Apollon Limassol vs AEL Limassol Wynik & Statystyki
Apollon Limassol
AEL Limassol
66
96
9
15
24
18
25
25
22
24
Statystyki gry Apollon Limassol vs AEL Limassol
11
Rzuty wolne trafione
5
73.3
Skuteczność rzutów wolnych (%)
71.4
17
Rzuty za dwa punkty trafione
26
6
Rzuty za trzy punkty trafione
13
Oglądaj online Apollon Limassol vs AEL Limassol

Apollon Limassol - AEL Limassol
Transmisja tego meczu dobiegła końca. Transmisja zakończona. Aby zobaczyć inne transmisje na stronie naszego partnera, potrzebujesz tylko:
- Otwórz link
- Zarejestruj się na platformie streamingowej
- Oglądaj mecz bez reklam
Apollon Limassol – AEL Limassol H2H
48%
10 Zwycięstwa
52%
11 Zwycięstwa
23.04.25
Division AApollon Limassol
AEL Limassol
66
96
9
25
15
25
24
22
18
24
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Apollon Limassol
07.04.26
Division AKeravnos Strovolou Nikozja
Apollon Limassol
92
71
25
22
28
13
21
21
18
15
P
05.04.26
Division AEnosis Neon Paralimni
Apollon Limassol
80
87
15
15
19
22
21
20
21
19
4
11
ZW
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: AEL Limassol
12.09.26
Club Friendly GamesAEL Limassol
Intercollege Etha Engomis
53
42
25
19
17
11
11
12
0
0
ZW
02.05.26
Division AKeravnos Strovolou Nikozja
AEL Limassol
92
60
22
20
30
16
20
11
20
13
P
29.04.26
Division AAEL Limassol
Keravnos Strovolou Nikozja
87
82
23
21
19
19
17
24
28
18
ZW
25.04.26
Division AKeravnos Strovolou Nikozja
AEL Limassol
86
66
30
19
18
8
22
24
16
15
P
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Oblicz wygraną
Inne mecze Koszykówka
B.League
Levanga Hokkaido
Seahorses Mikawa
27 wrz
04:05
Więcej informacji
Liga ACB
Iberostar Tenerife
Tecnyconta Zaragoza
27 wrz
11:00
Więcej informacji
Basketball League
Bears Academy
Bakken Bears
27 wrz
12:00
Więcej informacji
Israel Basketball League Cup
Ironi Ness Ziona
Hapoel Galil Elion
28 wrz
17:00
Więcej informacji
Chile Liga Nacional Basketball
CD Las Animas
Club Deportivo Libertad
28 wrz
23:00
Więcej informacji
Euroliga
BC Dubai
Barcelona
29 wrz
16:00
Więcej informacji
Przepraszamy
Informacje są chwilowo niedostępne

