Cameroon vs China H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Gólok
Összes gól
2
2
0
Meccs végeredmény
0
Felett - 0%
1
100% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2
2
0
Átlagos idő egy gólra
45'
45'
0
Statisztikák a mérkőzésről
Kamerun
Kína
58%
Labdabirtoklás
42%
Faulok
Összesen: 27
27
14
13
Szögletek
Összesen: 10
10
5
5
Les
Összesen: 2
2
1
1
Sárga lapok
Összesen: 5
5
3
2
Piros lapok
Összesen: 2
2
2
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


KamerunKamerun
KínaKína

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Kamerun - Kína Utolsó mérkőzések
Kamerun
Meccsek
03.10.26
Int. Friendly GamesElefántcsontpart
Kamerun
-
-
3
4
-
-
2
2
0
1
0
0
0
1
-
-
3
4
-
-
2
2
GY
29.09.26
CONKongó
Kamerun
-
-
5
6
14
23
2
2
1
1
1
0
0
1
-
-
5
6
14
23
2
2
D
24.09.26
CONKamerun
Comore-szigetek
-
-
9
3
12
5
2
1
3
1
1
0
2
1
-
-
9
3
12
5
2
1
GY
31.03.26
FIFA SeriesKamerun
2
Kína
-
-
5
5
14
13
2
2
2
0
2
0
0
0
-
-
5
5
14
13
2
2
GY
27.03.26
FIFA SeriesAusztrália
Kamerun
1.31
0.11
3
4
16
19
2
2
1
0
0
0
1
0
1.31
0.11
3
4
16
19
2
2
V
09.01.26
ACNKamerun
Marokkó
0.15
1.06
4
7
19
24
2
2
0
2
0
1
0
1
0.15
1.06
4
7
19
24
2
2
V
04.01.26
ACNDél-Afrikai Köztársaság
Kamerun
2.08
1.36
6
3
14
13
5
2
1
2
0
1
1
1
2.08
1.36
6
3
14
13
5
2
GY
31.12.25
ACNMozambik
Kamerun
0.85
1.8
2
8
7
20
0
3
1
2
1
1
0
1
0.85
1.8
2
8
7
20
0
3
GY
28.12.25
ACNElefántcsontpart
Kamerun
1.29
1.09
7
3
18
15
2
2
1
1
0
0
1
1
1.29
1.09
7
3
18
15
2
2
D
24.12.25
ACNKamerun
Gabon
1.05
0.74
9
5
16
9
2
1
1
0
1
0
0
0
1.05
0.74
9
5
16
9
2
1
GY
Kína
Meccsek
06.10.26
CFA Team ChinaKína
1
Tadzsikisztán
-
-
3
3
11
13
2
4
0
1
0
0
0
1
-
-
3
3
11
13
2
4
V
02.10.26
CFA Team ChinaKína
Palesztína
-
-
1
4
12
9
1
1
0
5
0
3
0
2
-
-
1
4
12
9
1
1
V
27.09.26
CFA Team ChinaKína
Új-Zéland
-
-
3
5
13
9
0
1
0
3
0
2
0
1
-
-
3
5
13
9
0
1
V
24.09.26
CFA Team ChinaKína
Maldív-szigetek
-
-
15
0
5
3
1
0
3
0
0
0
3
0
-
-
15
0
5
3
1
0
GY
09.06.26
Int. Friendly GamesKína
Thajföld
2.25
0.20
11
1
4
12
1
1
0
0
0
0
0
0
2.25
0.20
11
1
4
12
1
1
D
05.06.26
Int. Friendly GamesSzingapúr
Kína
0.48
1.85
4
10
9
16
1
2
1
2
0
2
1
0
0.48
1.85
4
10
9
16
1
2
GY
31.03.26
FIFA SeriesKamerun
2
Kína
-
-
5
5
14
13
2
2
2
0
2
0
0
0
-
-
5
5
14
13
2
2
V
27.03.26
FIFA SeriesKína
Curacao
0.67
0.34
3
4
16
12
4
2
2
0
1
0
1
0
0.67
0.34
3
4
16
12
4
2
GY
26.01.26
Int. Friendly GamesÜzbegisztán
Kína
2.10
1.80
6
4
14
12
2
1
2
2
0
2
2
0
2.10
1.80
6
4
14
12
2
1
D
15.07.25
East Asian ChampionshipKína
Hongkong
-
-
7
4
14
19
2
2
1
0
1
0
0
0
-
-
7
4
14
19
2
2
GY
A mérkőzés eredményei
5 Győzelmek
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
40%
30%
40%
40%
20%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Kína
4 Győzelmek
0 Döntetlen
6 Vereségek
40%
60%
1 idő
2 idő
20%
30%
30%
20%
50%
Vereségek
50%
Kapott gól nélküli győzelmek
4
Gól nélküli vereségek
6
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
12
7
6
Gólok az 1. Félidőben2
6
Gólok a 2. Félidőben5
4
Első pontszerzés4
3
Nem szerzett gólt6
Kamerun
25%
3
8%
1
17%
2
42%
5
0%
0
8%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kína
0%
0
14%
1
14%
1
43%
3
14%
1
14%
1
9
16
3
Gólok az 1. Félidőben10
6
Gólok a 2. Félidőben6
6
Elsőként kapott gólt6
2
Kapott gól nélkül4
Kamerun
0%
0
44%
4
11%
1
67%
6
11%
1
33%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kína
31%
5
25%
4
6%
1
19%
3
6%
1
13%
2
Átlagos gól/meccs
2.3
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
128'
Összes gól a mérkőzésen
Kína
2.1
Teljes mérkőzés2.3
0.9
1. Félidőben1.2
1.2
2. Félidőben1.1
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
4
40%
6
60%
4
40%
6
60%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Kamerun - Kína Mérkőzés statisztikái
Kamerun
Kína
50.9%
43.3%
Faulok
168
110
Szögletek
52
45
Les
4
21
Sárga lapok
23
17
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
1:0
2 alkalom20%
1:1
2 alkalom20%
1:2
2 alkalom20%
0:1
1 alkalom10%
0:2
1 alkalom10%
2:0
3 alkalom30%
1:0
2 alkalom20%
3:0
2 alkalom20%
0:1
1 alkalom10%
0:3
1 alkalom10%
2
4 alkalom40%
1
3 alkalom30%
3
2 alkalom20%
4
1 alkalom10%
2 gól
1 gól
3 gól
4 gól
5 gól
2
3 alkalom30%
1
3 alkalom30%
3
3 alkalom30%
5
1 alkalom10%
Más csapatok H2H statisztikái
Primavera 2
US Lecce
Sampdoria U20
7 nov
14:00
Statisztikák megtekintése
Nationale 1
Belisia Bilzen
K.Lyra
7 nov
19:15
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Hearts of Oak
Heart of Lions
8 nov
15:00
Statisztikák megtekintése
Tercera Division
CF Vimenor
Castro
8 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
Tercera Division
Andratx
Cardassar
8 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
Liga Panamena de Futbol, Clausura
CD Universitario
Herrera FC
8 nov
21:00
Statisztikák megtekintése