UCV FC vs Rayo Zuliano H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Ucv
Ucv
8 mérkőzés
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
6 Győzelem
2 Döntetlen
0 Győzelem
75%
25%
Ucv
1. Félidőben
Rayo Zuliano
4 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
50%
25%
25%
Ucv
2. Félidőben
Rayo Zuliano
6 Győzelem
2 Döntetlen
0 Győzelem
75%
25%
31.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
-
-
6
4
7
15
3
5
4
1
0
1
4
0
-
-
6
4
7
15
3
5
08.03.26
FUTVE
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Ucv
Ucv
-
-
8
1
10
5
2
1
1
5
1
3
0
2
-
-
8
1
10
5
2
1
27.09.25
FUTVE
Ucv
Ucv
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1.49
1.15
6
2
17
9
0
2
3
0
2
0
1
0
1.49
1.15
6
2
17
9
0
2
20.04.25
FUTVE
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Ucv
Ucv
0.95
0.77
7
1
5
9
2
3
0
2
0
1
0
1
0.95
0.77
7
1
5
9
2
3
26.09.24
FUTVE
Ucv
Ucv
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
23
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
4
Meccs végeredmény
4
További - 50%
4
50% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.88
StatisticsChartSlim-left
2.38
StatisticsChartSlim-left
0.5
Átlagos idő egy gólra
31'
StatisticsChartSlim-left
38'
StatisticsChartSlim-left
180'
Ucv
0
0-15'
0
16-30'
6
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
3
61-75'
3
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Rayo Zuliano

Statisztikák a mérkőzésről

Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 53
6.63
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
34
Les
Összesen: -
-
-
-

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

UcvVenezuela
Rayo ZulianoVenezuela
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Ucv - Rayo Zuliano Utolsó mérkőzések

Ucv
Ucv
Meccsek
31.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
-
-
6
4
7
15
3
5
4
1
0
1
4
0
-
-
6
4
7
15
3
5
N
22.08.26
FUTVE
Zamora
Zamora
Ucv
Ucv
-
-
3
11
20
18
4
1
2
0
2
0
0
0
-
-
3
11
20
18
4
1
L
15.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Caracas
Caracas
1
-
-
4
3
8
14
3
3
0
1
0
1
0
0
-
-
4
3
8
14
3
3
L
09.08.26
FUTVE
Metropolitanos
Metropolitanos
Ucv
Ucv
-
-
1
4
17
10
3
2
2
1
1
0
1
1
-
-
1
4
17
10
3
2
L
04.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Monagas
Monagas
-
-
6
2
13
8
2
1
2
1
1
1
1
0
-
-
6
2
13
8
2
1
N
01.08.26
FUTVE
Trujillanos
Trujillanos
1
Ucv
Ucv
1
-
-
6
3
9
11
4
0
2
0
1
0
1
0
-
-
6
3
9
11
4
0
L
29.07.26
sudamericana
Santos
Santos
Ucv
Ucv
3.84
1.96
6
4
8
7
0
2
4
2
1
1
3
1
3.84
1.96
6
4
8
7
0
2
L
22.07.26
sudamericana
Ucv
Ucv
Santos
Santos
0.40
2.59
2
6
9
6
2
2
1
4
0
1
1
3
0.40
2.59
2
6
9
6
2
2
L
30.05.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Portuguesa
Portuguesa
-
-
6
3
15
17
4
5
2
3
0
2
2
1
-
-
6
3
15
17
4
5
L
27.05.26
Copa Libertadores
Libertad
Libertad
Ucv
Ucv
1.1
1.71
6
2
8
13
0
3
0
1
0
0
0
1
1.1
1.71
6
2
8
13
0
3
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Meccsek
31.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
-
-
6
4
7
15
3
5
4
1
0
1
4
0
-
-
6
4
7
15
3
5
L
26.08.26
Copa Venezuela
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Urena
Urena
-
-
3
4
17
12
1
1
3
0
3
0
0
0
-
-
3
4
17
12
1
1
N
22.08.26
FUTVE
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
Deportivo La Guaira
Deportivo La Guaira
-
-
-
-
25
13
6
5
1
4
1
1
0
3
-
-
-
-
25
13
6
5
L
19.08.26
Copa Venezuela
Deportivo Lara
Deportivo Lara
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
-
-
5
2
7
7
5
1
1
3
0
0
1
3
-
-
5
2
7
7
5
1
N
15.08.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
-
-
5
1
13
15
3
2
2
0
1
0
1
0
-
-
5
1
13
15
3
2
L
10.08.26
FUTVE
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
Estudiantes Merida
Estudiantes Merida
1
-
-
7
6
23
10
4
2
3
0
2
0
1
0
-
-
7
6
23
10
4
2
N
06.08.26
FUTVE
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Academia Anzoategui
Academia Anzoategui
-
-
2
4
19
5
3
1
0
1
0
0
0
1
-
-
2
4
19
5
3
1
L
02.08.26
FUTVE
Zamora
Zamora
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
-
-
9
6
11
17
0
1
2
1
1
1
1
0
-
-
9
6
11
17
0
1
L
24.06.26
Copa Venezuela
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
Trujillanos
Trujillanos
-
-
3
7
10
17
0
3
0
0
0
0
0
0
-
-
3
7
10
17
0
3
S
25.04.26
FUTVE
Caracas
Caracas
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
-
-
0
4
17
7
5
1
2
1
0
1
2
0
-
-
0
4
17
7
5
1
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

