Gent vs Club Brugge Tipp 31 augusztus 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Gent és az Club Brugge csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Premier Division bajnokság része, 31 augusztus 11:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Club Brugge csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 01 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 4:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Club Brugge volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 66% vs 34%-kal;
    • szögletek: 9 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 9-val;
    • sárga lapok: 0 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 14 vs 4-val.

    📊Gent és Club Brugge csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 62;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 22, a vendégcsapaté - 27, döntetlenek száma - 13;
    • gólok száma - 84 a 97 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.4, a 2. félidőé - 1.52;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.92.

    Egymás elleni statisztikák Gent - Club Brugge

    34%
    23 Győzelem
    21%
    14 Döntetlen
    45%
    30 Győzelem
    Összes mérkőzés
    67
    Átlag gól/mérkőzés
    2.93
    Mindkét csapat szerzett gólt
    49%
    1.31
    Átlag összesen
    1.61
    1.76
    Sárga lapok
    1.75
    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier Division
    Gent
    Gent
    1
    Club Brugge
    Club Brugge
    1
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    24.05.26
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    Gent
    Gent
    3.28
    1.84
    5
    8
    4
    11
    0
    1
    5
    0
    3
    0
    2
    0
    3.28
    1.84
    5
    8
    4
    11
    0
    1
    26.04.26
    Premier Division
    Gent
    Gent
    Club Brugge
    Club Brugge
    0.57
    2.53
    7
    9
    6
    12
    2
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.57
    2.53
    7
    9
    6
    12
    2
    0
    21.12.25
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    Gent
    Gent
    3.44
    0.77
    10
    2
    9
    12
    0
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    3.44
    0.77
    10
    2
    9
    12
    0
    2
    31.08.25
    Premier Division
    Gent
    Gent
    Club Brugge
    Club Brugge
    0.84
    1.53
    6
    7
    12
    11
    4
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.84
    1.53
    6
    7
    12
    11
    4
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gent Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Premier Division sorozatban (hazai csapat - KV Mechelen, vendégek - Gent). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Gent vs KV Mechelen):

    • labdabirtoklás: 62% vs 38%;
    • szögletek: 11 vs 2;
    • szabálytalanságok: 9 vs 9;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 11 vs 3.
    🏆A Premier Division szezon során a Gent csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Division bajnokság középmezőnyében található Gent csapat, 25% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Gent csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Gent csapat összesen 7 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Gent

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier Division
    Gent
    Gent
    1
    Club Brugge
    Club Brugge
    1
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    N
    27.08.26
    UECL
    Hibernian
    Hibernian
    1
    Gent
    Gent
    1.13
    2.1
    6
    7
    8
    9
    1
    2
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    1.13
    2.1
    6
    7
    8
    9
    1
    2
    N
    20.08.26
    UECL
    Gent
    Gent
    Hibernian
    Hibernian
    -
    -
    8
    2
    10
    6
    1
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    2
    10
    6
    1
    5
    S
    16.08.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    Gent
    Gent
    0.59
    1.74
    6
    3
    12
    5
    1
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.59
    1.74
    6
    3
    12
    5
    1
    0
    N
    13.08.26
    UECL
    Gent
    Gent
    Goteborg
    Goteborg
    -
    -
    7
    3
    9
    7
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    3
    9
    7
    1
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Club Brugge Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a UEFA, Bajnokok Ligája tornán (hazai csapat - Club Brugge, vendégek - Glasgow Rangers). A mérkőzés végeredménye 6:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Club Brugge vs Glasgow Rangers):

    • labdabirtoklás: 72% vs 28%;
    • szögletek: 10 vs 1;
    • szabálytalanságok: 4 vs 6;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 16 vs 1.
    🏆A Premier Division szezon során a Club Brugge csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Division bajnokság középmezőnyében található Club Brugge csapat, 75% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽A Club Brugge csapat összesen 6 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Club Brugge csapat összesen 3 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Club Brugge

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier Division
    Gent
    Gent
    1
    Club Brugge
    Club Brugge
    1
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    L
    23.08.26
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    Cercle Bruges
    Cercle Bruges
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    N
    15.08.26
    Premier Division
    Oud-Heverlee
    Oud-Heverlee
    Club Brugge
    Club Brugge
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    N
    07.08.26
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    Kortrijk
    Kortrijk
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    N
    31.07.26
    Szuperkupa
    Club Brugge
    Club Brugge
    Saint-Gilloise
    Saint-Gilloise
    -
    -
    8
    2
    12
    10
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    -
    -
    8
    2
    12
    10
    2
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 62;
    • hazai győzelmek - 22, vendég győzelmek - 27, döntetlenek - 13.

