Mlada vs Slavia Prague Tipp 30 augusztus 2025

    🔈 A közelgő mérkőzés a Mladá és a Slavia között valódi próbatételnek ígérkezik mindkét csapat számára. A Mladá, amely a 14. helyen áll a tabellán, javítani szeretne pozícióján és megszakítani a vereségsorozatát. Támadó potenciáljuk biztató a gólok szempontjából, azonban védekezésük továbbra is gyenge pont. A Slavia, amely a második helyen áll és lenyűgöző formát mutatott az elmúlt hat mérkőzésen négy győzelemmel és két döntetlennel, készen áll arra, hogy megerősítse hírnevét a bajnokság egyik éllovasaként. Ez az összecsapás döntő lehet mindkét csapat további bajnoki kilátásainak meghatározásában.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 02 február 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Slavia Prága volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 5 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 7 vs 10-val;
    • sárga lapok: 0 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3-val.

    📊Mlada Boleslav és Slavia Prága csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 38;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 22, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma - 36 a 61 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.18, a 2. félidőé - 1.37;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.55.

    Egymás elleni statisztikák Mlada - Slavia Prague

    20%
    8 Győzelem
    20%
    8 Döntetlen
    60%
    24 Győzelem
    Összes mérkőzés
    40
    Átlag gól/mérkőzés
    2.63
    Mindkét csapat szerzett gólt
    45%
    0.93
    Átlagos gólszám
    1.7
    1.58
    Sárga lapok
    1.5
    Legutóbbi mérkőzések
    07.02.26
    1 Liga
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    -
    -
    4
    0
    21
    8
    2
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    0
    21
    8
    2
    0
    30.08.25
    1 Liga
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    1.08
    2.77
    5
    11
    13
    17
    1
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.08
    2.77
    5
    11
    13
    17
    1
    3
    02.02.25
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    1.89
    0.34
    5
    5
    7
    10
    0
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.89
    0.34
    5
    5
    7
    10
    0
    2
    17.09.24
    1 Liga
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    26.05.24
    1 Liga
    Slavia Prague
    Slavia Prague
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Mlada Boleslav Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án/én játszotta a Cseh Kupa keretében (hazai pályán Rokycany, vendégként Mladá). A mérkőzés 0:6-os eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők voltak (Mladá vs Rokycany):

    • labdabirtoklás: 69% vs 31%;
    • szögletek: 8 vs 3;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kapura lövések: 11 vs 1.

    Mladá jelenleg nehéz időszakon megy keresztül - a csapat a tabella 14. helyén áll, az elmúlt öt mérkőzésen mindössze egy győzelmet arattak. A klub támadó futballt játszik, jó helyzetkihasználással, átlagosan 2 gólt szereznek meccsenként. Azonban a védekezésük továbbra is gyenge pontjuk - átlagosan 3,2 gólt kapnak mérkőzésenként. Ennek ellenére Mladának van esélye meglepni a vendégeket, különösen, ha sikerül stabilizálniuk a védelmet.

    A mérkőzés eredményei: Mlada Boleslav

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    1 Liga
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    Teplice
    Teplice
    -
    -
    3
    8
    5
    13
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    5
    13
    2
    2
    GY
    14.10.26
    1 Liga
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    -
    -
    1
    3
    18
    7
    6
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    3
    18
    7
    6
    3
    V
    10.10.26
    1 Liga
    Viktoria Plzen
    Viktoria Plzen
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    -
    -
    7
    12
    9
    8
    4
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    12
    9
    8
    4
    2
    V
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    Marila Pribram
    Marila Pribram
    -
    -
    8
    2
    -
    -
    0
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    2
    -
    -
    0
    0
    GY
    19.09.26
    1 Liga
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    Zbrojovka Brno
    Zbrojovka Brno
    -
    -
    8
    4
    7
    11
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    7
    11
    2
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Slavia Prága Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -én játszották az Első Liga keretében (hazai csapat - Slavia, vendégek - Pardubice). A mérkőzés 3:1-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Slavia vs Pardubice):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 18 vs 1;
    • szabálytalanságok: 9 vs 12;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 9 vs 1.

    A Slavia magabiztosan tartja a második helyet, stabil játékának köszönhetően mind támadásban, mind védekezésben. A csapat lenyűgöző formát mutatott az utóbbi tíz mérkőzésen: hét győzelem mellett csupán egyszer vesztettek pontot. Átlagosan 2 gólt szereznek meccsenként, miközben a védekezésük is megbízható, mindössze 0,67 kapott góllal találkozónként. A "piros-fehérek" híresek arról, hogy képesek kontrollálni a labdát és diktálni a játék tempóját ellenfeleik számára.

    A mérkőzés eredményei: Slavia Prága

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    1 Liga
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    1
    Hradec Kralove
    Hradec Kralove
    -
    -
    8
    1
    9
    18
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    1
    9
    18
    2
    3
    D
    13.10.26
    UEFA Champions League
    Sabah
    Sabah
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    1.14
    2.49
    3
    6
    15
    14
    3
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.14
    2.49
    3
    6
    15
    14
    3
    2
    V
    09.10.26
    1 Liga
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    1
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    -
    -
    2
    8
    16
    8
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    8
    16
    8
    2
    1
    GY
    20.09.26
    1 Liga
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    Viktoria Plzen
    Viktoria Plzen
    -
    -
    9
    4
    13
    9
    1
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    9
    4
    13
    9
    1
    3
    GY
    16.09.26
    Cup
    Varnsdorf
    Varnsdorf
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    -
    -
    4
    9
    10
    10
    3
    0
    1
    5
    0
    5
    1
    0
    -
    -
    4
    9
    10
    10
    3
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 22, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Mlada Boleslav vs Slavia Prága

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 5 vs 6;
    • győzelmek: 1 vs 4;
    • győzelmi százalék: 20% vs 67%;
    • vereségek: 3 vs 0;
    • döntetlenek: 1 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 7;
    • vereségek: 5 vs 1;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    Trendek
    • A Mlada +1.5 hendikep nyer a 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    • A Mlada +1.5 hendikep nyer a 10 utolsó 11 mérkőzésén (1 Liga).
    • A Mlada +1.5 hendikep nyer a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (1 Liga).
    👉Tippek: Mlada Boleslav Hendicapes (+1,5)(szorzói: 1.95)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.95, a vendégek - 1.61;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.55;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 17; a hazai csapat pályáján - 7.

