Saga Ballooners vs Chiba Jets Prognozy 1 lutego 2026
🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Saga Ballooners i Chiba Jets Funabashi, które odbędzie się 1 lutego o 05:05 podczas turnieju "B.League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Saga Ballooners i Chiba Jets Funabashi:
- rozegrano 4 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 1 dla dzisiejszych gospodarzy i 3 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 78 punktów na mecz, goście - 79.5;
- średnia suma punktów meczu - 157.5.
Ostatnie starcie miało miejsce 31 stycznia 2026 na obiekcie drużyny Saga Ballooners i zakończyło się wynikiem 85:71.
Statystyki bezpośrednich spotkań Saga Ballooners - Chiba Jets

Saga Ballooners Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Saga Ballooners wyszli na boisko w meczach 33, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 18 zwycięstwa, 15 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Saga Ballooners może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 54.55%, podczas gdy na ich porażki trzeba 45.45% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 163.15 punktów, mając średnio 81.24 punktów na mecz i plonowanie 81.91 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 80.89 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 81.67 punktów na mecz.
Wyniki meczów: Saga Ballooners

Chiba Jets Funabashi Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Chiba Jets Funabashi wyszli na boisko w meczach 33, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 25 zwycięstwa, 8 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Chiba Jets Funabashi może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 75.76%, podczas gdy na ich porażki trzeba 24.24% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 156.73 punktów, mając średnio 82.15 punktów na mecz i plonowanie 74.58 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 81.8 na mecz, pomija średnio 78 na spotkanie.
Wyniki meczów: Chiba Jets Funabashi
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 4;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 0; gości (na wyjeździe) - 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.25;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 20.5, goście - 20.75.
Statystyki w 1. kwarcie: Saga Ballooners (u siebie) vs Chiba Jets Funabashi (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 15;
- liczba zwycięstw: 9 (50%) vs 8 (53.33%);
- liczba porażek: 9 (50%) vs 5 (33.33%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 2 (13.33%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 20.89 vs 21.67;
- średnia liczba straconych punktów: 21.5 vs 18.4.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 6 vs 5;
- liczba porażek: 4 vs 4;
- liczba remisów: 0 vs 1;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 42.9 (zdobyte - 21.9, stracone - 21) vs 38.4 (zdobyte - 19.6, stracone - 18.8).
- Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 40.5 punktów w 8 z ostatnich 9 meczów Chiba Jets Funabashi (B.League).
- Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 40.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów Chiba Jets Funabashi na wyjeździe.
- Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 40.5 punktów w ostatnich 5 meczach Chiba Jets Funabashi.
Typ na wynik meczu
H2H:
- liczba spotkań - 4;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 1, gości - 3.
Statystyki: Saga Ballooners vs Chiba Jets Funabashi
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 33 vs 33;
- liczba zwycięstw: 18 (54.55%) vs 25 (75.76%);
- liczba porażek: 15 (45.45%) vs 8 (24.24%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 10;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 10.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 9 vs 5;
- liczba porażek: 1 vs 5;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 2.
- Saga Ballooners wygrał w 10 z ostatnich 11 meczów (B.League).
Typ na liczbę goli
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 78, dla gości - 79.5;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 157.5.
Statystyka: Saga Ballooners kontra Chiba Jets Funabashi
- średni total w turnieju: 163.15 kontra 156.73;
- średnia liczba zdobytych punktów: 81.24 kontra 82.15;
- średnia liczba straconych punktów: 81.91 kontra 74.58;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 40.85 kontra 42.58;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 40.39 kontra 39.58;
- Saga Ballooners: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 80.89;
- Chiba Jets Funabashi: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 81.8;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 82.2 (w domu - 79.8) kontra 79.1 (na wyjeździe - 84.2).
- Saga Ballooners zdobył więcej niż 76.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (B.League).
Prognoza redakcji
- Saga Ballooners wygrał z handicapem +4.5 punktów w 10 z ostatnich 11 meczów (B.League).