Cambuur vs Telstar H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Cambuur
33 mérkőzés
Telstar
18 Győzelem
6 Döntetlen
9 Győzelem
55%
18%
27%
1. Félidőben
11 Győzelem
16 Döntetlen
6 Győzelem
33%
48%
18%
2. Félidőben
16 Győzelem
7 Döntetlen
10 Győzelem
48%
21%
30%
Célok
Összes gól
103
58
45
Meccs végeredmény
19
További - 58%
14
42% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.12
1.76
1.36
Átlagos idő egy gólra
29'
51'
66'
Cambuur
3
0-15'
5
16-30'
12
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
7
31-45'
HT
10
46-60'
7
61-75'
18
76-90'
14
46-60'
7
61-75'
8
76-90'
Telstar
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 71
2.15
28
43
Piros lapok
Összesen: 6
0.18
2
4
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


CambuurHollandia
TelstarHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Cambuur - Telstar Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
eredivisieCambuur
Feyenoord Rotterdam
1.83
2.62
3
3
14
13
0
1
2
5
0
4
2
1
1.83
2.62
3
3
14
13
0
1
L
15.08.26
eredivisieFortuna Sittard
Cambuur
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
3
1
2
1
1
0
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
L
07.08.26
eredivisieCambuur
Excelsior Rotterdam
0.84
2.56
5
8
6
11
0
0
0
4
0
3
0
1
0.84
2.56
5
8
6
11
0
0
L
01.08.26
Club Friendly GamesBologna
Cambuur
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
01.08.26
Club Friendly GamesBologna
Cambuur
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
28.07.26
Club Friendly GamesCambuur
Volos NPS
2
-
-
6
3
20
14
1
2
1
2
1
1
0
1
-
-
6
3
20
14
1
2
L
24.07.26
Club Friendly GamesCambuur
Utrecht
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
10.07.26
Club Friendly GamesCambuur
Roda JC Kerkrade
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
04.07.26
Club Friendly GamesExcelsior Rotterdam
Cambuur
-
-
0
7
-
-
0
0
3
2
2
0
1
2
-
-
0
7
-
-
0
0
L
Meccsek
14.08.26
eredivisieStormvogels Telstar
Sparta Rotterdam
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
1
3
0
1
1
2
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
L
08.08.26
eredivisieNijmegen
Stormvogels Telstar
2.5
1.37
13
3
12
14
2
2
1
2
0
2
1
0
2.5
1.37
13
3
12
14
2
2
N
31.07.26
Club Friendly GamesWolfsburg
Stormvogels Telstar
-
-
4
2
-
-
0
0
3
1
3
0
0
1
-
-
4
2
-
-
0
0
L
17.07.26
Club Friendly GamesDe Graafschap
Stormvogels Telstar
-
-
2
4
-
-
0
0
3
6
1
4
2
2
-
-
2
4
-
-
0
0
N
11.07.26
Club Friendly GamesSparta Rotterdam
Stormvogels Telstar
-
-
6
2
9
8
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
6
2
9
8
0
0
L
04.07.26
Club Friendly GamesAlmere City
Stormvogels Telstar
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
17.05.26
EredivisieVolendam
Stormvogels Telstar
1.4
1.5
7
0
13
18
2
2
1
2
1
1
0
1
1.4
1.5
7
0
13
18
2
2
N
10.05.26
EredivisieStormvogels Telstar
Heracles Almelo
1
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
3
0
0
0
3
0
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
N
02.05.26
EredivisieNijmegen
Stormvogels Telstar
1.61
1.08
9
0
10
11
3
2
1
1
0
1
1
0
1.61
1.08
9
0
10
11
3
2
S
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
2 Döntetlen
6 Legyőzi
20%
20%
60%
1 idő
2 idő
10%
20%
20%
30%
70%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Telstar
5 Győzelem
1 Döntetlen
4 Veszítenek
50%
10%
40%
1 idő
2 idő
30%
40%
30%
0%
40%
Legyőzi
60%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
13
17
5
Gólok az 1. Félidőben6
8
Gólok a 2. Félidőben11
3
Első pontszerzés4
2
Nem szerzett pontot2
Cambuur
8%
1
31%
4
0%
0
15%
2
15%
2
31%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Telstar
6%
1
6%
1
24%
4
6%
1
29%
5
29%
5
27
18
16
Gólok az 1. Félidőben6
11
Gólok a 2. Félidőben12
7
Elhibázott első6
0
Nem hagyta ki1
Cambuur
15%
4
37%
10
26%
7
11%
3
7%
2
30%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Telstar
22%
4
6%
1
28%
5
28%
5
11%
2
39%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
53'
Összes gól a mérkőzésen
Telstar
4
Teljes mérkőzés3.5
2.1
1. Félidőben1.2
1.9
2. Félidőben2.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Cambuur - Telstar Mérkőzés statisztikái
Cambuur
Telstar
53.7%
44.5%
Faulok
111
115
Sarok
48
39
Les
15
14
Sárga lapok
15
13
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
0:4
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1:2
2 egyszer20%
4:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
6
1 egyszer10%
4 célok
3 célok
2 célok
5 célok
6 célok
4
3 egyszer30%
3
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
J. League Cup
Giravanz Kitakyushu
Iwaki
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Görög Kupa
Panseraikos
Atromitos Athén
2 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Muranga Seal
Posta Rangers
4 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Khalidiyah
Aali
4 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
ÖFB Stiegl Kupa
SCR Altach
Bischofshofen
4 sze
16:30
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Ulm
SGV Freiburg
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése