 8 meczach przeciwko Freseros de Irapuato (LNBP).
    Freseros de Irapuato przegrywa drugą kwartę:
    freseros-de-irapuatow 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (LNBP).
    2. kwarta Plateros DE Fresnillo Zwycięstwo
    -278
    Freseros de Irapuato przegrywa drugą połowę:
    freseros-de-irapuatow ostatnich 8 meczach (LNBP).
    2. połowa Plateros DE Fresnillo Zwycięstwo
    -303
    Freseros de Irapuato przegrywa trzecią kwartę:
    freseros-de-irapuatow 7 z ostatnich 8 meczów (LNBP).
    3. kwarta Plateros DE Fresnillo Zwycięstwo
    -278
    Wyświetl więcej faktów

    Plateros DE Fresnillo - Freseros de Irapuato Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    gZWPPStan
    10.
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    28111739
    11.
    Plateros de Fresnillo
    Plateros de Fresnillo
    28101838
    12.
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    2872135
    13.
    Abejas de Leon
    Abejas de Leon
    2852333
    14.
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    2842432