Rogerstone AFC vs Launceston United Reserves H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Rogerstone AFC
3 mérkőzés
Launceston United Reserves
3 Győzelem
0 Döntetlen
0 Győzelem
100%
1. Félidőben
0 Győzelem
3 Döntetlen
0 Győzelem
100%
2. Félidőben
3 Győzelem
0 Döntetlen
0 Győzelem
100%
31.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
30.05.26
AUS TSA Premier ChampionshipLaunceston United Reserves
Rogerstone AFC
-
-
-
-
-
-
0
0
0
6
0
0
0
6
-
-
-
-
-
-
0
0
21.03.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Célok
Összes gól
15
13
2
Meccs végeredmény
3
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
5
4.33
0.67
Átlagos idő egy gólra
18'
20'
135'
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 0
0
0
0
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Rogerstone AFCWales
Launceston United ReservesAusztrália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Rogerstone AFC - Launceston United Reserves Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Riverside Olympics Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
15.08.26
AUS TSA Premier ChampionshipBelconnen United
Rogerstone AFC
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.08.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Somerset
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
31.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Devonport City Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipLaunceston City B
Rogerstone AFC
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipDevonport City Reserves
Rogerstone AFC
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
04.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Northern wandering
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
1
2
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
27.06.26
AUS TSA Premier ChampionshipSomerset
Rogerstone AFC
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
Meccsek
22.08.26
AUS TSA Premier ChampionshipNorthern wandering
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
6
1
2
1
4
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
15.08.26
AUS TSA Premier ChampionshipLaunceston City B
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
5
3
2
1
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
08.08.26
AUS TSA Premier ChampionshipLaunceston United Reserves
Riverside Olympics Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
31.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipRogerstone AFC
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipBelconnen United
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
9
0
6
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipSomerset
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
8
2
3
1
5
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipLaunceston United Reserves
Belconnen United
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
0
0
3
3
-
-
-
-
-
-
-
-
S
04.07.26
AUS TSA Premier ChampionshipDevonport City Reserves
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
10
0
2
0
8
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
27.06.26
AUS TSA Premier ChampionshipRiverside Olympics Reserves
Launceston United Reserves
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Legyőzi
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
20%
50%
30%
30%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Launceston United Reserves
1 Győzelem
1 Döntetlen
8 Veszítenek
10%
10%
80%
1 idő
2 idő
10%
0%
20%
30%
70%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
10
14
5
Gólok az 1. Félidőben5
5
Gólok a 2. Félidőben9
-
Első pontszerzés-
4
Nem szerzett pontot3
18
58
6
Gólok az 1. Félidőben22
12
Gólok a 2. Félidőben36
-
Elhibázott első-
3
Nem hagyta ki0
Átlagos gól/mérkőzés
7.2
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
64'
Összes gól a mérkőzésen
Launceston United Reserves
2.8
Teljes mérkőzés7.2
1.1
1. Félidőben2.7
1.7
2. Félidőben4.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
3
30%
7
70%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Rogerstone AFC - Launceston United Reserves Mérkőzés statisztikái
Sárga lapok
0
0
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:1
2 egyszer20%
0:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
10:0
1 egyszer10%
1:11
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
3:2
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
1
2 egyszer20%
2 célok
5 célok
4 célok
1 cél
10 célok
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
10
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Primera B Nacional
Club Atletico Los Andes
Club Atletico Acassuso
31 aug
22:00
Statisztikák megtekintése
Moldáv Kupa
Speranta
Vulturii Cutezatori
1 sze
13:30
Statisztikák megtekintése
Primera Division
Atletico Grau
FBC Melgar
1 sze
20:00
Statisztikák megtekintése
1 Liga
Zbrojovka Brno
Hradec Kralove
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Primera B
Antofagasta
Deportes Recoleta
2 sze
20:00
Statisztikák megtekintése
Second League
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Dobrudzha Dobrich
3 sze
16:00
Statisztikák megtekintése