Diablos Rojos Del Mexico vs Santos de San Luis Prognozy 25 lipca 2025

    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    124
    71
    28
    35
    28
    33
    12
    19
    21
    19

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Diablos Rojos Del Mexico i Santos de San Luis, które odbędzie się 25 lipca o 02:15 podczas turnieju "LNBP". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Do tej pory drużyny Diablos Rojos Del Mexico i Santos de San Luis miały dwa oficjalne spotkania, z ostatnim z nich odbywającym się 24 lipca 2025. Mecz odbył się na boisku Diablos Rojos Del Mexico i zakończył się wynikiem 82:75.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Diablos Rojos Del Mexico - Santos de San Luis

    67%
    4 Zwycięstwa
    33%
    2 Zwycięstwa
    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    82
    95
    24
    24
    18
    23
    15
    28
    25
    20
    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    97
    87
    21
    27
    35
    16
    22
    24
    19
    20
    25.07.25
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    124
    71
    28
    12
    35
    19
    28
    21
    33
    19
    24.07.25
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    97
    92
    26
    24
    36
    26
    12
    19
    23
    23
    24.07.24
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    82
    75
    24
    19
    17
    19
    17
    19
    24
    18
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Diablos Rojos Del Mexico Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Diablos Rojos Del Mexico wyszli na boisko w meczach 6, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 5 zwycięstwa, 1 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Diablos Rojos Del Mexico może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 83.33%, podczas gdy na ich porażki trzeba 16.67% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 186.5 punktów, mając średnio 104.5 punktów na mecz i plonowanie 82 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 111.25 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 78.5 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Diablos Rojos Del Mexico

    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    82
    95
    24
    24
    18
    23
    15
    28
    25
    20
    P
    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    97
    87
    21
    27
    35
    16
    22
    24
    19
    20
    ZW
    26.08.26
    LNBP
    Abejas de Guanajuato
    Abejas de Guanajuato
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    73
    75
    13
    22
    21
    18
    18
    18
    21
    17
    ZW
    25.08.26
    LNBP
    Abejas de Guanajuato
    Abejas de Guanajuato
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    81
    73
    12
    23
    22
    21
    25
    18
    22
    11
    P
    22.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Lobos de Puebla
    Lobos de Puebla
    84
    95
    22
    25
    20
    22
    18
    28
    24
    20
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Santos de San Luis Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Santos de San Luis wyszli na boisko w meczach 6, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 1 zwycięstwa, 5 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Santos de San Luis może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 16.67%, podczas gdy na ich porażki trzeba 83.33% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 165.33 punktów, mając średnio 79.5 punktów na mecz i plonowanie 85.83 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 71.75 na mecz, pomija średnio 83.25 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Santos de San Luis

    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    82
    95
    24
    24
    18
    23
    15
    28
    25
    20
    ZW
    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    97
    87
    21
    27
    35
    16
    22
    24
    19
    20
    P
    26.08.26
    LNBP
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    Dorados DE Cihuahua
    Dorados DE Cihuahua
    94
    102
    27
    23
    15
    31
    21
    25
    31
    23
    P
    25.08.26
    LNBP
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    Dorados DE Cihuahua
    Dorados DE Cihuahua
    87
    63
    23
    15
    22
    20
    21
    15
    21
    13
    ZW
    22.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    104
    88
    29
    24
    26
    20
    21
    17
    28
    27
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 2;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 1; gości (na wyjeździe) - 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 43;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 22.5, goście - 20.5.

    Statystyki w 1. kwarcie: Diablos Rojos Del Mexico (u siebie) vs Santos de San Luis (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4;
    • liczba zwycięstw: 3 (75%) vs 1 (25%);
    • liczba porażek: 1 (25%) vs 3 (75%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 31.5 vs 19;
    • średnia liczba straconych punktów: 21 vs 23.75.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 1;
    • liczba porażek: 4 vs 9;
    • liczba remisów: 2 vs 0;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 48 (zdobyte - 25.3, stracone - 22.7) vs 44.6 (zdobyte - 19.5, stracone - 25.1).
    Trendy
    • Santos de San Luis przegrywa pierwszą kwartę w 10 z ostatnich 11 meczów (LNBP).
    • Santos de San Luis przegrywa pierwszą kwartę w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (LNBP).
    👉Prognoza: 1. kwarta Diablos Rojos Del Mexico Zwycięstwo (kursy: 1.44)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 2;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 1, gości - 1.

    Statystyki: Diablos Rojos Del Mexico vs Santos de San Luis

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6;
    • liczba zwycięstw: 5 (83.33%) vs 1 (16.67%);
    • liczba porażek: 1 (16.67%) vs 5 (83.33%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 8 vs 2;
    • liczba porażek: 2 vs 8;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 5;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.
    Trendy
    • Santos de San Luis wygrał z handicapem +12.5 punktów w ostatnich 6 meczach (LNBP).
    👉Prognoza: Santos de San Luis Handicap (+12,5) (kursy: 1.85)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Santos de San Luis wygrał z handicapem +12.5 punktów w ostatnich 6 meczach (LNBP).

    Santos de San Luis Handicap (+12,5)
    Opublikowany: 24.07.2025, 13:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Diablos Rojos Del Mexico - Santos de San Luis

    Santos de San Luis przegrywa pierwszą połowę:
    santos-de-san-luisw 10 z ostatnich 11 meczów (LNBP).
    santos-de-san-luisw ostatnich 8 meczach na wyjeździe (LNBP).
    1. połowa Diablos Rojos Del Mexico Zwycięstwo
    -435
    Santos de San Luis przegrywa pierwszą kwartę:
    santos-de-san-luisw 10 z ostatnich 11 meczów (LNBP).
    santos-de-san-luisw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (LNBP).
    1. kwarta Diablos Rojos Del Mexico Zwycięstwo
    -227
    Diablos Rojos Del Mexico wygrał:
    diablos-rojos-del-mexico-3w 8 z ostatnich 9 meczów (LNBP).
    Diablos Rojos Del Mexico Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -909
    Diablos Rojos Del Mexico zdobywa więcej niż 42.5 punktów w pierwszej połowie:
    diablos-rojos-del-mexico-3w 14 z ostatnich 15 meczów w domu (LNBP).
    diablos-rojos-del-mexico-3w 10 z ostatnich 11 meczów (LNBP).
    1. połowa, Diablos Rojos Del Mexico Total punktów Powyżej (42,5)
    -435
    Wyświetl więcej faktów

    Diablos Rojos Del Mexico - Santos de San Luis Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    gZWPPStan
    2.
    Astros de Jalisco
    Astros de Jalisco
    2825353
    3.
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    2820848
    4.
    Fuerza Regia
    Fuerza Regia
    2820848
    11.
    Plateros de Fresnillo
    Plateros de Fresnillo
    28101838
    12.
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    2872135
    13.
    Abejas de Leon
    Abejas de Leon
    2852333