Sporting vs Colorado Tipp 31 augusztus 2025

    🔊 A Sporting Kansas City és a Colorado Rapids közötti közelgő mérkőzés ígéretesen izgalmas eseménynek ígérkezik. A hazai csapat nehézségekkel küzd az aktuális szezonban, a tabella 13. helyén állnak, és vereségsorozatuk is aggasztó. A vendégek valamivel stabilabb helyzetben vannak, a 7. helyen találhatók, de az ő eredményeik is ingadozóak. Várható, hogy mindkét csapat motiváltan lép pályára, hogy javítson pozícióján a bajnokságban. A kérdés csak az, hogy melyik taktika bizonyul hatékonyabbnak: Kansas City agresszív támadásai vagy a vendégek várakozó stratégiája.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a két csapat között 05 július 2025-én zajlott, és 1:2-es eredménnyel zárult. Nézzük meg az összehasonlító statisztikákat arról a találkozóról (hazai pályán játszott a Colorado Rapids):

    • labdabirtoklási arány: 63% vs 37%;
    • szögletek: 10 vs 2;
    • szabálytalanságok: 7 vs 15;
    • sárga lapok: 0 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 2.

    📊 Elemzés a Sporting Kansas City és a Colorado Rapids közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • 45 mérkőzést játszottak;
    • a hazai győzelmek száma - 17, a vendégek győzelmei - 13, döntetlenek - 15;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 66 a 51 ellenében;
    • átlagos gólok száma mérkőzésenként - 2.6.

    Egymás elleni statisztikák Sporting - Colorado

    38%
    18 Győzelem
    31%
    15 Döntetlen
    31%
    15 Győzelem
    Összes mérkőzés
    48
    Átlag gól/mérkőzés
    2.71
    Mindkét csapat szerzett gólt
    63%
    1.48
    Átlag összesen
    1.23
    1.19
    Sárga lapok
    1.58
    Legutóbbi mérkőzések
    16.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    2
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    22.03.26
    MLS
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    0.57
    3.9
    6
    4
    17
    20
    3
    3
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.57
    3.9
    6
    4
    17
    20
    3
    3
    31.08.25
    MLS
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    1.83
    3.48
    8
    4
    12
    10
    2
    0
    4
    2
    1
    2
    3
    0
    1.83
    3.48
    8
    4
    12
    10
    2
    0
    05.07.25
    MLS
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    3.62
    0.85
    10
    2
    7
    15
    0
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    3.62
    0.85
    10
    2
    7
    15
    0
    4
    19.09.24
    MLS
    Sporting Kansas City
    Sporting Kansas City
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    -
    -
    11
    4
    9
    6
    2
    2
    4
    1
    1
    0
    3
    1
    -
    -
    11
    4
    9
    6
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sporting Kansas-City Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket játszották az MLS keretében (hazai pályán a Seattle Sounders, vendégként a Sporting Kansas City). A mérkőzés 5:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Sporting Kansas City vs Seattle Sounders):

    • labdabirtoklás: 48% vs 52%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 10 vs 7;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 7.

    A Sporting Kansas City nehéz időszakon megy keresztül - az utolsó négy mérkőzését elvesztették, és jelenleg csak a 13. helyen állnak a tabellán. A csapat védelme gyenge, átlagosan 2.04 gólt kapnak meccsenként. Ennek ellenére a támadósoruk képes betalálni - meccsenkénti átlaguk 1.44 gól, ami az offenzív potenciálra utal. Játékstílusuk a labdabirtoklásra és a széleken történő helyzetkialakításra épül. Az utolsó összecsapásuk a Colorado ellen 2:1-es győzelemmel zárult, ami még nagyobb érdeklődést kelt az újabb találkozó iránt.

