Almagro vs Obera Tenis Club Prognozy 10 kwietnia 2025
🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn CA San Lorenzo de Almagro i Obera Tenis Club, które odbędzie się 10 kwietnia o 23:05 podczas turnieju "Basketball La Liga". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami CA San Lorenzo de Almagro i Obera Tenis Club:
- rozegrano 11 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 8 dla dzisiejszych gospodarzy i 3 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 74.09 punktów na mecz, goście - 72.27;
- średnia suma punktów meczu - 146.36.
Ostatnie starcie miało miejsce 25 stycznia 2025 na obiekcie drużyny Obera Tenis Club i zakończyło się wynikiem 74:79.
Statystyki bezpośrednich spotkań Almagro - Obera Tenis Club

CA San Lorenzo de Almagro Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie CA San Lorenzo de Almagro wyszli na boisko w meczach 27, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 12 zwycięstwa, 15 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu CA San Lorenzo de Almagro może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 44.44%, podczas gdy na ich porażki trzeba 55.56% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 155.93 punktów, mając średnio 76.07 punktów na mecz i plonowanie 79.85 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 78.36 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 77.14 punktów na mecz.
Wyniki meczów: CA San Lorenzo de Almagro

Obera Tenis Club Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Obera Tenis Club wyszli na boisko w meczach 29, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 18 zwycięstwa, 11 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Obera Tenis Club może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 62.07%, podczas gdy na ich porażki trzeba 37.93% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 157.76 punktów, mając średnio 80.79 punktów na mecz i plonowanie 76.97 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 77.21 na mecz, pomija średnio 79.5 na spotkanie.
Wyniki meczów: Obera Tenis Club
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 74.09, dla gości - 72.27;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 146.36.
Statystyka: CA San Lorenzo de Almagro kontra Obera Tenis Club
- średni total w turnieju: 155.93 kontra 157.76;
- średnia liczba zdobytych punktów: 76.07 kontra 80.79;
- średnia liczba straconych punktów: 79.85 kontra 76.97;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 38 kontra 41.97;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 37.81 kontra 38.83;
- CA San Lorenzo de Almagro: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 78.36;
- Obera Tenis Club: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 77.21;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 76.4 (w domu - 76.2) kontra 75 (na wyjeździe - 70.2).
- CA San Lorenzo de Almagro zdobył mniej niż 81.5 punktów w ostatnich 7 meczach (Basketball La Liga).