Nagasaki Velca vs Hiroshima Prognozy 1 lutego 2026

    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    98
    74
    28
    23
    23
    24
    10
    24
    18
    22

    🔈Którzy zawodnicy mogą przejąć przywództwo w obronie? Nazwiska najlepszych obrońców będą znane po starciu drużyn Nagasaki Velca i Hiroshima Dragonflies, które odbędzie się 1 lutego o 06:05 podczas turnieju "B.League". Po dokładnej analizie meczu jesteśmy gotowi podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi jego możliwego wyniku.

    Head to Head

    📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Nagasaki Velca i Hiroshima Dragonflies:

    • rozegrano 9 mecze;
    • zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 3 dla dzisiejszych gospodarzy i 6 dla gości;
    • gospodarze zdobywają średnio 79 punktów na mecz, goście - 79.67;
    • średnia suma punktów meczu - 158.67.

    Ostatnie starcie miało miejsce 31 stycznia 2026 na obiekcie drużyny Nagasaki Velca i zakończyło się wynikiem 74:105.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Nagasaki Velca - Hiroshima

    42%
    5 Zwycięstwa
    58%
    7 Zwycięstwa
    15.04.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    82
    83
    20
    26
    18
    21
    23
    21
    21
    15
    01.02.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    98
    74
    28
    10
    23
    24
    23
    18
    24
    22
    31.01.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    84
    71
    13
    19
    26
    14
    22
    22
    23
    16
    10.12.25
    B Lliga
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    74
    105
    11
    18
    21
    33
    15
    23
    27
    31
    26.03.25
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    77
    78
    26
    23
    18
    20
    19
    23
    14
    12
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Nagasaki Velca Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Nagasaki Velca wyszli na boisko w meczach 33, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 28 zwycięstwa, 5 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Nagasaki Velca może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 84.85%, podczas gdy na ich porażki trzeba 15.15% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 171.55 punktów, mając średnio 93.67 punktów na mecz i plonowanie 77.88 punktów rywalom.

    🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 92.94 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 76.41 punktów na mecz.

    Wyniki meczów: Nagasaki Velca

    01.11.26
    B Lliga
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    90
    87
    24
    17
    17
    22
    22
    34
    27
    14
    P
    31.10.26
    B Lliga
    Kobe Storks
    Kobe Storks
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    71
    81
    19
    11
    19
    22
    19
    25
    14
    23
    Z
    28.10.26
    East Asia Super League
    Hou Chon
    Hou Chon
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    76
    97
    21
    30
    25
    25
    15
    14
    15
    28
    Z
    26.10.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    101
    84
    24
    15
    26
    20
    28
    22
    23
    27
    Z
    23.10.26
    B Lliga
    Shiga Lakestars
    Shiga Lakestars
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    89
    85
    21
    14
    16
    29
    27
    9
    25
    33
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Hiroshima Dragonflies Przegląd drużyny

    🏆W tym sezonie Hiroshima Dragonflies wyszli na boisko w meczach 33, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 19 zwycięstwa, 14 porażki.

    📈W ciągu całego tego sezonu Hiroshima Dragonflies może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 57.58%, podczas gdy na ich porażki trzeba 42.42% ogólnej liczby meczów.

    📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 168.33 punktów, mając średnio 85.76 punktów na mecz i plonowanie 82.58 punktów rywalom.

    🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 84.39 na mecz, pomija średnio 79.89 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Hiroshima Dragonflies

    01.11.26
    B Lliga
    Shimane Susanoo Magic
    Shimane Susanoo Magic
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    73
    74
    19
    25
    21
    16
    22
    15
    11
    18
    Z
    31.10.26
    B Lliga
    Shimane Susanoo Magic
    Shimane Susanoo Magic
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    88
    95
    24
    23
    23
    22
    16
    23
    25
    27
    Z
    26.10.26
    B Lliga
    Yokohama B-Corsairs
    Yokohama B-Corsairs
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    64
    90
    21
    24
    11
    26
    16
    21
    16
    19
    Z
    24.10.26
    B Lliga
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    Levanga Hokkaido
    Levanga Hokkaido
    93
    96
    27
    14
    16
    26
    28
    23
    22
    33
    P
    21.10.26
    B Lliga
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    Akita Northern Happinets
    Akita Northern Happinets
    98
    84
    22
    25
    33
    25
    26
    11
    17
    23
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. kwartę

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 9;
    • liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 2; gości (na wyjeździe) - 2;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 42.89;
    • dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 21.22, goście - 21.67.