    A mérkőzés eredményei: Sporting Kansas-City

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Vancouver Whitecaps
    Vancouver Whitecaps
    0.59
    3.2
    1
    4
    15
    20
    2
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.59
    3.2
    1
    4
    15
    20
    2
    2
    L
    23.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    1.57
    0.98
    2
    6
    8
    13
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.57
    0.98
    2
    6
    8
    13
    2
    1
    L
    20.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    S
    16.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    2
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    L
    02.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    1
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    0.25
    1.06
    2
    6
    10
    12
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.25
    1.06
    2
    6
    10
    12
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Colorado Rapids Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották az MLS-ben (hazai csapat - Los Angeles Galaxy, vendégek - Colorado Rapids). A találkozó 3:0-ás eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Colorado Rapids vs Los Angeles Galaxy):

    • labdabirtoklás: 55% vs 45%;
    • szögletek: 6 vs 6;
    • szabálytalanságok: 11 vs 14;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 4.

    A Colorado Rapids sokkal magabiztosabban szerepel, mint az ellenfeleik ebben a mérkőzésben - a csapat a tabella 7. helyén áll és gyakrabban nyer. A Rapids híres kompakt játékáról és arról, hogy képesek második számúként játszani, a gyors ellentámadásokra összpontosítva, amikor az ellenfél elveszíti a labdát. Idegenben a klubnak gondjai vannak a gólszerzéssel - gyakran nem sikerül több mint egy gólt szerezniük egy meccsen az erős védekezésű csapatok ellen.

    A mérkőzés eredményei: Colorado Rapids

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Real Salt-Lake
    Real Salt-Lake
    2.2
    0.11
    7
    1
    13
    21
    3
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.2
    0.11
    7
    1
    13
    21
    3
    5
    N
    23.08.26
    mls
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    1.12
    0.55
    2
    3
    13
    21
    0
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.12
    0.55
    2
    3
    13
    21
    0
    3
    L
    20.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Los Angeles
    Los Angeles
    2.71
    0.58
    4
    4
    13
    10
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.71
    0.58
    4
    4
    13
    10
    3
    3
    N
    16.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    2
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    N
    02.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Austin
    Austin
    3.18
    0.9
    11
    0
    15
    12
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    3.18
    0.9
    11
    0
    15
    12
    1
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Sporting Kansas-City (otthon) vs Colorado Rapids (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 13 vs 14;
    • győzelmek száma: 1 (7.69%) vs 4 (28.57%);
    • vereségek száma: 9 (69.23%) vs 7 (50%);
    • döntetlenek száma: 3 (23.08%) vs 3 (21.43%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 1.69 vs 1.29;
    • átlagos kapott gólok száma: 1.31 vs 0.79.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 1 vs 3;
    • vereségek száma: 7 vs 4;
    • döntetlenek száma: 2 vs 3;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1.7 (lőtt gólok - 0.4, kapott gólok - 1.3) vs 1.3 (lőtt gólok - 0.6, kapott gólok - 0.7).
    Trendek
    • A Sporting Kansas-City elveszítette az első félidőt minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (MLS).
    👉Tippek: 1. Félidőben Colorado Rapids Győzelem(szorzói: 3)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 45;
    • hazai győzelmek - 17, vendég győzelmek - 13, döntetlenek - 15.

    Statisztika: Sporting Kansas-City vs Colorado Rapids

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 27 vs 28;
    • győzelmek: 6 vs 10;
    • győzelmi százalék: 22% vs 36%;
    • vereségek: 15 vs 12;
    • döntetlenek: 6 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 4;
    • vereségek: 6 vs 5;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Colorado Rapids +1.5 hendikep nyer a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Sporting Kansas-City.
    👉Tippek: Colorado Rapids Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.22)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.47, a vendégek - 1.13;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.6;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 28; a hazai csapat pályáján - 12.

