Felgueiras vs Farense Tipp 16 november 2025

    🔔Hogyan birkóznak meg a fiatal játékosok ennek a mérkőzésnek a nyomásával? Lehetséges, hogy rotációk lesznek a csapatokban a vezetőedzőktől, így a Felgueiras és a Farense csapatok közötti játék eltérhet a megszokottól. A találkozó a Felgueiras városában a Estadio Dr. Machado de Matos stadionban lesz megrendezve a Segunda Liga torna keretében. A mérkőzés időpontja: 11:00 16 november.

    Személyes találkozók

    📊 A Felgueiras és a Farense csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: a hazai csapatnál 4, a vendég csapatnál 3;
    • átlagos gólszám a mérkőzésen - 2.33.

    Egymás elleni statisztikák Felgueiras - Farense

    33%
    2 Győzelem
    50%
    3 Döntetlen
    17%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    6
    Átlag gól/mérkőzés
    1.83
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1
    Átlag összesen
    0.83
    1
    Sárga lapok
    1.33
    Legutóbbi mérkőzések
    24.08.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    Felgueiras
    Felgueiras
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    13.03.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    Felgueiras
    Felgueiras
    -
    -
    4
    3
    17
    10
    4
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    17
    10
    4
    2
    16.11.25
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    Farense
    Farense
    -
    -
    4
    5
    11
    13
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    5
    11
    13
    1
    2
    13.05.18
    Campeonato de Portugal
    Farense
    Farense
    Felgueiras
    Felgueiras
    0
    1
    06.05.18
    Campeonato de Portugal
    Felgueiras
    Felgueiras
    Farense
    Farense
    2
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Felgueiras Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. október 24.-án játszotta a Segunda Liga sorozatban (hazai csapat - Vizela, vendégek - Felgueiras). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Felgueiras vs Vizela):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 20 vs 15;
    • sárga lapok: 5 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 6.
    🏆A Segunda Liga szezon során a Felgueiras csapat összesen 8 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Segunda Liga bajnokság középmezőnyében található Felgueiras csapat, 38% győzelmi aránnyal és 38% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Felgueiras csapat összesen 10 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Felgueiras csapat összesen 11 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Felgueiras

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    Chaves
    Chaves
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    3
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    3
    4
    N
    24.08.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    Felgueiras
    Felgueiras
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    S
    17.08.26
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    S
    09.08.26
    Segunda Liga
    Feirense
    Feirense
    Felgueiras
    Felgueiras
    -
    -
    4
    5
    18
    17
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    18
    17
    2
    2
    S
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Moreirense
    Moreirense
    Felgueiras
    Felgueiras
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Farense Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. október 26. volt a Segunda Liga tornán (hazai csapat - Farense, vendégek - Penafiel). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Farense vs Penafiel):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 5 vs 6;
    • szabálytalanságok: 14 vs 16;
    • sárga lapok: 4 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 6.
    🏆A Segunda Liga szezon során a Farense csapat összesen 8 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Segunda Liga bajnokság középmezőnyében található Farense csapat, 38% győzelmi aránnyal és 38% vereségi aránnyal.

    ⚽A Farense csapat összesen 7 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Farense csapat összesen 9 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Farense

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Segunda Liga
    Sporting (B)
    Sporting (B)
    1
    Farense
    Farense
    2
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    3
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    3
    3
    L
    24.08.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    Felgueiras
    Felgueiras
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    S
    16.08.26
    Segunda Liga
    Porto U23
    Porto U23
    Farense
    Farense
    -
    -
    1
    9
    5
    8
    3
    1
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    1
    9
    5
    8
    3
    1
    N
    09.08.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    SCU
    SCU
    -
    -
    10
    3
    10
    7
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    10
    3
    10
    7
    1
    1
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Farense
    Farense
    Fulham
    Fulham
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Felgueiras vs Farense

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 8 vs 8;
    • győzelmek: 3 vs 3;
    • győzelmi százalék: 38% vs 38%;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    Trendek
    • A Farense nem vesztett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Tippek: Farense nem fog veszíteni (szorzói: 1.45)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.33, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.33;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Felgueiras vs Farense

    • átlagos összesített a tornán: 2.63 vs 2;
    • átlagos gólok száma: 1.25 vs 0.88;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.5 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.75 vs 0.38;
    • Felgueiras: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.75;
    • Farense: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.67;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.75) vs 1.2 (idegenben - 2).
    Trendek
    • A Felgueiras gólt kapott a 13 utolsó 14 mérkőzésén (Segunda Liga).
    👉Tippek: Farense szerez gólt (szorzói: 1.34)

    Tippekszöglet

    Felgueiras: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.88; otthoni pályán - 4.75;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; otthoni pályán - 4.75.

    Farense: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.88, idegenben - 6.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; idegenben - 5.17.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (10,5) (szorzói: 2.04)

    Sárga lapok előrejelzése

    Felgueiras: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3; otthon - 2.75;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.7; otthon - 2.75.

    Farense: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4, idegenben - 4.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.5; idegenben - 3.17.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (6,5) (szorzói: 1.85)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Felgueiras vs Farense

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 8 vs 8;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 2;
    • Felgueiras MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (50%);
    • Farense MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (33%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Felgueiras) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Farense) - 2 (33%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.77)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Farense nem vesztett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.

    Farense nem fog veszíteni
    Everygame
    Tegyen fogadást-189
    Közzétett: 2025.11.14., 11:35

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Felgueiras - Farense

    A Farense nem vesztett:
    sporting-farensea 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Farense nem fog veszíteni
    Everygame
    -204
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    fc-felgueirasa 17 legutóbbi 18 Felgueiras mérkőzések.
    fc-felgueirasa 15 legutóbbi 16 Felgueiras mérkőzések (Segunda Liga).
    fc-felgueirasa 7 legutóbbi 8 Felgueiras otthon mérkőzések (Segunda Liga).
    sporting-farensea 13 legutóbbi 15 Farense mérkőzések.
    sporting-farensea 6 legutóbbi 7 Farense idegenben mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -303
    A Felgueiras gólt kapott:
    fc-felgueirasa 13 utolsó 14 mérkőzésén (Segunda Liga).
    Farense szerez gólt
    Everygame
    -303
    A Farense nem kapott gólt:
    sporting-farenseminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    sporting-farenseminden utolsó 3 idegenben mérkőzésén (Segunda Liga).
    Felgueiras nem szerez gólt
    Everygame
    +230
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Felgueiras - Farense Helyezés a táblázatban

    Liga Portugal 2 25/26
    JNSLLKPFORMA
    10.
    SL Benfica B
    SL Benfica B
    3411111243-4444
    11.
    Felgueiras
    Felgueiras
    3411111234-3844
    12.
    Lusitania
    Lusitania
    3411101344-5243
    15.
    Portimonense
    Portimonense
    341171639-4940
    16.
    SC Farense
    SC Farense
    3410101431-3740
    17.
    FC Pacos Ferreira
    FC Pacos Ferreira
    349121334-4839

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 7
    +6
    +5
    12 - Eltömődött
    7 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    4
    5
    Döntetlen
    4
    1
    Veszítenek
    2
    GK
    13
    Eltömődött
    12
    7
    Hiányzik
    7
    2
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.9
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    0.7
    Átlagosan passzoló
    0.7
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    69'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika