Levanga vs Saga Ballooners Prognozy 12 listopada 2025
🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Levanga Hokkaido i Saga Ballooners, które odbędzie się 12 listopada o 10:05 podczas turnieju "B.League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Levanga Hokkaido i Saga Ballooners:
- rozegrano 4 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 1 dla dzisiejszych gospodarzy i 3 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 73.75 punktów na mecz, goście - 83.75;
- średnia suma punktów meczu - 157.5.
Ostatnie starcie miało miejsce 13 kwietnia 2025 na obiekcie drużyny Saga Ballooners i zakończyło się wynikiem 89:73.
Statystyki bezpośrednich spotkań Levanga - Saga Ballooners

Levanga Hokkaido Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Levanga Hokkaido wyszli na boisko w meczach 7, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 4 zwycięstwa, 3 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Levanga Hokkaido może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 73.33%, podczas gdy na ich porażki trzeba 26.67% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 168.93 punktów, mając średnio 86.07 punktów na mecz i plonowanie 82.87 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 91.83 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 87.83 punktów na mecz.
Wyniki meczów: Levanga Hokkaido

Saga Ballooners Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Saga Ballooners wyszli na boisko w meczach 7, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 3 zwycięstwa, 4 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Saga Ballooners może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 40%, podczas gdy na ich porażki trzeba 60% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 165 punktów, mając średnio 80.67 punktów na mecz i plonowanie 84.33 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 80.5 na mecz, pomija średnio 86.33 na spotkanie.
Wyniki meczów: Saga Ballooners
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 4;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 0; gości (na wyjeździe) - 2;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.25;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 16.75, goście - 22.5.
Statystyki w 1. kwarcie: Levanga Hokkaido (u siebie) vs Saga Ballooners (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6;
- liczba zwycięstw: 3 (50%) vs 3 (50%);
- liczba porażek: 2 (33.33%) vs 3 (50%);
- liczba remisów: 1 (16.67%) vs 0 (0%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 22.67 vs 19.17;
- średnia liczba straconych punktów: 22.67 vs 21.5.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 5;
- liczba porażek: 3 vs 5;
- liczba remisów: 2 vs 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 42.7 (zdobyte - 22.1, stracone - 20.6) vs 42.4 (zdobyte - 20.1, stracone - 22.3).
- Levanga Hokkaido zdobywa mniej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w 8 z ostatnich 9 meczów (B.League).
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 4;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 1, gości - 3.
Statystyki: Levanga Hokkaido vs Saga Ballooners
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7;
- liczba zwycięstw: 11 (73.33%) vs 6 (40%);
- liczba porażek: 4 (26.67%) vs 9 (60%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 5;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 2.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 8 vs 3;
- liczba porażek: 2 vs 7;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 5;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 1.
- Levanga Hokkaido wygrał w 8 z ostatnich 9 meczów (B.League).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 73.75, dla gości - 83.75;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 157.5.
Statystyka: Levanga Hokkaido kontra Saga Ballooners
- średni total w turnieju: 168.93 kontra 165;
- średnia liczba zdobytych punktów: 86.07 kontra 80.67;
- średnia liczba straconych punktów: 82.87 kontra 84.33;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 42 kontra 41.53;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 44.07 kontra 39.13;
- Levanga Hokkaido: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 91.83;
- Saga Ballooners: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 80.5;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 89 (w domu - 91.83) kontra 79.4 (na wyjeździe - 85.33).
- Były zdobyto mniej niż 167.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów Saga Ballooners (B.League).