Kumamoto Volters vs Kagoshima Rebnise Prognozy 26 kwietnia 2026

    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    94
    102
    24
    23
    20
    27
    26
    26
    18
    32

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Kumamoto Volters i Kagoshima Rebnise, które odbędzie się 26 kwietnia o 05:05 podczas turnieju "B2.League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Kumamoto Volters i Kagoshima Rebnise:

    • rozegrano 18 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 15 dla dzisiejszych gospodarzy i 3 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 85.61 punktów na mecz, goście - 75.11;
    • średnia suma punktów meczu - 160.72.

    Ostatnie starcie miało miejsce 25 kwietnia 2026 na obiekcie drużyny Kumamoto Volters i zakończyło się wynikiem 73:70.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Kumamoto Volters - Kagoshima Rebnise

    80%
    16 Zwycięstwa
    20%
    4 Zwycięstwa
    26.04.26
    B2 League
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    94
    102
    24
    26
    23
    26
    20
    18
    27
    32
    25.04.26
    B2 League
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    102
    80
    28
    16
    15
    15
    29
    30
    30
    19
    29.03.26
    B2 League
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    73
    70
    17
    17
    11
    19
    23
    16
    22
    18
    28.03.26
    B2 League
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    91
    82
    21
    25
    27
    15
    19
    27
    24
    15
    08.02.26
    B2 League
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    85
    102
    22
    28
    17
    17
    23
    24
    23
    33
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Kumamoto Volters Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Kumamoto Volters wyszli na boisko w meczach 58, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 35 zwycięstwa, 23 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Kumamoto Volters może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 60.34%, podczas gdy na ich porażki trzeba 39.66% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 159.76 punktów, mając średnio 82.55 punktów na mecz i plonowanie 77.21 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 81.96 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 77.39 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Kumamoto Volters

    01.11.26
    B2 League
    Koshigaya Alphas
    Koshigaya Alphas
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    85
    68
    20
    23
    28
    18
    17
    18
    20
    9
    P
    31.10.26
    B2 League
    Koshigaya Alphas
    Koshigaya Alphas
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    89
    79
    9
    24
    27
    25
    30
    16
    23
    14
    P
    18.10.26
    B2 League
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Rizing Zephyr Fukuoka
    Rizing Zephyr Fukuoka
    83
    69
    16
    22
    22
    23
    20
    15
    25
    9
    Z
    17.10.26
    B2 League
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    Rizing Zephyr Fukuoka
    Rizing Zephyr Fukuoka
    86
    61
    28
    20
    24
    13
    20
    9
    14
    19
    Z
    14.10.26
    B2 League
    Tokio Hachioji Trains
    Tokio Hachioji Trains
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    85
    74
    23
    17
    17
    22
    25
    16
    20
    19
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Kagoshima Rebnise Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Kagoshima Rebnise wyszli na boisko w meczach 58, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 27 zwycięstwa, 31 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Kagoshima Rebnise może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 46.55%, podczas gdy na ich porażki trzeba 53.45% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 168.93 punktów, mając średnio 84.1 punktów na mecz i plonowanie 84.83 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 84.11 na mecz, pomija średnio 84.39 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Kagoshima Rebnise

    25.10.26
    B2 League
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    Kanazawa Samurai Orchestra
    Kanazawa Samurai Orchestra
    106
    88
    28
    22
    28
    23
    32
    20
    18
    23
    Z
    24.10.26
    B2 League
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    Kanazawa Samurai Orchestra
    Kanazawa Samurai Orchestra
    74
    88
    18
    30
    16
    24
    20
    22
    20
    12
    P
    18.10.26
    B2 League
    Ehime Orange Vikings
    Ehime Orange Vikings
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    76
    92
    18
    21
    21
    29
    22
    20
    15
    22
    Z
    17.10.26
    B2 League
    Ehime Orange Vikings
    Ehime Orange Vikings
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    94
    89
    24
    22
    25
    22
    20
    14
    25
    31
    P
    14.10.26
    B2 League
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    Aomori Wats
    Aomori Wats
    94
    91
    22
    17
    22
    26
    30
    17
    20
    31
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 18;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 5; gości (na wyjeździe) - 4;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.5;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 21.11, goście - 18.39.

