Tianjin vs Fujian Sturgeons Prognozy 14 stycznia 2026
🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Tianjin Rong Gang i Fujian Sturgeons, które odbędzie się 14 stycznia o 11:35 podczas turnieju "Basketball League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Tianjin Rong Gang i Fujian Sturgeons:
- rozegrano 27 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 13 dla dzisiejszych gospodarzy i 14 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 107.52 punktów na mecz, goście - 108.52;
- średnia suma punktów meczu - 216.04.
Ostatnie starcie miało miejsce 10 stycznia 2026 na obiekcie drużyny Fujian Sturgeons i zakończyło się wynikiem 115:94.
Statystyki bezpośrednich spotkań Tianjin - Fujian Sturgeons

Tianjin Rong Gang Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Tianjin Rong Gang wyszli na boisko w meczach 14, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 3 zwycięstwa, 11 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Tianjin Rong Gang może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 15.38%, podczas gdy na ich porażki trzeba 84.62% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 186.23 punktów, mając średnio 89.69 punktów na mecz i plonowanie 96.54 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 86 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 96.86 punktów na mecz.
Wyniki meczów: Tianjin Rong Gang

Fujian Sturgeons Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Fujian Sturgeons wyszli na boisko w meczach 14, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 5 zwycięstwa, 9 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Fujian Sturgeons może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 38.46%, podczas gdy na ich porażki trzeba 61.54% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 182.23 punktów, mając średnio 90.85 punktów na mecz i plonowanie 91.38 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 82.6 na mecz, pomija średnio 87.2 na spotkanie.
Wyniki meczów: Fujian Sturgeons
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 27;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 4; gości (na wyjeździe) - 7;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 55.7;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 27.48, goście - 28.22.
Statystyki w 1. kwarcie: Tianjin Rong Gang (u siebie) vs Fujian Sturgeons (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 5;
- liczba zwycięstw: 2 (28.57%) vs 0 (0%);
- liczba porażek: 5 (71.43%) vs 2 (40%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 3 (60%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 19.57 vs 19.2;
- średnia liczba straconych punktów: 24.86 vs 22.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 5;
- liczba porażek: 6 vs 2;
- liczba remisów: 1 vs 3;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.1 (zdobyte - 19.4, stracone - 21.7) vs 35.8 (zdobyte - 19.4, stracone - 16.4).
- Tianjin Rong Gang zdobywa więcej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 6 meczach przeciwko Fujian Sturgeons.
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 27;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 13, gości - 14.
Statystyki: Tianjin Rong Gang vs Fujian Sturgeons
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14;
- liczba zwycięstw: 2 (15.38%) vs 5 (38.46%);
- liczba porażek: 11 (84.62%) vs 8 (61.54%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 1;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 3 vs 5;
- liczba porażek: 7 vs 5;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 2;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.
- Tianjin Rong Gang przegrał w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Basketball League).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 107.52, dla gości - 108.52;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 216.04.
Statystyka: Tianjin Rong Gang kontra Fujian Sturgeons
- średni total w turnieju: 186.23 kontra 182.23;
- średnia liczba zdobytych punktów: 89.69 kontra 90.85;
- średnia liczba straconych punktów: 96.54 kontra 91.38;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 44.15 kontra 45.77;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 44.23 kontra 44;
- Tianjin Rong Gang: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 86;
- Fujian Sturgeons: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 82.6;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 73 (w domu - 69.33) kontra 68.6 (na wyjeździe - 57.5).
- Fujian Sturgeons zdobył więcej niż 90.5 punktów w 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe przeciwko Tianjin Rong Gang (Basketball League).
- Fujian Sturgeons zdobył więcej niż 90.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów (Basketball League).