Jeline Vandromme vs Carol Jóungsuh Li Előrejelzés 31 július 2025

    BEL
    Jeline Vandromme
    USA
    Carol Jóungsuh Li
    6
    6
    2
    2
    3
    0

    📢Melyik játékos fogja jobban kontrollálni a játékát az alapvonalról? Ezt elég nehéz megjósolni, ezért várjuk a mérkőzést, amely 31 július 9:30-kor kerül megrendezésre. Ezúttal a Jeline Vandromme és az Carol Jóungsuh Li játszanak a "ITF United Kingdom W35" tornán. A bukmékerek a következőképpen értékelik a játékosok győzelmi esélyeit: és . Az alábbiakban elkészítettük a mérkőzés előrejelzését, és meghatároztuk a legmegfelelőbb fogadási lehetőséget.

    Személyes találkozók

    ❓Ez az első alkalom, hogy ezek a teniszezők találkoznak egymással.

    Egymás elleni statisztikák Jeline Vandromme - Carol Jóungsuh Li

    100%
    1 Győzelem
    0%
    0 Győzelem
    31.07.25
    Itf Women - Singles: W35 Roehampton (United Kingdom), Hard
    Jeline Vandromme
    Jeline Vandromme
    Carol Jóungsuh Li
    Carol Jóungsuh Li
    2
    0
    6
    2
    6
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Jeline Vandromme Játékos áttekintése

    Jeline Vandromme: az utolsó 10 mérkőzés statisztikái

    🎾Ez a résztvevő előző 10 mérkőzése 6 győzelemmel és 4 vereséggel zárult. Az első szettben 6 alkalommal nyert, míg 4 alkalommal szenvedett vereséget az ellenfelétől.

    📈Az utolsó 10 mérkőzés statisztikái között 23 átlagos pontszám szerepel, 12.1 a mérkőzésenkénti átlagos nyertes játékok száma, 4.9 pedig az első játékokban nyert mérkőzések száma.

    📊Ne feledje figyelembe venni a 2-0 és 2-1-es győzelmek és vereségek számát az előző 10 mérkőzés során.

    A győzelmek száma: 2-0 - 3 győzelem, 50% nyerési aránnyal; 2-1 - 3 győzelem, 50% nyerési aránnyal.

    A vesztes mérkőzések száma: 2-0 - 2 vereség, 50% vesztes aránnyal; 2-1 - 2 vereség, 50% vesztes aránnyal.

    A többi mérkőzés eredménye eltérő lehet.

    A mérkőzés eredményei: Jeline Vandromme

    17.10.26
    Ningbo, China
    Alycia Parks
    Alycia Parks
    Jeline Vandromme
    Jeline Vandromme
    0
    1
    4
    6
    4
    4
    V
    19.09.26
    WTA 125K Caldas da Rainha, Portugal Women Singles
    Lisa Pigato
    Lisa Pigato
    Jeline Vandromme
    Jeline Vandromme
    2
    0
    6
    3
    7
    5
    V
    18.09.26
    WTA 125K Caldas da Rainha, Portugal Women Singles
    Jeline Vandromme
    Jeline Vandromme
    Francisca Jorge
    Francisca Jorge
    2
    1
    6
    3
    67
    79
    7
    5
    GY
    17.09.26
    WTA 125K Caldas da Rainha, Portugal Women Singles
    Jeline Vandromme
    Jeline Vandromme
    Elena Malygina
    Elena Malygina
    2
    1
    6
    3
    4
    6
    7
    5
    GY
    14.09.26
    WTA 125K Caldas da Rainha, Portugal Women Singles
    Jeline Vandromme
    Jeline Vandromme
     Carla Tomai
    Carla Tomai
    2
    0
    6
    0
    6
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Carol Jóungsuh Li Játékos áttekintése

    Carol Jóungsuh Li: az utolsó 10 mérkőzés statisztikái

    Ez a résztvevő előző 10 mérkőzése 7 győzelemmel és 3 vereséggel zárult. Az első szettben 8 alkalommal nyert, míg 2 alkalommal szenvedett vereséget az ellenfelétől.

    Az utolsó 10 mérkőzés statisztikái között 21 átlagos pontszám szerepel, 12 a mérkőzésenkénti átlagos nyertes játékok száma, 5.5 pedig az első játékokban nyert mérkőzések száma.

    A győzelmek száma: 2-0 - 6 győzelem, 85.71% nyerési aránnyal; 2-1 - 1 győzelem, 14.29% nyerési aránnyal.

    A vesztes mérkőzések száma: 2-0 - 1 vereség, 33.33% vesztes aránnyal; 2-1 - 2 vereség, 66.67% vesztes aránnyal.

    A többi mérkőzés eredménye eltérő lehet.

    A mérkőzés eredményei: Carol Jóungsuh Li

    22.09.26
    WTA Porto
    Harmony Tan
    Harmony Tan
    Carol Youngsuh Lee
    Carol Youngsuh Lee
    2
    0
    6
    3
    7
    5
    V
    16.09.26
    WTA Sao Paulo
    Anna Blinkova
    Anna Blinkova
    Carol Youngsuh Lee
    Carol Youngsuh Lee
    2
    0
    6
    1
    6
    3
    V
    10.09.26
    WTA 125K Barranquilla, Colombia Women Singles
    Carol Youngsuh Lee
    Carol Youngsuh Lee
    Leolia Jeanjean
    Leolia Jeanjean
    0
    2
    1
    6
    64
    77
    V
    09.09.26
    WTA 125K Barranquilla, Colombia Women Singles
    Emiliana Arango
    Emiliana Arango
    Carol Youngsuh Lee
    Carol Youngsuh Lee
    0
    2
    65
    77
    5
    7
    GY
    07.09.26
    WTA 125K Barranquilla, Colombia Women Singles
    Vendula Valdmannova
    Vendula Valdmannova
    Carol Youngsuh Lee
    Carol Youngsuh Lee
    0
    2
    3
    6
    65
    77
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Carol Jóungsuh Li nyer +1.5 játszma hátránnyal a 13 utolsó 14 mérkőzésén.

    Carol Jóungsuh Li Hendicep szett (+1,5)
    Tényező-263
    Közzétett: 2025.07.30., 21:39

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Jeline Vandromme - Carol Jóungsuh Li

    A Carol Youngsuh Lee megnyerte az 1. játszmát:
    lee-carol-youngsuha 12 utolsó 14 mérkőzésén.
    1. szett Carol Jóungsuh Li Győzelem
    -119
    A Jeline Vandromme nyer +1.5 játszma hátránnyal:
    jeline-vandrommea 16 utolsó 18 mérkőzésén.
    Jeline Vandromme Hendicep szett (+1,5)
    -233
    A Carol Youngsuh Lee nyer +1.5 játszma hátránnyal:
    lee-carol-youngsuha 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    Carol Jóungsuh Li Hendicep szett (+1,5)
    -270