Raiffeisen Wels vs Vienna Prognozy 21 marca 2026

    Flyers Wels
    Flyers Wels
    Vienna
    Vienna
    104
    57
    27
    22
    24
    31
    12
    14
    19
    12

    📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? Flyers Wels i Vienna pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 21 marca o 16:30 w turnieju "BSL". Faworytem meczu jest drużyna Flyers Wels, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Flyers Wels i Vienna:

    • rozegrano 60 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 24 dla dzisiejszych gospodarzy i 36 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 79.22 punktów na mecz, goście - 83.43;
    • średnia suma punktów meczu - 162.65.

    Ostatnie starcie miało miejsce 09 marca 2026 na obiekcie drużyny Vienna i zakończyło się wynikiem 93:82.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Raiffeisen Wels - Vienna

    41%
    25 Zwycięstwa
    59%
    36 Zwycięstwa
    21.03.26
    BSL
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    Vienna
    Vienna
    104
    57
    27
    12
    22
    14
    24
    19
    31
    12
    09.03.26
    BSL
    Vienna
    Vienna
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    93
    82
    27
    21
    22
    21
    22
    22
    22
    18
    03.01.26
    Austria ABC
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    Vienna
    Vienna
    95
    89
    26
    19
    14
    32
    22
    12
    33
    26
    08.12.25
    BSL
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    Vienna
    Vienna
    65
    89
    11
    14
    12
    31
    23
    27
    19
    17
    20.10.25
    BSL
    Vienna
    Vienna
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    71
    73
    19
    17
    11
    17
    17
    20
    24
    19
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Flyers Wels Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Flyers Wels wyszli na boisko w meczach 20, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 15 zwycięstwa, 5 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Flyers Wels może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 64%, podczas gdy na ich porażki trzeba 36% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 163.8 punktów, mając średnio 83.44 punktów na mecz i plonowanie 80.36 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 87 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 79 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Flyers Wels

    01.11.26
    BSL
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    BBC Nord Dragonz
    BBC Nord Dragonz
    99
    79
    25
    18
    27
    14
    25
    24
    22
    23
    Z
    26.10.26
    BSL
    Pirlo Kufstein Towers
    Pirlo Kufstein Towers
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    83
    97
    20
    31
    22
    19
    28
    14
    13
    33
    Z
    24.10.26
    BSL
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    UBSC Graz
    UBSC Graz
    82
    77
    22
    17
    24
    16
    14
    17
    22
    27
    Z
    11.10.26
    BSL
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    79
    77
    20
    24
    13
    20
    25
    23
    21
    10
    P
    04.10.26
    BSL
    Traiskirchen Lions
    Traiskirchen Lions
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    103
    61
    24
    18
    26
    12
    27
    19
    26
    12
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Vienna Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Vienna wyszli na boisko w meczach 20, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 12 zwycięstwa, 8 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Vienna może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 60%, podczas gdy na ich porażki trzeba 40% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 172.32 punktów, mając średnio 86.32 punktów na mecz i plonowanie 86 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 82.17 na mecz, pomija średnio 89.75 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Vienna

    04.11.26
    Eurocup
    Nitra Blue Wings
    Nitra Blue Wings
    Vienna
    Vienna
    80
    84
    20
    19
    20
    23
    21
    17
    19
    25
    Z
    01.11.26
    BSL
    Vienna
    Vienna
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    72
    86
    10
    23
    20
    16
    11
    33
    31
    14
    P
    30.10.26
    Liga ABA
    Vienna
    Vienna
    Bosna Sarajewo
    Bosna Sarajewo
    81
    88
    17
    27
    28
    21
    21
    21
    15
    19
    P
    27.10.26
    Eurocup
    Vienna
    Vienna
    Keravnos Strovolou Nikozja
    Keravnos Strovolou Nikozja
    83
    85
    22
    26
    25
    22
    20
    22
    16
    15
    P
    26.10.26
    BSL
    Kapfenberg Bulls
    Kapfenberg Bulls
    Vienna
    Vienna
    101
    80
    25
    12
    25
    25
    27
    26
    24
    17
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 60;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 13; gości (na wyjeździe) - 14;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.12;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 19.55, goście - 21.57.