    Statisztikák: Mlada Boleslav vs Slavia Prága

    • átlagos összesített a tornán: 5.2 vs 2.67;
    • átlagos gólok száma: 2 vs 2;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1 vs 1.5;
    • Mlada Boleslav: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Slavia Prága: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.2 (otthon - 1.83) vs 2.3 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • A Mlada gólt szerzett a 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    • A Mlada gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (1 Liga).
    👉Tippek: Mlada Boleslav szerez gólt(szorzói: 1.75)

    Tippekszöglet

    Mlada Boleslav: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7.2; otthoni pályán - 8;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.6; otthoni pályán - 6.33.

    Slavia Prága: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 9.83, idegenben - 8.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 7.8; idegenben - 7.25.
    Trendek
    • A Slavia Prague legalább 6.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén (1 Liga).
    👉Tippek: Slavia Prága Szögletek, Total Felett (6,5)(szorzói: 1.65)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.26 (hazai csapatnál 1.63 és vendég csapatnál 1.63);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3.45 (hazai csapatnál 1.78 és vendég csapatnál 1.67).

    Mlada Boleslav: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.8; otthon - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; otthon - 1.83.

    Slavia Prága: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.3; idegenben - 3.25.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 17 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 7 alkalommal.

    Statisztika: Mlada Boleslav vs Slavia Prága

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 5 vs 6;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 3;
    • Mlada Boleslav MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (67%);
    • Slavia Prága MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (33%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Mlada Boleslav) - 4 (67%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Slavia Prága) - 2 (50%).
    Trendek
    • A Mlada gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén (1 Liga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.8)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A Mlada és a Slavia közötti mérkőzés minden esélyt megad arra, hogy eseménydús legyen, köszönhetően mindkét csapat támadópotenciáljának. Figyelembe véve az utóbbi mérkőzések tendenciáit, nyílt játékra számíthatunk, ahol mindkét kapu előtt bőven akadnak majd veszélyes helyzetek. Tekintettel a hazaiak jelenlegi formájára, a javasolt fogadás, hogy mindkét csapat gólt szerez, tűnik a legvalószínűbb kimenetelnek. Emiatt ajánlott erre a fogadási lehetőségre tenni, figyelembe véve mindkét fél aktív taktikai stílusát.

    Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)
    Tényező-125
    Közzétett: 2025.08.29., 5:44

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Mlada Boleslav - Slavia Prága

    A Slavia Prague megnyerte a második félidőt:
    sk-slavia-pragueminden utolsó 7 mérkőzésén (1 Liga).
    2. Félidőben Slavia Prága Győzelem
    Everygame
    -222
    A Mlada nem nyert:
    fk-mlada-boleslav-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (1 Liga).
    A Slavia Prague nem vesztett:
    sk-slavia-praguea 15 utolsó 16 mérkőzésén (1 Liga).
    sk-slavia-praguea 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    sk-slavia-praguea 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (1 Liga).
    Slavia Prága nem fog veszíteni
    Everygame
    -2000
    A Mlada gólt kapott:
    fk-mlada-boleslav-2a 16 utolsó 17 mérkőzésén (1 Liga).
    fk-mlada-boleslav-2a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    fk-mlada-boleslav-2a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (1 Liga).
    fk-mlada-boleslav-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    A Slavia Prague gólt szerzett:
    sk-slavia-pragueminden utolsó 14 mérkőzésén (1 Liga).
    sk-slavia-pragueminden utolsó 13 mérkőzésén.
    sk-slavia-pragueminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (1 Liga).
    Slavia Prága szerez gólt
    -
    A Mlada gólt kapott a második félidőben:
    fk-mlada-boleslav-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    fk-mlada-boleslav-2minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (1 Liga).
    A Slavia Prague gólt szerzett a második félidőben:
    sk-slavia-pragueminden utolsó 14 mérkőzésén (1 Liga).
    sk-slavia-pragueminden utolsó 13 mérkőzésén.
    sk-slavia-pragueminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (1 Liga).
    2. félidőben, Slavia Prága szerez gólt
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Mlada Boleslav - Slavia Prága Helyezés a táblázatban

    Championship Group
    MGYDVGPForma
    1.
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    530211-880
    2.
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    54109-176
    3.
    Viktoria Plzen
    Viktoria Plzen
    531110-463
    4.
    Hradec Kralove
    Hradec Kralove
    52127-756
    5.
    Jablonec
    Jablonec
    51134-1455
    6.
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    50052-946

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    6 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 17
    Hiányzik - 9
    +8
    +12
    21 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    2
    3
    Veszítenek
    2
    Gólkülönbség
    17
    Eltömődött
    21
    9
    Hiányzik
    9
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1.7
    Átlagosan elért pontszám
    2.1
    0.9
    Átlagosan passzoló
    0.9
    2
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    53'
    Pontozott minden, min.
    43'
    Minden statisztika