T71 Dudelange vs Etzella Wynik & Statystyki
T71 Dudelange
Etzella
86
94
17
23
17
29
23
30
22
19
Statystyki gry T71 Dudelange vs Etzella
13
Rzuty wolne trafione
18
76.5
Skuteczność rzutów wolnych (%)
75
20
Rzuty za dwa punkty trafione
19
11
Rzuty za trzy punkty trafione
11
Oglądaj online T71 Dudelange vs Etzella

T71 Dudelange - Etzella
Transmisja tego meczu dobiegła końca. Transmisja zakończona. Aby zobaczyć inne transmisje na stronie naszego partnera, potrzebujesz tylko:
- Przejdź przez link
- Zarejestruj się na stronie transmisji
- Oglądaj transmisje bez reklam
T71 Dudelange – Etzella H2H
0%
0 Zwycięstwa
100%
5 Zwycięstwa
08.03.25
Luxembourg Nationale 1T71 Dudelange
Etzella
86
94
17
23
23
30
17
22
29
19
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: T71 Dudelange
03.04.26
Luxembourg Nationale 1T71 Dudelange
Sparta Bartreng Luxembourg
77
69
21
23
19
14
9
16
28
16
ZW
28.03.26
Luxembourg Nationale 1Etzella
T71 Dudelange
92
68
22
21
25
18
19
12
26
17
P
21.03.26
Luxembourg Nationale 1T71 Dudelange
Arantia Larochette
79
92
19
20
16
21
21
31
23
20
P
15.03.26
Luxembourg Nationale 1BBC Mambra Mamer
T71 Dudelange
100
97
21
26
28
25
18
23
33
23
P
07.03.26
Luxembourg Nationale 1Racing Luxembourg
T71 Dudelange
81
87
20
23
27
10
17
23
17
31
ZW
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Etzella
17.05.26
Luxembourg Nationale 1Etzella
Sparta Bartreng Luxembourg
87
81
27
23
18
16
19
15
23
27
ZW
04.04.26
Luxembourg Nationale 1Arantia Larochette
Etzella
90
100
25
32
17
20
19
24
29
24
ZW
28.03.26
Luxembourg Nationale 1Etzella
T71 Dudelange
92
68
22
21
25
18
19
12
26
17
ZW
21.03.26
Luxembourg Nationale 1Racing Luxembourg
Etzella
71
89
14
21
20
25
21
26
16
17
ZW
15.03.26
Luxembourg Nationale 1Etzella
Amicale Steesel
116
69
34
19
25
11
28
26
29
13
ZW
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Oblicz wygraną
Inne mecze Koszykówka
LNBP
Santos de San Luis
Dorados DE Cihuahua
26 sie
02:00
Więcej informacji
Klubowe Mecze Towarzyski
Chinese Taiwan Normal University
University of Taipei
26 sie
06:30
Więcej informacji
China Women's National Championship Basketball
Jiangxi Ganxing (W)
Xinjiang Wojiang (K)
26 sie
11:30
Więcej informacji
Mistrzostwa Europy Kwalifikacje
Cypr
Austria
27 sie
16:00
Więcej informacji
FIBA Basketball World Cup Asian Qualifiers
Iran
Nowa Zelandia
28 sie
06:00
Więcej informacji
William Jones Cup Women’s
Republika Korei
Tajlandia (K)
28 sie
09:00
Więcej informacji
Przepraszamy
Informacje są chwilowo niedostępne

