Nevezis Kedainiai vs Jonava Prognozy 14 lutego 2026

    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Jonava
    Jonava
    88
    85
    23
    17
    13
    24
    20
    22
    17
    18
    11
    8

    📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? Nevezis Kedainiai i Jonava pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 14 lutego o 14:50 w turnieju "LKL". Faworytem meczu jest drużyna Nevezis Kedainiai, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Nevezis Kedainiai i Jonava:

    • rozegrano 21 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 8 dla dzisiejszych gospodarzy i 13 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 87.57 punktów na mecz, goście - 88;
    • średnia suma punktów meczu - 175.57.

    Ostatnie starcie miało miejsce 14 grudnia 2025 na obiekcie drużyny Nevezis Kedainiai i zakończyło się wynikiem 83:85.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Nevezis Kedainiai - Jonava

    39%
    9 Zwycięstwa
    61%
    14 Zwycięstwa
    18.04.26
    LKL
    Jonava
    Jonava
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    90
    89
    21
    27
    31
    21
    17
    19
    21
    22
    14.02.26
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Jonava
    Jonava
    88
    85
    23
    20
    17
    22
    13
    17
    24
    18
    11
    8
    14.12.25
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Jonava
    Jonava
    83
    85
    23
    14
    15
    27
    26
    25
    19
    19
    06.11.25
    Lithuania Cup
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Jonava
    Jonava
    92
    74
    26
    11
    28
    16
    16
    29
    22
    18
    23.10.25
    Lithuania Cup
    Jonava
    Jonava
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    88
    101
    15
    32
    28
    29
    21
    20
    24
    20
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Nevezis Kedainiai Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Nevezis Kedainiai wyszli na boisko w meczach 17, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 5 zwycięstwa, 12 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Nevezis Kedainiai może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 29.41%, podczas gdy na ich porażki trzeba 70.59% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 172.12 punktów, mając średnio 81.71 punktów na mecz i plonowanie 90.41 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 82 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 86.44 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Nevezis Kedainiai

    04.09.26
    Club Friendly Games
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    BK VEF Riga
    BK VEF Riga
    76
    84
    13
    24
    23
    19
    25
    28
    15
    13
    P
    17.05.26
    LKL
    Żalgiris Kowno
    Żalgiris Kowno
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    98
    80
    32
    18
    17
    19
    21
    19
    28
    24
    P
    13.05.26
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    88
    117
    22
    32
    13
    27
    33
    28
    20
    30
    P
    09.05.26
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Juventus Utena
    Juventus Utena
    95
    98
    16
    25
    26
    16
    23
    25
    21
    20
    9
    12
    P
    03.05.26
    LKL
    Siauliai
    Siauliai
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    95
    75
    31
    20
    20
    18
    21
    25
    23
    12
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Jonava Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Jonava wyszli na boisko w meczach 17, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 2 zwycięstwa, 15 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Jonava może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 11.76%, podczas gdy na ich porażki trzeba 88.24% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 182.76 punktów, mając średnio 84.59 punktów na mecz i plonowanie 98.18 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 85.13 na mecz, pomija średnio 101.13 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Jonava

    22.05.26
    LKL
    Jonava
    Jonava
    Żalgiris Kowno
    Żalgiris Kowno
    75
    90
    14
    32
    18
    25
    26
    15
    17
    18
    P
    20.05.26
    LKL
    Żalgiris Kowno
    Żalgiris Kowno
    Jonava
    Jonava
    102
    82
    22
    17
    31
    18
    24
    17
    25
    30
    P
    17.05.26
    LKL
    Neptunas Kłajpeda
    Neptunas Kłajpeda
    Jonava
    Jonava
    95
    89
    24
    27
    29
    17
    25
    18
    17
    27
    P
    12.05.26
    LKL
    Jonava
    Jonava
    Juventus Utena
    Juventus Utena
    90
    95
    22
    22
    14
    19
    31
    21
    23
    33
    P
    09.05.26
    LKL
    Jonava
    Jonava
    Siauliai
    Siauliai
    86
    70
    22
    13
    19
    24
    24
    14
    21
    19
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 21;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 6; gości (na wyjeździe) - 3;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 44.14;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 22.95, goście - 21.19.

