Racing vs Belgrano Tipp 30 január 2025

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Racing Club és Belgrano de Cordoba csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a Primera Divízió tornán fog zajlani 22:15, 30 január napon.

    Személyes találkozók

    📊 Racing Club és Belgrano de Cordoba csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 19;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 4, döntetlenek száma - 7;
    • gólok száma - 31 a 22 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.47, a 2. félidőé - 1.32;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.79.

    Egymás elleni statisztikák Racing - Belgrano

    52%
    12 Győzelem
    30%
    7 Döntetlen
    17%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    23
    Átlag gól/mérkőzés
    2.7
    Mindkét csapat szerzett gólt
    39%
    1.7
    Átlag összesen
    1
    2.26
    Sárga lapok
    2.13
    Legutóbbi mérkőzések
    19.08.26
    Football Cup
    Racing Club
    Racing Club
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    22.03.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Racing Club
    Racing Club
    1.83
    1.19
    8
    2
    6
    14
    3
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.83
    1.19
    8
    2
    6
    14
    3
    4
    20.07.25
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Racing Club
    Racing Club
    0.57
    0.88
    5
    4
    7
    14
    3
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.57
    0.88
    5
    4
    7
    14
    3
    5
    30.01.25
    PRI
    Racing Club
    Racing Club
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1.62
    0.78
    7
    6
    15
    11
    0
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    1.62
    0.78
    7
    6
    15
    11
    0
    0
    12.05.24
    Primera Division
    Belgrano
    Belgrano
    Racing Club Avellaneda
    Racing Club Avellaneda
    -
    -
    4
    9
    13
    10
    3
    2
    4
    4
    1
    3
    3
    1
    -
    -
    4
    9
    13
    10
    3
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Racing Club Csapat áttekintése

    ✅A Racing Club csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 8 győzelmet aratott, 0 döntetlent játszott és 2 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 22 góllal, ami átlagosan 2.2 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 2.4 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1.2 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: Racing Club

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Racing Club
    Racing Club
    3.01
    0.92
    3
    5
    15
    12
    3
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    3.01
    0.92
    3
    5
    15
    12
    3
    2
    L
    24.08.26
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    1.44
    1.41
    5
    1
    11
    9
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.44
    1.41
    5
    1
    11
    9
    3
    2
    S
    19.08.26
    Football Cup
    Racing Club
    Racing Club
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    N
    14.08.26
    Primera Division
    Racing Club
    Racing Club
    Banfield
    Banfield
    2.34
    0.38
    6
    1
    9
    11
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    2.34
    0.38
    6
    1
    9
    11
    2
    2
    L
    09.08.26
    Primera Division
    Argentinos Juniors
    Argentinos Juniors
    Racing Club
    Racing Club
    1
    2.63
    0.91
    9
    4
    14
    10
    5
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    2.63
    0.91
    9
    4
    14
    10
    5
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Belgrano de Cordoba Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Belgrano de Cordoba csapat 2 győzelmet szerzett, 5 alkalommal döntetlenre játszott, és 3 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 13;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.3;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.3.

    A mérkőzés eredményei: Belgrano de Cordoba

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1.04
    0.79
    7
    3
    11
    8
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.04
    0.79
    7
    3
    11
    8
    1
    3
    S
    23.08.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Defensa Y Justicia
    Defensa Y Justicia
    1.39
    1.09
    8
    0
    7
    15
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.39
    1.09
    8
    0
    7
    15
    2
    2
    L
    19.08.26
    Football Cup
    Racing Club
    Racing Club
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    11
    8
    1
    2
    L
    15.08.26
    Primera Division
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    0.98
    0.98
    4
    4
    7
    12
    1
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.98
    0.98
    4
    4
    7
    12
    1
    4
    N
    10.08.26
    Primera Division
    Banfield
    Banfield
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1.66
    1.32
    4
    1
    15
    11
    3
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.66
    1.32
    4
    1
    15
    11
    3
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 4, döntetlenek - 7.
    Trendek
    • A Belgrano de Cordoba +1.5 hendikep nyer a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén szemben a Racing Club (Primera Divízió).
    • A Belgrano de Cordoba +1.5 hendikep nyer a 25 utolsó 26 mérkőzésén (Primera Divízió).
    • A Belgrano de Cordoba +1.5 hendikep nyer a 22 utolsó 23 idegenben mérkőzésén.
    • A Belgrano de Cordoba +1.5 hendikep nyer a 16 utolsó 17 mérkőzésén.
    • A Belgrano de Cordoba +1.5 hendikep nyer minden utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    👉Tippek: Belgrano de Cordoba Hendikepes (+1,5) (szorzói: 2.02)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.63, a vendégek - 1.16;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.79;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 8; a hazai csapat pályáján - 4.
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Racing Club otthon mérkőzésén szemben a Belgrano de Cordoba minden alkalommal (Primera Divízió).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.99)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 8 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 2.05)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Racing Club otthon mérkőzésén szemben a Belgrano de Cordoba minden alkalommal (Primera Divízió).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-115
    Közzétett: 2025.01.29., 2:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Racing Club - Belgrano de Cordoba

    A Racing Club Avellaneda nyert:
    racing-cluba 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    Racing Club Győzelem
    Bovada
    -164
    A CA Belgrano nem vesztett:
    ca-belgranoa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    Belgrano de Cordoba nem fog veszíteni
    Everygame
    +122
    A Racing Club Avellaneda nem vesztett:
    racing-clubca-belgranoa 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a CA Belgrano.
    racing-clubca-belgranoa 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a CA Belgrano (Primera Divízió).
    racing-clubca-belgranominden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a CA Belgrano.
    racing-cluba 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén.
    racing-cluba 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    Racing Club nem fog veszíteni
    Everygame
    -588
    A Racing Club Avellaneda gólt szerzett:
    racing-clubminden utolsó 14 mérkőzésén.
    racing-clubminden utolsó 11 mérkőzésén (Primera Divízió).
    racing-clubminden utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    racing-clubminden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    A CA Belgrano gólt kapott:
    ca-belgranoa 10 utolsó 11 mérkőzésén (Primera Divízió).
    Racing Club szerez gólt
    Everygame
    -833
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Racing Club - Belgrano de Cordoba Helyezés a táblázatban

    Apertura Group A
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    16103324-1133
    3.
    Racing Club
    Racing Club
    1691626-1628
    4.
    Huracan
    Huracan
    1676319-1227
    11.
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1653821-2218
    12.
    Belgrano de Cordoba
    Belgrano de Cordoba
    1638513-2317
    13.
    Aldosivi
    Aldosivi
    1643918-2815

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 12
    +1
    +3
    12 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    5
    2
    Döntetlen
    2
    4
    Veszítenek
    3
    GK
    13
    Eltömődött
    12
    12
    Hiányzik
    9
    2.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.1
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1.2
    Átlagosan passzoló
    0.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    69'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika