Defensor Sporting vs CA Penarol Prognozy 11 kwietnia 2026

    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    CA Penarol
    CA Penarol
    92
    84
    16
    21
    26
    13
    24
    23
    10
    19
    16
    8

    📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? Defensor Sporting i CA Penarol pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 11 kwietnia o 23:15 w turnieju "LUB". Faworytem meczu jest drużyna CA Penarol, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Defensor Sporting i CA Penarol:

    • rozegrano 25 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 9 dla dzisiejszych gospodarzy i 16 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 72.84 punktów na mecz, goście - 76;
    • średnia suma punktów meczu - 148.84.

    Ostatnie starcie miało miejsce 13 marca 2026 na obiekcie drużyny CA Penarol i zakończyło się wynikiem 88:80.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Defensor Sporting - CA Penarol

    34%
    10 Zwycięstwa
    66%
    19 Zwycięstwa
    27.05.26
    LUB
    CA Penarol
    CA Penarol
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    93
    81
    25
    25
    28
    23
    20
    17
    20
    16
    23.05.26
    LUB
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    CA Penarol
    CA Penarol
    61
    81
    16
    18
    15
    26
    20
    22
    10
    15
    20.05.26
    LUB
    CA Penarol
    CA Penarol
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    101
    51
    24
    9
    33
    11
    25
    10
    19
    21
    11.04.26
    LUB
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    CA Penarol
    CA Penarol
    92
    84
    16
    24
    21
    23
    26
    10
    13
    19
    16
    8
    13.03.26
    LUB
    CA Penarol
    CA Penarol
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    88
    80
    20
    25
    23
    20
    20
    18
    25
    17
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Defensor Sporting Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Defensor Sporting wyszli na boisko w meczach 22, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 12 zwycięstwa, 10 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Defensor Sporting może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 44.44%, podczas gdy na ich porażki trzeba 55.56% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 169.74 punktów, mając średnio 84.56 punktów na mecz i plonowanie 85.19 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 88.5 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 84.67 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Defensor Sporting

    29.10.26
    LUB
    Club Bigua de Villa Biarritz
    Club Bigua de Villa Biarritz
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    89
    82
    24
    19
    28
    31
    15
    15
    22
    17
    P
    25.10.26
    LSB
    Flamengo
    Flamengo
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    65
    63
    17
    17
    12
    10
    16
    17
    20
    19
    P
    24.10.26
    LSB
    Paisas Basketball
    Paisas Basketball
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    85
    75
    16
    17
    22
    17
    25
    17
    22
    24
    P
    23.10.26
    LSB
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    Obera Tenis Club
    Obera Tenis Club
    74
    69
    19
    15
    12
    21
    14
    16
    29
    17
    Z
    20.10.26
    LUB
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    CA Goes
    CA Goes
    83
    64
    29
    23
    18
    15
    14
    19
    22
    7
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    CA Penarol Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie CA Penarol wyszli na boisko w meczach 22, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 19 zwycięstwa, 3 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu CA Penarol może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 84.62%, podczas gdy na ich porażki trzeba 15.38% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 164.69 punktów, mając średnio 89.27 punktów na mecz i plonowanie 75.42 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 88.38 na mecz, pomija średnio 75.23 na spotkanie.

    Wyniki meczów: CA Penarol

    03.11.26
    LUB
    Union Atletica
    Union Atletica
    CA Penarol
    CA Penarol
    74
    88
    16
    18
    24
    22
    17
    35
    17
    13
    Z
    29.10.26
    LUB
    Club Malvin
    Club Malvin
    CA Penarol
    CA Penarol
    76
    101
    25
    30
    19
    28
    16
    30
    16
    13
    Z
    22.10.26
    LUB
    Urunday Universitario
    Urunday Universitario
    CA Penarol
    CA Penarol
    79
    91
    26
    24
    24
    24
    7
    23
    22
    20
    Z
    06.10.26
    Club Friendly Games
    Club Bigua de Villa Biarritz
    Club Bigua de Villa Biarritz
    CA Penarol
    CA Penarol
    78
    92
    23
    15
    21
    25
    23
    29
    11
    23
    Z
    28.09.26
    Club Friendly Games
    CA Penarol
    CA Penarol
    Flamengo
    Flamengo
    72
    75
    23
    19
    21
    18
    19
    22
    9
    16
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Statystyki w 1. kwarcie: Defensor Sporting (u siebie) vs CA Penarol (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 12 vs 13;
    • liczba zwycięstw: 6 (50%) vs 8 (61.54%);
    • liczba porażek: 3 (25%) vs 4 (30.77%);
    • liczba remisów: 3 (25%) vs 1 (7.69%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 25.42 vs 22.38;
    • średnia liczba straconych punktów: 23.75 vs 20.31.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 5 vs 4;
    • liczba porażek: 4 vs 5;
    • liczba remisów: 1 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 47.8 (zdobyte - 24.2, stracone - 23.6) vs 43.8 (zdobyte - 22.3, stracone - 21.5).
    Trendy
    • CA Penarol zdobywa mniej niż 22.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 5 meczach (LUB).
    👉Prognoza: 1. kwarta, CA Penarol Total punktów Poniżej (22,5) (kursy: 1.75)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 25;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 9, gości - 16.

    Statystyki: Defensor Sporting vs CA Penarol

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 22 vs 22;
    • liczba zwycięstw: 12 (44.44%) vs 22 (84.62%);
    • liczba porażek: 15 (55.56%) vs 4 (15.38%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 7;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 10.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 4 vs 7;
    • liczba porażek: 6 vs 3;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 2;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 4.
    👉Prognoza: CA Penarol Handicap (-3,5) (kursy: 1.46)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 72.84, dla gości - 76;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 148.84.

    Statystyka: Defensor Sporting kontra CA Penarol

    • średni total w turnieju: 169.74 kontra 164.69;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 84.56 kontra 89.27;
    • średnia liczba straconych punktów: 85.19 kontra 75.42;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 45 kontra 45.19;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 39.56 kontra 43.46;
    • Defensor Sporting: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 88.5;
    • CA Penarol: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 88.38;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 83.5 (w domu - 83.2) kontra 88.9 (na wyjeździe - 89.5).

    Trendy
    • Defensor Sporting zdobył więcej niż 76.5 punktów w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (LUB).
    👉Prognoza: Defensor Sporting Total punktów Powyżej (76,5) (kursy: 1.51)

    Total punktów Powyżej (165,5)
    Kurs-116
    Opublikowany: 09.04.2026, 07:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Defensor Sporting - CA Penarol

    Defensor Sporting przegrywa czwartą kwartę:
    defensor-sportingw 8 z ostatnich 9 meczów (LUB).
    4. kwarta CA Penarol Zwycięstwo
    -
    Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi więcej niż 36.5 punktów:
    defensor-sportingw ostatnich 23 meczach Defensor Sporting (LUB).
    defensor-sportingw ostatnich 20 meczach Defensor Sporting.
    defensor-sportingw ostatnich 19 meczach Defensor Sporting w domu.
    defensor-sportingw ostatnich 16 meczach Defensor Sporting w domu (LUB).
    ca-penarolw 10 z ostatnich 11 meczów CA Penarol (LUB).
    1. kwarta, Total Powyżej 36,5
    -455
    Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 46.5 punktów:
    defensor-sportingw ostatnich 5 meczach Defensor Sporting (LUB).
    ca-penarolw ostatnich 5 meczach CA Penarol (LUB).
    1. kwarta, Total Poniżej 46,5
    -345
    Defensor Sporting zdobywa więcej niż 19.5 punktów w pierwszej kwarcie:
    defensor-sportingw 19 z ostatnich 21 meczów w domu.
    defensor-sportingw 16 z ostatnich 18 meczów w domu (LUB).
    1. kwarta, Defensor Sporting Total punktów Powyżej (19,5)
    -133
    Wyświetl więcej faktów

    Defensor Sporting - CA Penarol Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    MZPPktForma
    1.
    CA Penarol
    CA Penarol
    2219339
    2.
    Hebraica Macabi
    Hebraica Macabi
    2214836
    3.
    Club Malvin
    Club Malvin
    2214834
    4.
    Club Nacional
    Club Nacional
    2214834
    5.
    Defensor Sporting
    Defensor Sporting
    22121034
    6.
    Aguada
    Aguada
    2215733