Al Faiha
Szaúd Arábia
Szaúd Arábia
Al Faiha
Összetétel
Statisztika

Al Faiha

Menetrendje

20.11.26
Professional League
Al Faiha
Al Faiha
Al Fateh
Al Fateh
-
-
26.11.26
Professional League
Draih
Draih
Al Faiha
Al Faiha
-
-
30.11.26
Kings Cup
Al Riyadh
Al Riyadh
Al Faiha
Al Faiha
-
-
03.12.26
Professional League
Al Faiha
Al Faiha
Al Nasr Riyadh
Al Nasr Riyadh
-
-
10.12.26
Professional League
Al Ettifaq
Al Ettifaq
Al Faiha
Al Faiha
-
-
Empty
Nincsenek mérkőzések
Nincs adat ezen a lapon

Eredmények

Meccsek
31.10.26
Professional League
Al Faiha
Al Faiha
Al Faisaly
Al Faisaly
0.15
0.46
2
0
5
4
0
1
4
1
1
1
3
0
0.15
0.46
2
0
5
4
0
1
GY
22.10.26
Professional League
Al Hazm
Al Hazm
Al Faiha
Al Faiha
2.37
0.92
7
7
14
11
1
1
2
2
1
1
1
1
2.37
0.92
7
7
14
11
1
1
D
19.10.26
Professional League
Al Faiha
Al Faiha
Al Ahli Jeddah
Al Ahli Jeddah
0.59
2.83
2
1
17
13
1
0
2
3
1
1
1
2
0.59
2.83
2
1
17
13
1
0
V
15.10.26
Professional League
Al Khaleej
Al Khaleej
Al Faiha
Al Faiha
1.39
1.04
6
4
6
11
0
2
2
0
0
0
2
0
1.39
1.04
6
4
6
11
0
2
V
11.10.26
Professional League
Al Faiha
Al Faiha
Al Riyadh
Al Riyadh
0.71
1.38
5
9
5
11
2
3
1
1
1
0
0
1
0.71
1.38
5
9
5
11
2
3
D
Empty
Nincsenek mérkőzések
Nincs adat ezen a lapon
Empty
Egyelőre nincs itt semmi
Nincs adat ezen a lapon

A Scores24 minden szükséges információt biztosít a csapatról: korábbi mérkőzések eredményei, a közelgő meccsek időpontjai, kulcsfontosságú statisztikák, játékosok adatai és sok más.

Aktuális Tornák

A mai napig Al Faiha a következő tornákon vesz részt: Kings Cup; Klubbarátságos mérkőzések; Saudi Prof. League.

Előző mérkőzés

Az utolsó találkozóra 31 október 2026-án került sor Al Faisaly ellen, a Professional League tornán belül. A Al Faiha - Al Faisaly mérkőzés 4:1-al zárult.

A Scores24-en mindig megtalálhatók a csapat legutóbbi mérkőzéseinek története (statisztikák, eredmények) egy adott tornán belül vagy az összes tornán. Az infografikánk segít megérteni, hogyan teljesít a csapat a pályán egy adott időszakban, mennyit szerez és kap, és sok más részletet.

Következő mérkőzés

Al Faiha következő mérkőzése away lesz a Al Qadisiyah ellen, a Professional League tornán belül. A Al Qadisiyah - Al Faiha mérkőzés 05 november 2026-án kerül megrendezésre.

Ha érdekel egy adott mérkőzés, mindig hozzáadhatod a Kedvencekhez (kattints a csengő ikonra), és követheted az eseményeket élőben. Szöveges vagy grafikus közvetítéseket biztosítunk, és lehetőség szerint videó közvetítéseket is igyekszünk biztosítani, hogy a kedvenc csapatod megfigyelése még kényelmesebb legyen.

A csapat helyzete a tornán

A csapat 34 mérkőzést játszott a Professional League tornán, és a 13-ik helyen áll a tabellán. A csapat 36 ponttal rendelkezik: 8 győzelem (győzelmi arány – 23.5%), 12 döntetlen és 14 vereség (vereségi arány – 41.2%).

Statisztikák

Az „Statisztika” fülön számos különböző statisztikát találhatsz, amelyek intuitív és könnyen használható infografikában vannak elhelyezve.

Szezon statisztikák

A jelenlegi szezonban a csapat 27 gólt szerzett, és 49 gólt kaptak. Átlagosan Al Faiha 0.79 gólt szerez, 1.44 gólt kap, a mérkőzés átlagos gólszáma 2.24.

Hazai mérkőzéseken a csapat átlagosan 0.76 gólt szerez (kapott gólt – 1.18), míg idegenbeli mérkőzéseken 0.82 gólt szerez (kapott gólt – 1.71). Megjegyzendő, hogy az 1. félidőben átlagosan 0.21 gólt szereznek, míg kapott gólt 0.74; a 2. félidőben 0.59 gólt szereznek, míg kapott gólt 0.71.

További statisztikák

A további statisztikák közé tartozik a mérkőzések átlagos szögleteinek száma – 5.12; az átlagosan kapott sárga lapok száma – 2.03.

Statisztikák az utolsó 10 mérkőzésről

Ebben az időszakban a csapat 2 alkalommal nyert, 5 döntetlent játszott, és 3 vereséget szenvedett. Gólstatisztika: szerzett gólok – 15; kapott gólok – 15; átlagos szerzett gólok – 1.5; átlagos kapott gólok – 1.5. Otthoni átlag: szerzett – 2.4, kapott – 1.8; idegenben: szerzett – 0.6, kapott – 1.2.

Statisztikák a Kings Cup tornán

A Kings Cup tornán a csapat 2 gólt szerzett és 0 gólt kapott. Átlagosan a Al Faiha csapat 2 gólt szerez meccsenként és 0 gólt kap, az összesített gólátlag 2. Hazai mérkőzéseken az átlagosan szerzett gólok száma 0, a kapott góloké pedig 0. Idegenben a csapat átlagosan 2 gólt szerez meccsenként, és 0 gólt kap.