Freseros de Irapuato vs Correcaminos Victoria Prognozy 22 sierpnia 2025

    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    85
    101
    16
    23
    14
    32
    20
    28
    28
    25

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Freseros de Irapuato i Correcaminos Victoria, które odbędzie się 22 sierpnia o 02:00 podczas turnieju "LNBP". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Freseros de Irapuato i Correcaminos Victoria:

    • rozegrano 4 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 2 dla dzisiejszych gospodarzy i 2 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 102.75 punktów na mecz, goście - 95.5;
    • średnia suma punktów meczu - 198.25.

    Ostatnie starcie miało miejsce 06 października 2024 na obiekcie drużyny Freseros de Irapuato i zakończyło się wynikiem 88:89.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Freseros de Irapuato - Correcaminos Victoria

    38%
    3 Zwycięstwa
    63%
    5 Zwycięstwa
    12.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    83
    86
    22
    16
    27
    22
    15
    26
    19
    22
    11.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    99
    96
    17
    29
    22
    28
    26
    25
    34
    14
    23.08.25
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    86
    87
    20
    20
    21
    33
    29
    19
    16
    15
    22.08.25
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    85
    101
    16
    20
    23
    28
    14
    28
    32
    25
    06.10.24
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    88
    89
    13
    25
    17
    14
    18
    16
    21
    14
    8
    8
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Freseros de Irapuato Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Freseros de Irapuato wyszli na boisko w meczach 16, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 3 zwycięstwa, 13 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Freseros de Irapuato może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 18.75%, podczas gdy na ich porażki trzeba 81.25% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 163.94 punktów, mając średnio 72.31 punktów na mecz i plonowanie 91.63 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 73.25 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 85.13 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Freseros de Irapuato

    31.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Astros Jalisco
    Astros Jalisco
    67
    77
    13
    22
    20
    15
    15
    15
    19
    25
    P
    30.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    Astros Jalisco
    Astros Jalisco
    117
    129
    25
    27
    19
    32
    27
    15
    20
    17
    26
    38
    P
    26.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    87
    84
    26
    22
    28
    21
    11
    22
    22
    19
    P
    25.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    73
    77
    17
    17
    19
    20
    19
    13
    18
    27
    ZW
    21.08.26
    LNBP
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    80
    76
    22
    21
    14
    14
    17
    18
    27
    23
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Correcaminos Victoria Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Correcaminos Victoria wyszli na boisko w meczach 16, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 5 zwycięstwa, 11 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Correcaminos Victoria może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 31.25%, podczas gdy na ich porażki trzeba 68.75% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 173.38 punktów, mając średnio 82 punktów na mecz i plonowanie 91.38 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 83.17 na mecz, pomija średnio 95.67 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Correcaminos Victoria

    30.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    100
    88
    26
    23
    27
    20
    26
    19
    21
    26
    P
    29.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    111
    78
    33
    29
    26
    15
    23
    14
    29
    20
    P
    26.08.26
    LNBP
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    78
    74
    20
    20
    23
    20
    17
    16
    18
    18
    ZW
    25.08.26
    LNBP
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    74
    100
    16
    22
    17
    23
    17
    30
    24
    25
    P
    17.08.26
    LNBP
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    99
    108
    23
    20
    32
    26
    14
    34
    30
    28
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 4;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 1; gości (na wyjeździe) - 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 47.75;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 23, goście - 24.75.

    Statystyki w 1. kwarcie: Freseros de Irapuato (u siebie) vs Correcaminos Victoria (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 6;
    • liczba zwycięstw: 3 (37.5%) vs 1 (16.67%);
    • liczba porażek: 4 (50%) vs 3 (50%);
    • liczba remisów: 1 (12.5%) vs 2 (33.33%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 19.38 vs 19.67;
    • średnia liczba straconych punktów: 18.88 vs 25.33.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 3 vs 2;
    • liczba porażek: 5 vs 7;
    • liczba remisów: 2 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.3 (zdobyte - 19.2, stracone - 20.1) vs 42.3 (zdobyte - 18.7, stracone - 23.6).
    Trendy
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 42.5 punktów w ostatnich 8 meczach Freseros de Irapuato (LNBP).
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 42.5 punktów w 7 z ostatnich 8 meczów Freseros de Irapuato w domu (LNBP).
    👉Prognoza: 1. kwarta, Total Poniżej 42,5 (kursy: 1.6)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 4;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 2.

    Statystyki: Freseros de Irapuato vs Correcaminos Victoria

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 16 vs 16;
    • liczba zwycięstw: 3 (18.75%) vs 5 (31.25%);
    • liczba porażek: 13 (81.25%) vs 11 (68.75%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 2;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 1 vs 2;
    • liczba porażek: 9 vs 8;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 0;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.
    Trendy
    • Freseros de Irapuato przegrał w ostatnich 9 meczach (LNBP).
    👉Prognoza: Correcaminos Victoria Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.56)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 102.75, dla gości - 95.5;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 198.25.

    Statystyka: Freseros de Irapuato kontra Correcaminos Victoria

    • średni total w turnieju: 163.94 kontra 173.38;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 72.31 kontra 82;
    • średnia liczba straconych punktów: 91.63 kontra 91.38;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 37.88 kontra 39.31;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 34.44 kontra 42.69;
    • Freseros de Irapuato: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 73.25;
    • Correcaminos Victoria: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 83.17;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 71.2 (w domu - 71.75) kontra 80 (na wyjeździe - 78).

    Trendy
    • Były zdobyto mniej niż 168.5 punktów w 7 z ostatnich 8 meczów Freseros de Irapuato w domu (LNBP).
    👉Prognoza: Total punktów Poniżej (168,5) (kursy: 1.67)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Freseros de Irapuato przegrał w ostatnich 9 meczach (LNBP).

    Correcaminos Victoria Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    Opublikowany: 21.08.2025, 11:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Freseros de Irapuato - Correcaminos Victoria

    Freseros de Irapuato przegrał:
    freseros-de-irapuatow ostatnich 9 meczach (LNBP).
    Correcaminos Victoria Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -179
    Freseros de Irapuato przegrywa drugą połowę:
    freseros-de-irapuatow 8 z ostatnich 9 meczów (LNBP).
    freseros-de-irapuatow ostatnich 4 meczach w domu (LNBP).
    2. połowa Correcaminos Victoria Zwycięstwo
    -133
    Correcaminos UAT Victoria przegrywa drugą kwartę:
    correcaminos-uat-victoriaw ostatnich 7 meczach na wyjeździe (LNBP).
    2. kwarta Freseros de Irapuato Zwycięstwo
    +119
    Correcaminos UAT Victoria przegrywa pierwszą połowę:
    correcaminos-uat-victoriaw ostatnich 6 meczach na wyjeździe (LNBP).
    1. połowa Freseros de Irapuato Zwycięstwo
    +120
    Wyświetl więcej faktów

    Freseros de Irapuato - Correcaminos Victoria Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    gZWPPStan
    8.
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    28121640
    9.
    Correcaminos Victoria
    Correcaminos Victoria
    28111739
    10.
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    28111739
    12.
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    2872135
    13.
    Abejas de Leon
    Abejas de Leon
    2852333
    14.
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    2842432