Iona Gaels (N) vs Sacred Heart Pioneers (N) Előrejelzés 14 november 2025

    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    3
    2
    28
    25
    16
    21
    15
    26
    21
    25
    25
    6

    🔊Iona Gaels (N) kontra Sacred Heart Pioneers (N) előrejelzés. Ez a NCAA Regular Season, women résztvevői közötti összecsapás 14 november-én, 18:00-kor kezdődik. A mérkőzés izgalmas következményekkel járhat. Összeállítottunk anyagot, amely segít abban, hogy jobban megértsd, mire számíthatunk ebből a találkozóból.

    Személyes találkozók

    A közelgő mérkőzés ellenfeleinek statisztikái egyértelműen bemutatásra kerültek. Előző közvetlen összecsapásuk 18 október 2025 a NCAA Regular Season, Women tornán zajlott. Az a meccs végeredménye 3:1 volt. A csapat Iona Gaels (N) összesen 0-t győzelmek (0 otthon) ért el. A csapat Sacred Heart Pioneers (N) 2-t  győzelmek(1 idegenben) ért el. Érdemes megjegyezni, hogy a házigazdák átlagosan 62.5 pontot szereznek meccsenként, míg a vendégek átlaga 84.5.

    Egymás elleni statisztikák Iona Gaels (N) - Sacred Heart Pioneers (N)

    33%
    1 Győzelem
    67%
    2 Győzelem
    14.11.25
    NCAA Regular Season, women
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    3
    2
    28
    26
    25
    21
    16
    25
    21
    25
    15
    6
    18.10.25
    NCAA Regular Season, Women
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    3
    1
    25
    10
    25
    14
    19
    25
    25
    19
    29.09.24
    NCAA Regular Season, Women
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    0
    3
    22
    25
    17
    25
    18
    25
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Iona Gaels (N) Csapat áttekintése

    Az utolsó 10 meccsen a Iona Gaels (N) csapat a következő eredményeket érte el: sikerült 3 győzelmet aratnia (2 ezek közül otthon), miközben 7 vereséget szenvedett (3 otthon). Az előző összecsapás, amelyben részt vett a csapat, a NCAA Regular Season, women bajnokságban zajlott a Siena College Saints (N) csapat ellen. Az az meccs 3:0 eredménnyel zárult. A csapat meccsenkénti átlagos pontszáma 78, kapott gólok - 85.6.

    A mérkőzés eredményei: Iona Gaels (N)

    17.10.26
    NCAA Regular Season, women
    St Peter's Peacocks (N)
    St Peter's Peacocks (N)
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    2
    3
    24
    26
    25
    16
    25
    23
    21
    25
    10
    15
    GY
    16.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Rider Broncs (N)
    Rider Broncs (N)
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    3
    1
    25
    17
    25
    23
    22
    25
    25
    23
    V
    10.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    Niagara Purple Eagles (N)
    Niagara Purple Eagles (N)
    3
    0
    31
    29
    25
    16
    25
    23
    GY
    09.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    Canisius Golden Griffins (N)
    Canisius Golden Griffins (N)
    3
    2
    25
    21
    25
    27
    23
    25
    25
    14
    15
    13
    GY
    03.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Siena College Saints (N)
    Siena College Saints (N)
    Iona Gaels (N)
    Iona Gaels (N)
    3
    0
    25
    20
    25
    21
    25
    22
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sacred Heart Pioneers (N) Csapat áttekintése

    A következő fontos mérkőzésre a Sacred Heart Pioneers (N) csapat a következő mutatókkal áll a 10 legutóbbi meccs eredménye alapján: 6 győzelem, melyből 1 vendégként született. Vereségek száma 4 volt (2 vendégként). Megjegyzendő, hogy a csapat átlagosan 81.2 gólt szerez meccsenként, míg 77.4-t kap.

    A csapat legutóbbi mérkőzése a Niagara Purple Eagles (N) csapat ellen zajlott. A találkozó a NCAA Regular Season, women nevű torna keretein belül zajlott, és 3:1 végeredménnyel zárult.

    A mérkőzés eredményei: Sacred Heart Pioneers (N)

    17.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Marist Red Foxes (N)
    Marist Red Foxes (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    3
    1
    26
    24
    25
    18
    21
    25
    25
    20
    V
    16.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Siena College Saints (N)
    Siena College Saints (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    3
    2
    22
    25
    26
    24
    25
    16
    21
    25
    15
    13
    V
    10.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    St Peter's Peacocks (N)
    St Peter's Peacocks (N)
    3
    2
    20
    25
    22
    25
    26
    24
    25
    16
    15
    9
    GY
    09.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Rider Broncs (N)
    Rider Broncs (N)
    3
    2
    25
    14
    20
    25
    23
    25
    25
    17
    15
    7
    GY
    03.10.26
    NCAA Regular Season, women
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Sacred Heart Pioneers (N)
    Quinnipiac Bobcats (N)
    Quinnipiac Bobcats (N)
    0
    3
    18
    25
    25
    27
    25
    27
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Total Felett (176,5)
    Tényező-115
    Közzétett: 2025.11.14., 12:43

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Iona Gaels (N) - Sacred Heart Pioneers (N)

    A Sacred Heart Pioneers (W) elvesztette az első játszmát:
    sacred-heart-pioneers-614a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (NCAA Regular Season, women).
    sacred-heart-pioneers-614minden utolsó 6 mérkőzésén (NCAA Regular Season, women).
    1. szett Iona Gaels (N) Győzelem
    +111
    A Sacred Heart Pioneers (W) megnyerte a harmadik játszmát:
    sacred-heart-pioneers-614minden utolsó 4 idegenben mérkőzésén (NCAA Regular Season, women).
    3. szett Sacred Heart Pioneers (N) Győzelem
    -
    A Iona Gaels (W) több mint 20.5 pontot szerzett az első játszmában:
    iona-gaelsa 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (NCAA Regular Season, women).
    1. szett, Iona Gaels (N) összpontszám felett (20,5)
    -204
    A Sacred Heart Pioneers (W) kevesebb mint 24.5 pontot szerzett az első játszmában:
    sacred-heart-pioneers-614a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (NCAA Regular Season, women).
    sacred-heart-pioneers-614minden utolsó 6 mérkőzésén (NCAA Regular Season, women).
    1. szett, Sacred Heart Pioneers (N) összpontszám alatt (24,5)
    +121
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Iona Gaels (N) - Sacred Heart Pioneers (N) Helyezés a táblázatban

    NCAA Division I Women 2025, Atlantic Coast Conference
    MGYVGForma
    1.
    Pittsburgh Panthers (N)
    Pittsburgh Panthers (N)
    2018258-17
    2.
    Stanford Cardinal (N)
    Stanford Cardinal (N)
    2018256-16
    3.
    Smu Mustangs (N)
    Smu Mustangs (N)
    2017356-18
    4.
    Louisville Cardinals (N)
    Louisville Cardinals (N)
    2016454-20
    5.
    University Of Miami (N)
    University Of Miami (N)
    2016454-25
    6.
    North Carolina Tar Heels (N)
    North Carolina Tar Heels (N)
    2014648-26