Nagasaki Velca vs Alvark Tokio Prognozy 8 maja 2026

    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    96
    56
    23
    22
    25
    26
    15
    12
    17
    12

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Nagasaki Velca i Alvark Tokio, które odbędzie się 8 maja o 10:05 podczas turnieju "B.League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Nagasaki Velca i Alvark Tokio:

    • rozegrano 6 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 0 dla dzisiejszych gospodarzy i 6 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 71.17 punktów na mecz, goście - 86.83;
    • średnia suma punktów meczu - 158.

    Ostatnie starcie miało miejsce 07 maja 2026 na obiekcie drużyny Nagasaki Velca i zakończyło się wynikiem 70:91.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Nagasaki Velca - Alvark Tokio

    25%
    2 Zwycięstwa
    75%
    6 Zwycięstwa
    08.05.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    96
    56
    23
    15
    22
    12
    25
    17
    26
    12
    07.05.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    93
    78
    22
    20
    14
    22
    30
    15
    27
    21
    08.03.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    70
    91
    19
    27
    25
    21
    16
    24
    10
    19
    07.03.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    78
    93
    20
    25
    19
    28
    19
    26
    20
    14
    08.12.24
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    81
    83
    26
    24
    17
    18
    16
    19
    16
    14
    6
    8
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Nagasaki Velca Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Nagasaki Velca wyszli na boisko w meczach 60, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 47 zwycięstwa, 13 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Nagasaki Velca może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 78.33%, podczas gdy na ich porażki trzeba 21.67% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 170.9 punktów, mając średnio 91.2 punktów na mecz i plonowanie 79.7 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 91.53 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 80.2 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Nagasaki Velca

    06.11.26
    B Lliga
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    80
    73
    20
    18
    16
    23
    21
    18
    23
    14
    P
    01.11.26
    B Lliga
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    90
    87
    24
    17
    17
    22
    22
    34
    27
    14
    P
    31.10.26
    B Lliga
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    71
    81
    19
    11
    19
    22
    19
    25
    14
    23
    Z
    28.10.26
    East Asia Super League
    Hou Chon
    Hou Chon
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    76
    97
    21
    30
    25
    25
    15
    14
    15
    28
    Z
    26.10.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    101
    84
    24
    15
    26
    20
    28
    22
    23
    27
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Alvark Tokio Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Alvark Tokio wyszli na boisko w meczach 60, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 41 zwycięstwa, 19 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Alvark Tokio może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 68.33%, podczas gdy na ich porażki trzeba 31.67% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 159.08 punktów, mając średnio 81.52 punktów na mecz i plonowanie 77.57 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 83.2 na mecz, pomija średnio 80.8 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Alvark Tokio

    08.11.26
    B Lliga
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    Hamamatsu Phoenix
    Hamamatsu Phoenix
    88
    67
    20
    16
    23
    17
    23
    14
    22
    20
    Z
    06.11.26
    B Lliga
    Sendai 89Ers
    Sendai 89Ers
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    96
    69
    24
    10
    19
    22
    22
    19
    31
    18
    P
    04.11.26
    East Asia Super League
    Tainan TSG Ghosthawks
    Tainan TSG Ghosthawks
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    90
    85
    15
    17
    17
    23
    27
    28
    31
    17
    P
    01.11.26
    B Lliga
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    Utsunomiya Brex
    Utsunomiya Brex
    106
    71
    26
    15
    25
    10
    24
    31
    31
    15
    Z
    31.10.26
    B Lliga
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    Utsunomiya Brex
    Utsunomiya Brex
    100
    90
    25
    20
    19
    26
    31
    18
    25
    26
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 6;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 1; gości (na wyjeździe) - 5;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 40.83;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 18.83, goście - 22.

    Statystyki w 1. kwarcie: Nagasaki Velca (u siebie) vs Alvark Tokio (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 30 vs 30;
    • liczba zwycięstw: 17 (56.67%) vs 13 (43.33%);
    • liczba porażek: 11 (36.67%) vs 17 (56.67%);
    • liczba remisów: 2 (6.67%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 22.37 vs 21.2;
    • średnia liczba straconych punktów: 20.57 vs 21.3.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 7 vs 6;
    • liczba porażek: 3 vs 4;
    • liczba remisów: 0 vs 0;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.1 (zdobyte - 21.4, stracone - 19.7) vs 42.9 (zdobyte - 22.5, stracone - 20.4).
    Trendy
    • Nagasaki Velca wygrywa pierwszą kwartę w ostatnich 6 meczach (B.League).
    👉Prognoza: 1. kwarta Nagasaki Velca Zwycięstwo (kursy: 1.69)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 71.17, dla gości - 86.83;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 158.

    Statystyka: Nagasaki Velca kontra Alvark Tokio

    • średni total w turnieju: 170.9 kontra 159.08;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 91.2 kontra 81.52;
    • średnia liczba straconych punktów: 79.7 kontra 77.57;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 46.2 kontra 41.18;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 44.52 kontra 39.55;
    • Nagasaki Velca: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 91.53;
    • Alvark Tokio: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 83.2;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 89.9 (w domu - 89) kontra 85.7 (na wyjeździe - 88.4).

    Trendy
    • Nagasaki Velca zdobył mniej niż 84.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Alvark Tokio (B.League).
    👉Prognoza: Nagasaki Velca Total punktów Poniżej (84,5) (kursy: 1.96)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Alvark Tokio wygrywa z handicapem +2.5 w drugiej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe przeciwko Nagasaki Velca (B.League).

    2. połowa, Alvark Tokio Handicap (+2,5)
    Kurs-122
    Opublikowany: 07.05.2026, 14:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Nagasaki Velca - Alvark Tokio

    Nagasaki Velca przegrywa drugą kwartę:
    nagasaki-velcatoyota-alvark-tokyow 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Alvark Tokyo (B.League).
    2. kwarta Alvark Tokio Zwycięstwo
    +115
    Nagasaki Velca przegrywa pierwszą połowę:
    nagasaki-velcatoyota-alvark-tokyow 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Alvark Tokyo (B.League).
    1. połowa Alvark Tokio Zwycięstwo
    +127
    Nagasaki Velca wygrywa pierwszą kwartę:
    nagasaki-velcaw ostatnich 6 meczach (B.League).
    1. kwarta Nagasaki Velca Zwycięstwo
    -145
    Alvark Tokyo zdobywa więcej niż 19.5 punktów w drugiej kwarcie:
    nagasaki-velcatoyota-alvark-tokyow 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe przeciwko Nagasaki Velca (B.League).
    toyota-alvark-tokyow ostatnich 7 meczach (B.League).
    2. kwarta, Alvark Tokio Total punktów Powyżej (19,5)
    -120
    Wyświetl więcej faktów

    Nagasaki Velca - Alvark Tokio Pozycja w tabeli

    Regular season Eastern Conference
    MZPForma
    1.
    Utsunomiya Brex
    Utsunomiya Brex
    604515
    2.
    Chiba Jets Funabashi
    Chiba Jets Funabashi
    604218
    3.
    Gunma Crane Thunders
    Gunma Crane Thunders
    604218
    4.
    Alvark Tokio
    Alvark Tokio
    604119
    5.
    Levanga Hokkaido
    Levanga Hokkaido
    603723