    Statystyki w 1. kwarcie: Nagasaki Velca (u siebie) vs Hiroshima Dragonflies (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 18;
    • liczba zwycięstw: 12 (70.59%) vs 9 (50%);
    • liczba porażek: 4 (23.53%) vs 9 (50%);
    • liczba remisów: 1 (5.88%) vs 0 (0%).
    • średnia liczba zdobytych punktów: 23.35 vs 21;
    • średnia liczba straconych punktów: 20 vs 21.56.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 7;
    • liczba porażek: 5 vs 2;
    • liczba remisów: 1 vs 1;
    • średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 45.8 (zdobyte - 23.8, stracone - 22) vs 43.3 (zdobyte - 22.6, stracone - 20.7).
    Trendy
    • Hiroshima Dragonflies wygrywa pierwszą kwartę w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (B.League).
    👉Prognoza: 1. kwarta Hiroshima Dragonflies Zwycięstwo (kursy: 2.8)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 9;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 6.

    Statystyki: Nagasaki Velca vs Hiroshima Dragonflies

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 33 vs 33;
    • liczba zwycięstw: 28 (84.85%) vs 19 (57.58%);
    • liczba porażek: 5 (15.15%) vs 14 (42.42%);
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 16;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 12.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 7 vs 7;
    • liczba porażek: 3 vs 3;
    • liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 6;
    • liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 4.
    Trendy
    • Nagasaki Velca wygrał w ostatnich 12 meczach w domu (B.League).
    👉Prognoza: Nagasaki Velca Zwycięstwo (wliczając dogrywkę) (kursy: 1.13)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 79, dla gości - 79.67;
    • średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 158.67.

    Statystyka: Nagasaki Velca kontra Hiroshima Dragonflies

    • średni total w turnieju: 171.55 kontra 168.33;
    • średnia liczba zdobytych punktów: 93.67 kontra 85.76;
    • średnia liczba straconych punktów: 77.88 kontra 82.58;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 47.88 kontra 44.94;
    • średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 45.39 kontra 40.82;
    • Nagasaki Velca: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 92.94;
    • Hiroshima Dragonflies: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 84.39;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 91.7 (w domu - 92.83) kontra 87.7 (na wyjeździe - 82.67).

    Trendy
    • Były zdobyto mniej niż 170.5 punktów w 9 z ostatnich 10 meczów Nagasaki Velca przeciwko Hiroshima Dragonflies (B.League).
    👉Prognoza: Total punktów Poniżej (170,5) (kursy: 1.7)

    Total punktów Poniżej (168,5)
    Kurs-120
    Opublikowany: 31.01.2026, 11:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Nagasaki Velca - Hiroshima Dragonflies

    Nagasaki Velca wygrał:
    nagasaki-velcaw ostatnich 12 meczach w domu (B.League).
    Nagasaki Velca Zwycięstwo (wliczając dogrywkę)
    -769
    Nagasaki Velca wygrywa pierwszą połowę:
    nagasaki-velcaw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (B.League).
    1. połowa Nagasaki Velca Zwycięstwo
    -357
    Nagasaki Velca wygrywa drugą połowę:
    nagasaki-velcaw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (B.League).
    nagasaki-velcaw 7 z ostatnich 8 meczów (B.League).
    2. połowa Nagasaki Velca Zwycięstwo
    -294
    Hiroshima Dragonflies wygrywa pierwszą kwartę:
    hiroshima-dragonfliesw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (B.League).
    1. kwarta Hiroshima Dragonflies Zwycięstwo
    +180
    Wyświetl więcej faktów

    Nagasaki Velca - Hiroshima Dragonflies Pozycja w tabeli

    Regular season Western Conference
    MZPForma
    1.
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    604713
    2.
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    604317
    3.
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    604218
    6.
    Saga Ballooners
    Saga Ballooners
    603228
    7.
    Hiroshima Dragonflies
    Hiroshima Dragonflies
    603129
    8.
    Shimane Susanoo Magic
    Shimane Susanoo Magic
    602832