    Statisztika: Gent vs Club Brugge

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 4 vs 4;
    • győzelmek: 1 vs 3;
    • győzelmi százalék: 25% vs 75%;
    • vereségek: 2 vs 1;
    • döntetlenek: 1 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 1 vs 8;
    • vereségek: 8 vs 1;
    • döntetlenek: 1 vs 1.
    Trendek
    • A KAA Gent +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Club Brugge.
    👉Tippek: Gent Hendicapes (+1,5)(szorzói: 1.51)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.35, a vendégek - 1.56;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.92;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 30; a hazai csapat pályáján - 18.
    Trendek
    • A Club Brugge kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 12 utolsó 14 mérkőzésén szemben a KAA Gent.
    • A Club Brugge kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: Club Brugge Total gólt Alatt (2,5)(szorzói: 1.4)

    Tippekszöglet

    Gent: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.75; otthoni pályán - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.1; otthoni pályán - 4.6.

    Club Brugge: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7.25, idegenben - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 7.7; idegenben - 6.8.
    Trendek
    • Volt Felett 8.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 KAA Gent mérkőzések szemben a Club Brugge (Premier Division).
    • Volt Felett 8.5 szöglet a 8 legutóbbi 9 KAA Gent mérkőzések (Premier Division).
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (8,5)(szorzói: 1.44)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.38 (hazai csapatnál 1.69 és vendég csapatnál 1.69);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3.41 (hazai csapatnál 1.41 és vendég csapatnál 2).

    Gent: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 0.75; otthon - 0.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; otthon - 1.4.

    Club Brugge: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.25, idegenben - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; idegenben - 1.2.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 62;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 30 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 18 alkalommal.

    Statisztika: Gent vs Club Brugge

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 2;
    • Gent MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (50%);
    • Club Brugge MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Gent) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Club Brugge) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.65)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A KAA Gent vesztett a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    • A Club Brugge nyert minden utolsó 6 mérkőzésén.

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-161
    Közzétett: 2025.08.29., 10:09

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gent - Club Brugge

    A KAA Gent vesztett:
    kaa-gent-2a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    A Club Brugge nyert:
    club-brugge-3minden utolsó 6 mérkőzésén.
    Club Brugge Győzelem
    Everygame
    -167
    A KAA Gent nem nyert:
    kaa-gent-2a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Premier Division).
    kaa-gent-2a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    A Club Brugge nem vesztett:
    club-brugge-3a 14 utolsó 15 mérkőzésén.
    club-brugge-3a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Premier Division).
    club-brugge-3a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Premier Division).
    Club Brugge nem fog veszíteni
    Everygame
    -556
    A KAA Gent gólt kapott:
    kaa-gent-2club-brugge-3a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Club Brugge.
    kaa-gent-2club-brugge-3minden utolsó 8 mérkőzésén szemben a Club Brugge.
    kaa-gent-2club-brugge-3minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Club Brugge (Premier Division).
    kaa-gent-2a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Premier Division).
    kaa-gent-2a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    A Club Brugge gólt szerzett:
    club-brugge-3minden utolsó 14 mérkőzésén.
    club-brugge-3minden utolsó 8 mérkőzésén (Premier Division).
    club-brugge-3minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Club Brugge szerez gólt
    -1111
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    club-brugge-3az utolsó 5 Club Brugge mérkőzésén minden alkalommal (Premier Division).
    a 13 legutóbbi 14 Lothar D Hondt mérkőzések (a Premier Division bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -200
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gent - Club Brugge Helyezés a táblázatban

    Champions' Play-offs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Club Brugge
    Club Brugge
    1081132-957
    2.
    Saint-Gilloise
    Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1032516-2333
    5.
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    101369-2429
    6.
    Gent
    Gent
    100644-1429

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    0 - Veszítenek
    Győzelem - 7
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 12
    Hiányzik - 6
    +6
    +20
    26 - Eltömődött
    6 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    7
    3
    Döntetlen
    1
    0
    Veszítenek
    2
    GK
    12
    Eltömődött
    26
    6
    Hiányzik
    6
    1.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    1.2
    Átlagosan elért pontszám
    2.6
    0.6
    Átlagosan passzoló
    0.6
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    80'
    Pontozott minden, min.
    35'
    Minden statisztika