Zaglebie Lubin vs Piast Tipp 30 augusztus 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Zaglebie Lubin és Piast Gliwice csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Ekstraklasa torna összecsapása 15:30 -kor, 30 augusztus napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 01 március 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Zaglebie Lubin volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 54% vs 46%-kal;
    • szögletek: 7 vs 1-val;
    • szabálytalanságok: 17 vs 13-val;
    • sárga lapok: 1 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 3-val.

    📊 Zaglebie Lubin és Piast Gliwice csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 31;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 13, döntetlenek száma - 11;
    • gólok száma - 27 a 40 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.16, a 2. félidőé - 1;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.16.

    Egymás elleni statisztikák Zaglebie Lubin - Piast

    26%
    9 Győzelem
    35%
    12 Döntetlen
    38%
    13 Győzelem
    Összes mérkőzés
    34
    Átlag gól/mérkőzés
    2.26
    Mindkét csapat szerzett gólt
    47%
    1
    Átlag összesen
    1.26
    1.71
    Sárga lapok
    1.5
    Legutóbbi mérkőzések
    27.07.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    -
    -
    5
    11
    18
    13
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    5
    11
    18
    13
    1
    1
    07.03.26
    Ekstraklasa
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    10
    7
    9
    11
    1
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    10
    7
    9
    11
    1
    3
    30.08.25
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    2.84
    0.85
    3
    5
    15
    9
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.84
    0.85
    3
    5
    15
    9
    3
    3
    01.03.25
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    1.26
    1.32
    7
    1
    17
    13
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.26
    1.32
    7
    1
    17
    13
    1
    1
    24.08.24
    Ekstraklasa
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Zaglebie
    Zaglebie
    -
    -
    3
    5
    14
    17
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    14
    17
    3
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Zaglebie Lubin Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. augusztus 25.-án játszotta a Ekstraklasa sorozatban (hazai csapat - Wisla Plock, vendégek - Zaglebie Lubin). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Zaglebie Lubin vs Wisla Plock):

    • labdabirtoklás: 41% vs 59%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 9 vs 15;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.
    🏆A Ekstraklasa szezon során a Zaglebie Lubin csapat összesen 5 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Ekstraklasa bajnokság középmezőnyében található Zaglebie Lubin csapat, 20% győzelmi aránnyal és 40% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Zaglebie Lubin csapat összesen 10 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Zaglebie Lubin csapat összesen 8 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Zaglebie Lubin

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    MKS Pogon Szczecin
    MKS Pogon Szczecin
    1
    -
    -
    2
    3
    13
    16
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    13
    16
    4
    3
    S
    23.08.26
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    S
    15.08.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Slask Wroclaw
    Slask Wroclaw
    -
    -
    8
    0
    13
    10
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    8
    0
    13
    10
    2
    2
    N
    02.08.26
    Ekstraklasa
    Legia Varsó
    Legia Varsó
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    9
    2
    9
    12
    0
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    9
    2
    9
    12
    0
    0
    L
    27.07.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    -
    -
    5
    11
    18
    13
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    5
    11
    18
    13
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Piast Gliwice Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. augusztus 24. volt a Ekstraklasa tornán (hazai csapat - Piast Gliwice, vendégek - Cracovia Krakkó). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Piast Gliwice vs Cracovia Krakkó):

    • labdabirtoklás: 60% vs 40%;
    • szögletek: 4 vs 2;
    • szabálytalanságok: 20 vs 17;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 2.
    🏆A Ekstraklasa szezon során a Piast Gliwice csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 0 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Ekstraklasa bajnokság középmezőnyében található Piast Gliwice csapat, 0% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽A Piast Gliwice csapat összesen 0 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Piast Gliwice csapat összesen 3 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Piast Gliwice

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ekstraklasa
    Motor Lublin
    Motor Lublin
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    -
    -
    6
    5
    13
    8
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    5
    13
    8
    0
    1
    N
    22.08.26
    Ekstraklasa
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Legia Varsó
    Legia Varsó
    -
    -
    4
    6
    10
    4
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    10
    4
    2
    1
    S
    15.08.26
    Ekstraklasa
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Wieczysta Krakow
    Wieczysta Krakow
    -
    -
    7
    2
    11
    10
    0
    1
    3
    4
    0
    1
    3
    3
    -
    -
    7
    2
    11
    10
    0
    1
    L
    09.08.26
    Ekstraklasa
    Lech Poznan
    Lech Poznan
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    -
    -
    6
    3
    17
    16
    1
    2
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    6
    3
    17
    16
    1
    2
    L
    01.08.26
    Ekstraklasa
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Wisla Krakkó
    Wisla Krakkó
    -
    -
    4
    11
    10
    6
    2
    0
    4
    3
    2
    1
    2
    2
    -
    -
    4
    11
    10
    6
    2
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 31;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 5; vendégeknél (idegenben) - 4; döntetlenek száma - 5;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.16;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.52 gólt szerez, míg a vendégek 0.65 gólt.

