Fenerbahce vs Besiktas Prognozy 13 maja 2026

    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    72
    85
    9
    19
    24
    20
    26
    23
    16
    20

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Fenerbahce Istanbuł i Besiktas, które odbędzie się 13 maja o 16:00 podczas turnieju "Basketball Super League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Fenerbahce Istanbuł i Besiktas:

    • rozegrano 56 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 45 dla dzisiejszych gospodarzy i 11 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 84.96 punktów na mecz, goście - 77;
    • średnia suma punktów meczu - 161.96.

    Ostatnie starcie miało miejsce 22 lutego 2026 na obiekcie drużyny Fenerbahce Istanbuł i zakończyło się wynikiem 91:74.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Fenerbahce - Besiktas

    79%
    48 Zwycięstwa
    21%
    13 Zwycięstwa
    19.06.26
    Basketball Super League
    Besiktas
    Besiktas
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    75
    77
    20
    16
    25
    24
    15
    16
    15
    21
    17.06.26
    Basketball Super League
    Besiktas
    Besiktas
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    71
    82
    23
    19
    17
    24
    18
    21
    13
    18
    15.06.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    93
    68
    23
    18
    27
    19
    22
    14
    21
    17
    13.06.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    80
    88
    16
    27
    26
    16
    19
    19
    19
    26
    13.05.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    72
    85
    9
    26
    19
    23
    24
    16
    20
    20
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Fenerbahce Istanbuł Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Fenerbahce Istanbuł wyszli na boisko w meczach 28, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 24 zwycięstwa, 4 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Fenerbahce Istanbuł może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 85.71%, podczas gdy na ich porażki trzeba 14.29% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 167.79 punktów, mając średnio 88.43 punktów na mecz i plonowanie 79.36 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 90.64 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 80.86 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Fenerbahce Istanbuł

    29.08.26
    Club Friendly Games
    Korfez Basket
    Korfez Basket
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    82
    70
    24
    16
    22
    21
    18
    14
    18
    19
    P
    19.06.26
    Basketball Super League
    Besiktas
    Besiktas
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    75
    77
    20
    16
    25
    24
    15
    16
    15
    21
    ZW
    17.06.26
    Basketball Super League
    Besiktas
    Besiktas
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    71
    82
    23
    19
    17
    24
    18
    21
    13
    18
    ZW
    15.06.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    93
    68
    23
    18
    27
    19
    22
    14
    21
    17
    ZW
    13.06.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    80
    88
    16
    27
    26
    16
    19
    19
    19
    26
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Besiktas Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Besiktas wyszli na boisko w meczach 29, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 24 zwycięstwa, 5 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Besiktas może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 82.76%, podczas gdy na ich porażki trzeba 17.24% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 163.76 punktów, mając średnio 86.79 punktów na mecz i plonowanie 76.97 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 88.29 na mecz, pomija średnio 78.71 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Besiktas

    29.08.26
    Club Friendly Games
    Besiktas
    Besiktas
    Tofas SK Bursa
    Tofas SK Bursa
    92
    88
    22
    20
    24
    21
    22
    20
    24
    27
    ZW
    19.06.26
    Basketball Super League
    Besiktas
    Besiktas
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    75
    77
    20
    16
    25
    24
    15
    16
    15
    21
    P
    17.06.26
    Basketball Super League
    Besiktas
    Besiktas
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    71
    82
    23
    19
    17
    24
    18
    21
    13
    18
    P
    15.06.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    93
    68
    23
    18
    27
    19
    22
    14
    21
    17
    P
    13.06.26
    Basketball Super League
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    Besiktas
    Besiktas
    80
    88
    16
    27
    26
    16
    19
    19
    19
    26
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 56;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 18; gości (na wyjeździe) - 10;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 40.86;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 21.96, goście - 18.89.

    Statystyki w 1. kwarcie: Fenerbahce Istanbuł (u siebie) vs Besiktas (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14;
    • liczba zwycięstw: 10 (71.43%) vs 12 (85.71%);
    • liczba porażek: 4 (28.57%) vs 2 (14.29%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 23.64 vs 24.64;
    • średnia liczba straconych punktów: 19.93 vs 18.14.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 8 vs 5;
    • liczba porażek: 2 vs 4;
    • liczba remisów: 0 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.9 (zdobyte - 22.9, stracone - 19) vs 42.6 (zdobyte - 21.2, stracone - 21.4).
    Trendy
    • Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 42.5 punktów w 10 z ostatnich 11 meczów Fenerbahce Istanbuł w domu.
    👉Prognoza: 1. kwarta, Total Poniżej 42,5 (kursy: 1.82)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 56;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 45, gości - 11.

    Statystyki: Fenerbahce Istanbuł vs Besiktas

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 29;
    • liczba zwycięstw: 24 (85.71%) vs 24 (82.76%);
    • liczba porażek: 4 (14.29%) vs 5 (17.24%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 13;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 11.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 7 vs 7;
    • liczba porażek: 3 vs 3;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 3;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.
    Trendy
    • Fenerbahce Istanbuł wygrał w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Basketball Super League).
    👉Prognoza: Fenerbahce Istanbuł Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.29)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 84.96, dla gości - 77;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 161.96.

    Statystyka: Fenerbahce Istanbuł kontra Besiktas

    • średni total w turnieju: 167.79 kontra 163.76;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 88.43 kontra 86.79;
    • średnia liczba straconych punktów: 79.36 kontra 76.97;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 44.54 kontra 42.9;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 43.11 kontra 43.9;
    • Fenerbahce Istanbuł: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 90.64;
    • Besiktas: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 88.29;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 84.1 (w domu - 84.25) kontra 84.6 (na wyjeździe - 88.25).

    Trendy
    • Besiktas zdobył więcej niż 76.5 punktów w 12 z ostatnich 14 meczów.
    👉Prognoza: Besiktas Total punktów Powyżej (76,5) (kursy: 1.44)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Fenerbahce Istanbuł wygrał w 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Basketball Super League).

    Fenerbahce Istanbuł Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    Opublikowany: 12.05.2026, 12:36

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Fenerbahce Istanbuł - Besiktas

    Besiktas wygrywa drugą kwartę:
    besiktas-jkw 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe.
    2. kwarta Besiktas Zwycięstwo
    +143
    Fenerbahce Istanbul wygrywa pierwszą połowę:
    fenerbahcew ostatnich 8 meczach.
    1. połowa Fenerbahce Istanbuł Zwycięstwo
    -233
    Fenerbahce Istanbul wygrywa pierwszą kwartę:
    fenerbahcew 8 z ostatnich 9 meczów.
    1. kwarta Fenerbahce Istanbuł Zwycięstwo
    -175
    Fenerbahce Istanbul wygrał:
    fenerbahcew 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Basketball Super League).
    Fenerbahce Istanbuł Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    Everygame
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Fenerbahce Istanbuł - Besiktas Pozycja w tabeli

    Regular season Season Standings
    gZWPPStan
    1.
    Fenerbahce Istanbuł
    Fenerbahce Istanbuł
    3025555
    2.
    Besiktas JK
    Besiktas JK
    3025555
    3.
    Bahcesehir Koleji
    Bahcesehir Koleji
    3021951
    4.
    Anadolu Efes SK
    Anadolu Efes SK
    30201050
    5.
    Turk Telekom
    Turk Telekom
    30201050
    6.
    Trabzonspor Medical Park
    Trabzonspor Medical Park
    30191149