    Statystyki w 1. kwarcie: Nevezis Kedainiai (u siebie) vs Jonava (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 8;
    • liczba zwycięstw: 5 (55.56%) vs 0 (0%);
    • liczba porażek: 4 (44.44%) vs 7 (87.5%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 1 (12.5%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 20.89 vs 17.5;
    • średnia liczba straconych punktów: 19.22 vs 26.75.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 3;
    • liczba porażek: 6 vs 6;
    • liczba remisów: 0 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.4 (zdobyte - 20, stracone - 21.4) vs 44.6 (zdobyte - 20.4, stracone - 24.2).
    Trendy
    • Jonava przegrywa pierwszą kwartę w ostatnich 7 meczach na wyjeździe.
    • Jonava przegrywa pierwszą kwartę w ostatnich 6 meczach na wyjeździe (LKL).
    👉Prognoza: 1. kwarta Nevezis Kedainiai Zwycięstwo (kursy: 1.69)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 21;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 13.

    Statystyki: Nevezis Kedainiai vs Jonava

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 17;
    • liczba zwycięstw: 5 (29.41%) vs 2 (11.76%);
    • liczba porażek: 12 (70.59%) vs 15 (88.24%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 2 vs 2;
    • liczba porażek: 8 vs 8;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 2;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.
    Trendy
    • Jonava przegrał w 11 z ostatnich 12 meczów (LKL).
    • Jonava przegrał w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (LKL).
    • Jonava przegrał w ostatnich 7 meczach.
    👉Prognoza: Nevezis Kedainiai Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.48)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 87.57, dla gości - 88;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 175.57.

    Statystyka: Nevezis Kedainiai kontra Jonava

    • średni total w turnieju: 172.12 kontra 182.76;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 81.71 kontra 84.59;
    • średnia liczba straconych punktów: 90.41 kontra 98.18;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 40.88 kontra 39.65;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 40.82 kontra 43.82;
    • Nevezis Kedainiai: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 82;
    • Jonava: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 85.13;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 78.2 (w domu - 79.25) kontra 85.9 (na wyjeździe - 83.5).

    Trendy
    • Były zdobyto mniej niż 175.5 punktów w ostatnich 8 meczach Nevezis Kedainiai w domu.
    • Były zdobyto mniej niż 175.5 punktów w ostatnich 5 meczach Nevezis Kedainiai w domu (LKL).
    👉Prognoza: Total punktów Poniżej (175,5) (kursy: 1.92)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Jonava przegrał w 11 z ostatnich 12 meczów (LKL).
    • Jonava przegrał w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (LKL).
    • Jonava przegrał w ostatnich 7 meczach.

    Nevezis Kedainiai Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    Opublikowany: 12.02.2026, 15:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Nevezis Kedainiai - Jonava

    Jonava przegrał:
    bc-petrochema-dextra-jonavaw 11 z ostatnich 12 meczów (LKL).
    bc-petrochema-dextra-jonavaw 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (LKL).
    bc-petrochema-dextra-jonavaw ostatnich 7 meczach.
    Nevezis Kedainiai Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -208
    Nevezis Kedainiai przegrywa drugą kwartę:
    bc-nevezisw 9 z ostatnich 10 meczów w domu (LKL).
    2. kwarta Jonava Zwycięstwo
    +120
    Jonava przegrywa pierwszą kwartę:
    bc-petrochema-dextra-jonavaw ostatnich 7 meczach na wyjeździe.
    bc-petrochema-dextra-jonavaw ostatnich 6 meczach na wyjeździe (LKL).
    1. kwarta Nevezis Kedainiai Zwycięstwo
    -145
    Jonava przegrywa pierwszą połowę:
    bc-petrochema-dextra-jonavaw ostatnich 7 meczach.
    bc-petrochema-dextra-jonavaw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    bc-petrochema-dextra-jonavaw ostatnich 5 meczach (LKL).
    1. połowa Nevezis Kedainiai Zwycięstwo
    -167
    Wyświetl więcej faktów

    Nevezis Kedainiai - Jonava Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    gZWPPStan
    4.
    BC Siauliai
    BC Siauliai
    32171549
    5.
    BC Lietkabelis Panevezys
    BC Lietkabelis Panevezys
    32151747
    6.
    Gargzdai SC
    Gargzdai SC
    32151747
    7.
    BC Juventus Utena
    BC Juventus Utena
    32122044
    8.
    BC Jonava
    BC Jonava
    3292341
    9.
    BC Nevezis Kedainiai
    BC Nevezis Kedainiai
    3282440