    Statystyki w 1. kwarcie: Kumamoto Volters (u siebie) vs Kagoshima Rebnise (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 28;
    • liczba zwycięstw: 15 (53.57%) vs 14 (50%);
    • liczba porażek: 11 (39.29%) vs 12 (42.86%);
    • liczba remisów: 2 (7.14%) vs 2 (7.14%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 21.25 vs 20.79;
    • średnia liczba straconych punktów: 20.61 vs 20.93.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 3 vs 3;
    • liczba porażek: 6 vs 6;
    • liczba remisów: 1 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.9 (zdobyte - 20.1, stracone - 19.8) vs 40.3 (zdobyte - 19.5, stracone - 20.8).
    Trendy
    • Kagoshima Rebnise zdobywa mniej niż 22.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 7 meczach (B2.League).
    👉Prognoza: 1. kwarta, Kagoshima Rebnise Total punktów Poniżej (22,5) (kursy: 1.47)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 18;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 15, gości - 3.

    Statystyki: Kumamoto Volters vs Kagoshima Rebnise

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 58 vs 58;
    • liczba zwycięstw: 35 (60.34%) vs 27 (46.55%);
    • liczba porażek: 23 (39.66%) vs 31 (53.45%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 17;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 13.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 6 vs 3;
    • liczba porażek: 4 vs 7;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 2;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.
    Trendy
    • Kagoshima Rebnise przegrał w ostatnich 8 meczach na wyjeździe (B2.League).
    👉Prognoza: Kumamoto Volters Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.51)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 85.61, dla gości - 75.11;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 160.72.

    Statystyka: Kumamoto Volters kontra Kagoshima Rebnise

    • średni total w turnieju: 159.76 kontra 168.93;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 82.55 kontra 84.1;
    • średnia liczba straconych punktów: 77.21 kontra 84.83;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 41.98 kontra 41.69;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 40.57 kontra 41.52;
    • Kumamoto Volters: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 81.96;
    • Kagoshima Rebnise: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 84.11;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 81.9 (w domu - 81) kontra 83.3 (na wyjeździe - 83.75).

    Trendy
    • Kagoshima Rebnise zdobył mniej niż 82.5 punktów w 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe przeciwko Kumamoto Volters (B2.League).
    • Kagoshima Rebnise zdobył mniej niż 82.5 punktów w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (B2.League).
    👉Prognoza: Kagoshima Rebnise Total punktów Poniżej (82,5) (kursy: 1.89)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Kumamoto Volters wygrał z handicapem -2.5 punktów w ostatnich 5 meczach przeciwko Kagoshima Rebnise (B2.League).

    Kumamoto Volters Handicap (-2,5)
    Kurs-118
    Opublikowany: 25.04.2026, 10:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Kumamoto Volters - Kagoshima Rebnise

    Kumamoto Volters wygrywa czwartą kwartę:
    kumamoto-vorterskagoshima-rebnisew 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Kagoshima Rebnise (B2.League).
    4. kwarta Kumamoto Volters Zwycięstwo
    -
    Kumamoto Volters wygrywa drugą połowę:
    kumamoto-vorterskagoshima-rebnisew ostatnich 8 meczach przeciwko Kagoshima Rebnise (B2.League).
    2. połowa Kumamoto Volters Zwycięstwo
    -
    Kagoshima Rebnise przegrał:
    kagoshima-rebnisew ostatnich 8 meczach na wyjeździe (B2.League).
    Kumamoto Volters Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -196
    Kagoshima Rebnise przegrywa pierwszą połowę:
    kagoshima-rebnisew 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (B2.League).
    1. połowa Kumamoto Volters Zwycięstwo
    -167
    Wyświetl więcej faktów

    Kumamoto Volters - Kagoshima Rebnise Pozycja w tabeli

    Regular season Western Conference
    MZPForma
    1.
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    60555
    2.
    Ehime Orange Vikings
    Ehime Orange Vikings
    603822
    3.
    Kumamoto Volters
    Kumamoto Volters
    603624
    4.
    Kagoshima Rebnise
    Kagoshima Rebnise
    602832
    5.
    Rizing Zephyr Fukuoka
    Rizing Zephyr Fukuoka
    602535
    6.
    Bambitious Nara
    Bambitious Nara
    601842