Waterford vs Bohemians H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Waterford
Waterford
44 mérkőzés
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
16 Győzelem
10 Döntetlen
18 Győzelem
36%
23%
41%
Waterford
1. Félidőben
Bohemians Dublin
13 Győzelem
15 Döntetlen
16 Győzelem
30%
34%
36%
Waterford
2. Félidőben
Bohemians Dublin
11 Győzelem
20 Döntetlen
13 Győzelem
25%
45%
30%
09.08.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
3
1
3
0
0
1
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
06.04.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Waterford
Waterford
2.50
0.17
12
0
10
11
2
1
1
1
0
1
1
0
2.50
0.17
12
0
10
11
2
1
06.03.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
0.55
2.14
7
6
12
9
0
1
0
1
0
1
0
0
0.55
2.14
7
6
12
9
0
1
30.01.26
Club Friendly Games
Waterford
Waterford
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
-
-
3
8
-
-
0
0
1
4
1
2
0
2
-
-
3
8
-
-
0
0
19.09.25
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Waterford
Waterford
1.15
0.86
2
4
12
10
2
1
2
1
1
1
1
0
1.15
0.86
2
4
12
10
2
1

Célok

Összes gól
110
StatisticsChartSlim-left
50
StatisticsChartSlim-left
60
Meccs végeredmény
22
További - 50%
22
50% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.5
StatisticsChartSlim-left
1.14
StatisticsChartSlim-left
1.36
Átlagos idő egy gólra
36'
StatisticsChartSlim-left
79'
StatisticsChartSlim-left
66'
Waterford
3
0-15'
7
16-30'
13
31-45'
4
0-15'
8
16-30'
15
31-45'
HT
6
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
5
46-60'
7
61-75'
5
76-90'
Bohemians Dublin

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 79
1.8
StatisticsChartSlim-left
46
StatisticsChartSlim-left
33
Piros lapok
Összesen: 6
0.14
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
1

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

WaterfordÍrország
Bohemians DublinÍrország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Waterford - Bohemians Dublin Utolsó mérkőzések

Waterford
Waterford
Meccsek
28.08.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Waterford
Waterford
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
0
2
0
0
0
2
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
N
21.08.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Waterford
Waterford
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
0
0
0
0
0
0
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
S
14.08.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Athlone Town
Athlone Town
-
-
5
7
-
-
2
1
2
1
1
1
1
0
-
-
5
7
-
-
2
1
N
09.08.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
3
1
3
0
0
1
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
N
02.08.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Shelbourne
Shelbourne
1.67
1.34
8
6
13
9
1
2
1
0
0
0
1
0
1.67
1.34
8
6
13
9
1
2
N
25.07.26
Premier Division
Galway United
Galway United
Waterford
Waterford
1.27
0.62
5
5
10
17
3
5
0
0
0
0
0
0
1.27
0.62
5
5
10
17
3
5
S
17.07.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Cobh Ramblers
Cobh Ramblers
-
-
12
3
-
-
2
4
2
1
0
1
2
0
-
-
12
3
-
-
2
4
N
10.07.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
1.43
2.56
7
6
12
12
3
2
1
1
1
0
0
1
1.43
2.56
7
6
12
12
3
2
S
03.07.26
Premier Division
Derry City
Derry City
Waterford
Waterford
1.64
3.29
5
7
7
16
2
1
2
4
0
1
2
3
1.64
3.29
5
7
7
16
2
1
N
26.06.26
Premier Division
Dundalk
Dundalk
Waterford
Waterford
0.82
0.88
6
3
8
17
1
2
2
3
2
1
0
2
0.82
0.88
6
3
8
17
1
2
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Meccsek
28.08.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.48
0.15
5
4
8
12
0
3
3
0
3
0
0
0
1.48
0.15
5
4
8
12
0
3
N
21.08.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Derry City
Derry City
1
1.14
0.60
8
3
9
11
1
1
5
3
0
1
5
2
1.14
0.60
8
3
9
11
1
1
N
16.08.26
FAI Cup
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Longford Town
Longford Town
-
-
6
1
9
4
3
1
4
0
2
0
2
0
-
-
6
1
9
4
3
1
N
13.08.26
UECL
Midtjylland
Midtjylland
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
2.87
0.94
6
3
22
11
3
2
3
2
1
0
2
2
2.87
0.94
6
3
22
11
3
2
L
09.08.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
3
1
3
0
0
1
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
L
06.08.26
UECL
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Midtjylland
Midtjylland
0.67
0.73
3
8
11
16
3
3
0
2
0
1
0
1
0.67
0.73
3
8
11
16
3
3
L
02.08.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Galway United
Galway United
2.23
0.24
11
3
12
19
2
3
1
1
1
1
0
0
2.23
0.24
11
3
12
19
2
3
S
30.07.26
UECL
Ballkani
Ballkani
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
-
-
2
6
11
14
4
3
3
2
1
1
2
1
0
0
4
5
-
-
2
6
11
14
4
3
N
22.07.26
UECL
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Ballkani
Ballkani
-
-
4
3
7
13
0
3
2
1
0
1
2
0
-
-
4
3
7
13
0
3
N
19.07.26
FAI Cup
Ringmahon Rangers
Ringmahon Rangers
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

WaterfordWaterford· 10 gyufa
7 Győzelem
3 Döntetlen
0 Legyőzi
70%
30%
1 idő
2 idő
30%
60%
50%
20%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Bohemians DublinBohemians Dublin
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Veszítenek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
20%
50%
30%
30%
50%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
2
3
Száraz elváltozások
0
1
Akarva-akaratlan győzelmek
2
3
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

18
Eltömődött
23
Eltömődött
7
Gólok az 1. Félidőben
7
11
Gólok a 2. Félidőben
16
6
Első pontszerzés
-
2
Nem szerzett pontot
1
Waterford
6%
1
11%
2
22%
4
17%
3
11%
2
33%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bohemians Dublin
9%
2
17%
4
4%
1
17%
4
9%
2
30%
7
8
Hiányzik
16
Hiányzik
4
Gólok az 1. Félidőben
9
4
Gólok a 2. Félidőben
7
2
Elhibázott első
-
4
Nem hagyta ki
3
Waterford
38%
3
25%
2
13%
1
13%
1
38%
3
88%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bohemians Dublin
6%
1
31%
5
25%
4
19%
3
19%
3
31%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.6
3.9
Mindkét csapat szerzett gólt
6
6
Átlagos idő egy gólra
50'
40'

Összes gól a mérkőzésen

WaterfordWaterford
Átlag összesen
Bohemians DublinBohemians Dublin
2.6
Teljes mérkőzés
3.9
1.1
1. Félidőben
1.6
1.5
2. Félidőben
2.3

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Waterford - Bohemians Dublin Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
15
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Waterford
Pontos pontszám
Bohemians Dublin
0:0
2 egyszer
20%
2:1
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
3:2
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
2:1
1 egyszer
10%
Waterford
A fejek pontos száma
Bohemians Dublin
3
2 egyszer
20%
2
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%
3 célok
2 célok
4 célok
5 célok
1 cél
3
3 egyszer
30%
2
2 egyszer
20%
4
2 egyszer
20%
5
2 egyszer
20%