CS Rapid Bucuresti vs CSU Sibiu Prognozy 16 stycznia 2026
📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? Cs Rapid Bucuresti i CSU Sibiu pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 16 stycznia o 17:00 w turnieju "Liga Nationala". Faworytem meczu jest drużyna Cs Rapid Bucuresti, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Cs Rapid Bucuresti i CSU Sibiu:
- rozegrano 13 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 9 dla dzisiejszych gospodarzy i 4 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 80.85 punktów na mecz, goście - 78.69;
- średnia suma punktów meczu - 159.54.
Ostatnie starcie miało miejsce 04 października 2025 na obiekcie drużyny CSU Sibiu i zakończyło się wynikiem 74:76.
Statystyki bezpośrednich spotkań CS Rapid Bucuresti - CSU Sibiu

CS Rapid Bucuresti Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Cs Rapid Bucuresti wyszli na boisko w meczach 15, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 8 zwycięstwa, 7 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Cs Rapid Bucuresti może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 53.33%, podczas gdy na ich porażki trzeba 46.67% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 164.87 punktów, mając średnio 83.2 punktów na mecz i plonowanie 81.67 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 84 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 77.14 punktów na mecz.
Wyniki meczów: CS Rapid Bucuresti

CSU Sibiu Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie CSU Sibiu wyszli na boisko w meczach 15, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 6 zwycięstwa, 9 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu CSU Sibiu może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 35.71%, podczas gdy na ich porażki trzeba 64.29% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 168.36 punktów, mając średnio 81.43 punktów na mecz i plonowanie 86.93 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 81.63 na mecz, pomija średnio 87.88 na spotkanie.
Wyniki meczów: CSU Sibiu
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 13;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 3; gości (na wyjeździe) - 3;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 38.62;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 20.77, goście - 17.85.
Statystyki w 1. kwarcie: Cs Rapid Bucuresti (u siebie) vs CSU Sibiu (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 8;
- liczba zwycięstw: 3 (42.86%) vs 3 (37.5%);
- liczba porażek: 4 (57.14%) vs 5 (62.5%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 16.71 vs 19.63;
- średnia liczba straconych punktów: 19.57 vs 21.25.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 4;
- liczba porażek: 5 vs 6;
- liczba remisów: 0 vs 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 40.6 (zdobyte - 19.8, stracone - 20.8) vs 44 (zdobyte - 20.3, stracone - 23.7).
- CS Rapid Bucuresti zdobywa mniej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 8 meczach przeciwko CSU Sibiu (Liga Nationala).
- CS Rapid Bucuresti zdobywa mniej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 13 meczach w domu.
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 13;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 9, gości - 4.
Statystyki: Cs Rapid Bucuresti vs CSU Sibiu
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 15 vs 15;
- liczba zwycięstw: 8 (53.33%) vs 5 (35.71%);
- liczba porażek: 7 (46.67%) vs 9 (64.29%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 5;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 2.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 3 vs 6;
- liczba porażek: 7 vs 4;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 3;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 80.85, dla gości - 78.69;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 159.54.
Statystyka: Cs Rapid Bucuresti kontra CSU Sibiu
- średni total w turnieju: 164.87 kontra 168.36;
- średnia liczba zdobytych punktów: 83.2 kontra 81.43;
- średnia liczba straconych punktów: 81.67 kontra 86.93;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 41.67 kontra 38.21;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 40 kontra 42;
- Cs Rapid Bucuresti: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 84;
- CSU Sibiu: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 81.63;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 83.9 (w domu - 84) kontra 89.7 (na wyjeździe - 81.25).
- CSU Sibiu zdobył mniej niż 82.5 punktów w ostatnich 8 meczach przeciwko CS Rapid Bucuresti (Liga Nationala).