    Statystyki w 1. kwarcie: Flyers Wels (u siebie) vs Vienna (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 12 vs 12;
    • liczba zwycięstw: 7 (58.33%) vs 6 (50%);
    • liczba porażek: 4 (33.33%) vs 6 (50%);
    • liczba remisów: 1 (8.33%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 22.83 vs 19.25;
    • średnia liczba straconych punktów: 20.17 vs 22.08.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 3 vs 4;
    • liczba porażek: 6 vs 6;
    • liczba remisów: 1 vs 0;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 43.6 (zdobyte - 21.2, stracone - 22.4) vs 43.7 (zdobyte - 20.6, stracone - 23.1).
    Trendy
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 45.5 punktów w 12 z ostatnich 13 meczów Flyers Wels w domu przeciwko Vienna.
    👉Prognoza: 1. kwarta, Total Poniżej 45,5 (kursy: 1.62)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 60;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 24, gości - 36.

    Statystyki: Flyers Wels vs Vienna

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 20 vs 20;
    • liczba zwycięstw: 16 (64%) vs 15 (60%);
    • liczba porażek: 9 (36%) vs 10 (40%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 9;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 6.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 5 vs 7;
    • liczba porażek: 5 vs 3;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.
    👉Prognoza: Vienna Handicap (+9,5) (kursy: 1.67)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 79.22, dla gości - 83.43;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 162.65.

    Statystyka: Flyers Wels kontra Vienna

    • średni total w turnieju: 163.8 kontra 172.32;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 83.44 kontra 86.32;
    • średnia liczba straconych punktów: 80.36 kontra 86;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 41.96 kontra 43.68;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 40.4 kontra 42.64;
    • Flyers Wels: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 87;
    • Vienna: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 82.17;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 83.2 (w domu - 88.2) kontra 86.5 (na wyjeździe - 84).

    Trendy
    • Były zdobyto mniej niż 170.5 punktów w 18 z ostatnich 20 meczów Flyers Wels w domu (BSL).
    👉Prognoza: Total punktów Poniżej (170,5) (kursy: 2.4)

    Vienna Handicap (+6,5)
    Kurs+113
    Opublikowany: 19.03.2026, 17:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Flyers Wels - Vienna

    Flyers Wels przegrywa drugą połowę:
    flyers-wels-1bc-vienna-2w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Vienna (BSL).
    2. połowa Vienna Zwycięstwo
    +1020
    Flyers Wels przegrywa drugą kwartę:
    flyers-wels-1bc-vienna-2w ostatnich 5 meczach w domu przeciwko Vienna.
    2. kwarta Vienna Zwycięstwo
    +500
    Vienna przegrywa czwartą kwartę:
    bc-vienna-2w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (BSL).
    4. kwarta Flyers Wels Zwycięstwo
    -
    Flyers Wels zdobywa mniej niż 55.5 punktów w drugiej połowie:
    flyers-wels-1bc-vienna-2w ostatnich 50 meczach przeciwko Vienna.
    flyers-wels-1bc-vienna-2w ostatnich 31 meczach w domu przeciwko Vienna.
    2. połowa, Flyers Wels Total punktów Poniżej (55,5)
    -
    Wyświetl więcej faktów

    Flyers Wels - Vienna Pozycja w tabeli

    Regular season Games for 1st-6th places
    MZPPktForma
    1.
    Kapfenberg Bulls
    Kapfenberg Bulls
    3021927
    2.
    Oberwart Gunners
    Oberwart Gunners
    30201025
    3.
    BC Vienna
    BC Vienna
    30181224
    4.
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    30191123
    5.
    UBSC Graz
    UBSC Graz
    30171322
    6.
    BK Dukes Klosterneuburg
    BK Dukes Klosterneuburg
    30161420