UcvUcv· 10 gyufa
3 Győzelem
0 Döntetlen
7 Legyőzi
30%
70%
1 idő
2 idő
0%
40%
30%
30%
70%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Rayo ZulianoRayo Zuliano
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Veszítenek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
40%
20%
50%
20%
10%
Legyőzi
60%
Száraz győzelmek
1
2
Száraz elváltozások
3
2
Akarva-akaratlan győzelmek
2
1
Szándékos vereségek
1
3

Gól statisztikák

13
Eltömődött
13
Eltömődött
2
Gólok az 1. Félidőben
9
11
Gólok a 2. Félidőben
4
2
Első pontszerzés
5
3
Nem szerzett pontot
3
Ucv
8%
1
0%
0
8%
1
15%
2
31%
4
38%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Rayo Zuliano
15%
2
38%
5
15%
2
0%
0
0%
0
31%
4
20
Hiányzik
16
Hiányzik
11
Gólok az 1. Félidőben
3
9
Gólok a 2. Félidőben
13
8
Elhibázott első
4
1
Nem hagyta ki
3
Ucv
15%
3
25%
5
20%
4
10%
2
30%
6
20%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Rayo Zuliano
0%
0
25%
4
13%
2
13%
2
19%
3
69%
11
Átlagos gól/mérkőzés
3.3
2.9
Az első gól átlagos perce
2'
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
6
Átlagos idő egy gólra
69'
69'

Összes gól a mérkőzésen

UcvUcv
Átlag összesen
Rayo ZulianoRayo Zuliano
3.3
Teljes mérkőzés
2.9
1.3
1. Félidőben
1.2
2
2. Félidőben
1.7

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Ucv - Rayo Zuliano Mérkőzés statisztikái

Ucv
Rayo Zuliano
53.3%
Labdabirtoklás
45.4%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
111
StatisticsChartSlim-left
155
Sarok
-
-
Les
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
15
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
23
StatisticsChartSlim-left
24
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
4

A mérkőzés eredményei

Ucv
Pontos pontszám
Rayo Zuliano
0:1
2 egyszer
20%
2:0
2 egyszer
20%
2:1
2 egyszer
20%
1:4
1 egyszer
10%
2:3
1 egyszer
10%
2:1
2 egyszer
20%
3:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
Ucv
A fejek pontos száma
Rayo Zuliano
3
2 egyszer
20%
5
3 egyszer
30%
1
2 egyszer
20%
2
2 egyszer
20%
3 célok
5 célok
1 cél
2 célok
4 célok
3
4 egyszer
40%
5
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
2
1 egyszer
10%
4
1 egyszer
10%