    Statisztikák: Sporting Kansas-City vs Colorado Rapids

    • átlagos összesített a tornán: 3.48 vs 2.86;
    • átlagos gólok száma: 1.44 vs 1.29;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.52 vs 0.57;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.93 vs 0.71;
    • Sporting Kansas-City: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.54;
    • Colorado Rapids: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.14;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.3 (otthon - 1.33) vs 1.7 (idegenben - 1.33).
    Trendek
    • A Colorado Rapids kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén szemben a Sporting Kansas-City (MLS).
    👉Tippek: Colorado Rapids Total gólt Alatt (1,5)(szorzói: 1.85)

    Tippekszöglet

    Sporting Kansas-City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.37; otthoni pályán - 5.85;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.3; otthoni pályán - 6.67.

    Colorado Rapids: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.64, idegenben - 3.57;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.6; idegenben - 3.33.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5)(szorzói: 1.97)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.18 (hazai csapatnál 1.09 és vendég csapatnál 1.09);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.71 (hazai csapatnál 0.9 és vendég csapatnál 1.81).

    Sporting Kansas-City: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.19; otthon - 2.23;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.3; otthon - 2.67.

    Colorado Rapids: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.89, idegenben - 2.14;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.8; idegenben - 1.67.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 45;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 28 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: Sporting Kansas-City vs Colorado Rapids

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 27 vs 28;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 19 vs 13;
    • Sporting Kansas-City MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (69%);
    • Colorado Rapids MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (57%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Sporting Kansas-City) - 5 (83%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Colorado Rapids) - 4 (67%).
    Trendek
    • A Sporting Kansas-City gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (MLS).
    • A Colorado Rapids gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.4)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét klub jelenlegi formáját, érdemes szoros összecsapásra számítani kevés góllal. Az elmúlt 10 egymás elleni találkozójuk közül 9 alkalommal a gólok száma nem haladta meg a 3.5-öt, ami alapján a trend folytatása valószínűnek tűnik. Ezért a legjobb döntés az lehet, ha a 3.5 gólnál kevesebb összesített gólra fogadunk.

    Total gólt Alatt (3,5)
    MyBookie
    Tegyen fogadást-141
    Közzétett: 2025.08.29., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sporting Kansas-City - Colorado Rapids

    A Sporting Kansas-City elveszítette az első félidőt:
    sporting-kansas-cityminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (MLS).
    1. Félidőben Colorado Rapids Győzelem
    Bovada
    +205
    A Sporting Kansas-City nem nyert:
    sporting-kansas-cityminden utolsó 6 mérkőzésén (MLS).
    Colorado Rapids nem fog veszíteni
    Everygame
    -182
    A Colorado Rapids nem nyert:
    colorado-rapidsa 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén.
    colorado-rapidsa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (MLS).
    Sporting Kansas-City nem fog veszíteni
    Everygame
    -213
    A Colorado Rapids kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    sporting-kansas-citycolorado-rapidsa 44 utolsó 45 mérkőzésén szemben a Sporting Kansas-City.
    colorado-rapidsa 18 utolsó 20 idegenben mérkőzésén.
    colorado-rapidsa 16 utolsó 18 idegenben mérkőzésén (MLS).
    colorado-rapidsa 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    Colorado Rapids Total gólt Alatt (2,5)
    MyBookie
    -385
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Sporting Kansas-City - Colorado Rapids Helyezés a táblázatban

    League Group B
    JNSLLKPFORMA
    10.
    San Jose Earthquakes
    San Jose Earthquakes
    341181560-6341
    11.
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    341181544-5641
    12.
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    349101543-5637
    13.
    Saint Louis City SC
    Saint Louis City SC
    34881844-5832
    14.
    Los Angeles Galaxy
    Los Angeles Galaxy
    34791846-6630
    15.
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    34772046-7028

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 0
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 21
    -12
    +2
    10 - Eltömődött
    8 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    0
    7
    Veszítenek
    4
    GK
    9
    Eltömődött
    10
    21
    Hiányzik
    8
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.8
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    1
    2.1
    Átlagosan passzoló
    0.8
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    2
    100'
    Pontozott minden, min.
    90'
    Minden statisztika