Ciclista Olimpico de La Banda vs Atenas Cordoba Wynik & Statystyki
Ciclista Olimpico de La Banda
Atenas Cordoba
81
84
24
21
15
21
29
19
19
17
Statystyki gry Ciclista Olimpico de La Banda vs Atenas Cordoba
13
Celne rzuty wolne
10
72.2
Skuteczność rzutów wolnych
52.6
19
Celne rzuty za 2 punkty
25
10
Celne rzuty za 3 punkty
8
Oglądaj online Ciclista Olimpico de La Banda vs Atenas Cordoba

Ciclista Olimpico de La Banda - Atenas Cordoba
Transmisja tego meczu dobiegła końca. Transmisja zakończona. Aby zobaczyć inne transmisje na stronie naszego partnera, potrzebujesz tylko:
- Otwórz link
- Zarejestruj się na platformie streamingowej
- Oglądaj mecz bez reklam
Ciclista Olimpico de La Banda – Atenas Cordoba H2H
48%
21 Zwycięstwa
52%
23 Zwycięstwa
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Ciclista Olimpico de La Banda
13.10.26
La ligaCiclista Olimpico de La Banda
Boca Juniors
93
80
35
17
20
17
19
29
19
17
Z
08.10.26
La ligaCiclista Olimpico de La Banda
Atenas Cordoba
87
91
17
21
24
17
25
29
21
24
P
02.10.26
La ligaCiclista Olimpico de La Banda
CA Platense
74
82
8
18
26
21
16
12
24
31
P
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Atenas Cordoba
13.10.26
La ligaAtenas Cordoba
Ferro Carril Oeste
91
86
16
20
24
28
24
18
27
20
Z
08.10.26
La ligaCiclista Olimpico de La Banda
Atenas Cordoba
87
91
17
21
24
17
25
29
21
24
Z
06.10.26
La ligaQuimsa Santiogo Del Estero
Atenas Cordoba
83
77
16
21
27
23
23
13
17
20
P
13.05.26
La ligaArgentino Junin
Atenas Cordoba
88
77
17
25
26
20
21
14
24
18
P
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Oblicz wygraną
Inne mecze Koszykówka
Basketball La Liga
Racing de Chivilcoy
Quimsa Santiogo Del Estero
25 paź
23:30
Więcej informacji
NBA
Atlanta Hawks
Houston Rockets
25 paź
00:30
Więcej informacji
B.League
Sun Rockers Shibuya
Nagoya Diamond Dolphins
25 paź
08:05
Więcej informacji
LPB
Porto
CAB Madeira
25 paź
15:00
Więcej informacji
SB League, Kobiety
Helios (K)
Zurich Women
25 paź
15:00
Więcej informacji
1. A SKL
Krka
Sencur
27 paź
17:00
Więcej informacji
Przepraszamy
Informacje są chwilowo niedostępne