    Első félidő statisztika: Zaglebie Lubin (otthon) vs Piast Gliwice (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 2;
    • győzelmek: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 1 (50%);
    • döntetlenek: 1 (50%) vs 1 (50%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.5 vs 0.5;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.5 vs 0.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 5 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 4;
    • döntetlenek: 1 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.5 (szerzett - 0.8, kapott - 0.7) vs 0.9 (szerzett - 0.3, kapott - 0.6).
    Trendek
    • A Piast Gliwice gólt kapott az első félidőben a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Ekstraklasa).
    👉Tippek: 1. félidőben, Zaglebie Lubin szerez gólt (szorzói: 2.19)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 31;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 13, döntetlenek - 11.

    Statisztika: Zaglebie Lubin vs Piast Gliwice

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 5 vs 4;
    • győzelmek: 1 vs 0;
    • győzelmi százalék: 20% vs 0%;
    • vereségek: 2 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 3 vs 4.
    Trendek
    • A Zaglebie Lubin nem nyert a 15 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    • A Zaglebie Lubin nem nyert minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    👉Tippek: Piast Gliwice nem fog veszíteni (szorzói: 1.49)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.87, a vendégek - 1.29;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.16;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 14; a hazai csapat pályáján - 9.
    Trendek
    • A Zaglebie Lubin kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    👉Tippek: Zaglebie Lubin Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.46)

    Tippekszöglet

    Zaglebie Lubin: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.8; otthoni pályán - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.2; otthoni pályán - 5.4.

    Piast Gliwice: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.5, idegenben - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; idegenben - 4.8.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (11,5) (szorzói: 1.47)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 31;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 14 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 9 alkalommal.

    Statisztika: Zaglebie Lubin vs Piast Gliwice

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 5 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 0;
    • Zaglebie Lubin MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (100%);
    • Piast Gliwice MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 3;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Zaglebie Lubin) - 5 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Piast Gliwice) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.89)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 8 Zaglebie Lubin mérkőzésén szemben a Piast Gliwice minden alkalommal (Ekstraklasa).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 6 Piast Gliwice mérkőzésén minden alkalommal (Ekstraklasa).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-154
    Közzétett: 2025.08.28., 16:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Zaglebie Lubin - Piast Gliwice

    A Zaglebie nem nyert:
    kghm-zaglebie-lubingks-piast-gliwicea 15 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    kghm-zaglebie-lubingks-piast-gliwiceminden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    Piast Gliwice nem fog veszíteni
    Everygame
    -217
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    kghm-zaglebie-lubingks-piast-gliwicea 12 legutóbbi 14 Zaglebie otthon mérkőzések szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    kghm-zaglebie-lubina 13 legutóbbi 14 Zaglebie otthon mérkőzések (Ekstraklasa).
    az utolsó 13 Sebastian Krasny mérkőzésén minden alkalommal (a Ekstraklasa bajnokságon).
    az utolsó 11 Sebastian Krasny mérkőzésén minden alkalommal.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -278
    A Zaglebie kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    kghm-zaglebie-lubingks-piast-gliwicea 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Piast Gliwice (Ekstraklasa).
    Zaglebie Lubin Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -250
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    kghm-zaglebie-lubingks-piast-gliwiceaz utolsó 8 Zaglebie mérkőzésén szemben a Piast Gliwice minden alkalommal (Ekstraklasa).
    gks-piast-gliwiceaz utolsó 6 Piast Gliwice mérkőzésén minden alkalommal (Ekstraklasa).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -161
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Zaglebie Lubin - Piast Gliwice Helyezés a táblázatban

    Ekstraklasa 25/26
    JNSLLKPFORMA
    6.
    Legia Varsó
    Legia Varsó
    341213942-3749
    7.
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    341391245-3848
    8.
    Wisla Plock
    Wisla Plock
    3412101234-3846
    14.
    Widzew Lodz
    Widzew Lodz
    341261641-4142
    15.
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    341181542-4641
    16.
    Lechia Gdansk
    Lechia Gdansk
    341271562-6538

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 8
    Hiányzik - 8
    0
    -6
    13 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    2
    3
    Döntetlen
    3
    4
    Veszítenek
    5
    GK
    8
    Eltömődött
    13
    8
    Hiányzik
    19
    1.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    0.8
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    0.8
    Átlagosan passzoló
    1.9
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    113'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika