Borítás:
Salak
Forduló:
Döntő
Karim Al-Amin vs Lootsma

Karim Al-Amin

Niels Lootsma
7
65
6
2
5
77
2
1
Karim Al-Amin vs Niels Lootsma Mérkőzés statisztikái
7
Ászok
8
4
Kettős hibák
7
48
Első adogatásból nyert pontok
37
65
Sikeres első szervák
59
13
Második adogatásból nyert pontok
26
25
Sikeres második szervák
53
7
Kihasznált bréklabdák
4
17
Összes bréklabda
4
117
Összes megnyert pont
96
61
Adogatásból nyert pontok
63
33
Adogatásnál elvesztett pontok
56
8
Legtöbb egymás után nyert pont
6
19
Összes megnyert gém
14
4
Legtöbb egymás után nyert gém
3
12
Megnyert adogatójátékok
9
0
Megnyert rövidítések
1
Nézze meg online: Karim Al-Amin vs Niels Lootsma

Karim Al-Amin - Niels Lootsma
A mérkőzés közvetítése véget ért. További élő közvetítések partnerünk oldalán érhetők el:
- Nyissa meg a linket
- Regisztráljon a közvetítési platformon
- Nézze a mérkőzést reklámok nélkül
Meccsinformáció
Verseny
UTR PTT Essen Men 02
(Döntő)

Helyszín
Németország, Essen
ETUF Essen - Court 1
Karim Al-Amin – Niels Lootsma H2H
100%
1 Győzelem
0%
0 Győzelem
27.09.26
UTR PTT Essen Men 02
Karim Al-Amin

Niels Lootsma
2
1
7
5
65
77
6
2
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Karim Al-Amin
27.09.26
UTR PTT Essen Men 02
Karim Al-Amin

Niels Lootsma
2
1
7
5
65
77
6
2
GY
26.09.26
UTR PTT Essen Men 02
Karim Al-Amin

Igor Mandou Berranger
2
0
6
2
6
2
GY
25.09.26
UTR PTT Essen Men 02
Dornbusch, Henry

Karim Al-Amin
0
2
1
6
1
6
GY
24.09.26
UTR PTT Essen Men 02
Spoolder, Aiden

Karim Al-Amin
2
0
6
3
6
2
V
22.09.26
UTR PTT Essen Men 02
James Pikkaart

Karim Al-Amin
0
2
3
6
63
77
GY
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Niels Lootsma
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Nyeremény kalkulációja
További Tenisz mérkőzések
Challenger Guangzhou Páros
Pankin S / Ymer E
Delaney Je / Puttergill C
21 okt
04:00
További információ
ITF Italy W35 Santa Margherita di Pula 11

Camilla Gennaro

Caijsa Wilda Hennemann
21 okt
07:30
További információ
ITF USA M15 Ithaca

Tomasz Berkieta

Nicolas Arseniult
21 okt
17:30
További információ
UTR PTT Lubbock Men 01

Rosett, Abraham

Alfred Almasi
21 okt
19:00
További információ
UTR PTT Carvoeiro Men +H 07

Leal, Rodrigo

Diogo Marques
22 okt
08:00
További információ
UTR PTT Carvoeiro Women +H 07

Alessia Popescu

Monika Jirouskova
22 okt
08:00
További információ
Bocsánat
Nincs adat ezen a lapon


