Maruyasu Okazaki vs Verspah Oita H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
4 mérkőzés
Verspah Oita
Verspah Oita
0 Győzelem
0 Döntetlen
4 Győzelem
100%
Maruyasu Okazaki
1. Félidőben
Verspah Oita
0 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
50%
50%
Maruyasu Okazaki
2. Félidőben
Verspah Oita
0 Győzelem
1 Döntetlen
3 Győzelem
25%
75%
29.08.26
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
8
1
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
8
1
-
-
0
0
20.03.26
ЯФЛ
Verspah Oita
Verspah Oita
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
2
3
-
-
1
0
2
0
2
0
0
0
-
-
2
3
-
-
1
0
13.10.25
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
2
6
11
4
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
2
6
11
4
0
0
23.03.25
ЯФЛ
Verspah Oita
Verspah Oita
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
8
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
7
Meccs végeredmény
1
További - 25%
3
75% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2
StatisticsChartSlim-left
0.25
StatisticsChartSlim-left
1.75
Átlagos idő egy gólra
45'
StatisticsChartSlim-left
360'
StatisticsChartSlim-left
51'
Maruyasu Okazaki
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
Verspah Oita

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 1
0.25
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Maruyasu OkazakiJapán
Verspah OitaJapán
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Maruyasu Okazaki - Verspah Oita Utolsó mérkőzések

Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Meccsek
29.08.26
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
8
1
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
8
1
-
-
0
0
L
26.08.26
Emperor Cup
Kiotó Sanga
Kiotó Sanga
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
4
3
9
13
1
3
1
0
0
0
1
0
-
-
4
3
9
13
1
3
L
19.08.26
Emperor Cup
Src Hiroshima
Src Hiroshima
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
1
9
13
13
3
0
1
6
1
2
0
4
-
-
1
9
13
13
3
0
N
16.05.26
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
J-Lease
J-Lease
-
-
4
7
-
-
0
2
0
0
0
0
0
0
-
-
4
7
-
-
0
2
S
03.05.26
ЯФЛ
Veertien Kuwana
Veertien Kuwana
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
3
3
-
-
1
1
0
2
0
1
0
1
-
-
3
3
-
-
1
1
N
19.04.26
ЯФЛ
Okinawa Sv
Okinawa Sv
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
9
10
-
-
0
2
1
1
1
0
0
1
-
-
9
10
-
-
0
2
S
11.04.26
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Honda
Honda
-
-
2
6
-
-
2
0
0
0
0
0
0
0
-
-
2
6
-
-
2
0
S
05.04.26
ЯФЛ
Minebea Mitsumi FC
Minebea Mitsumi FC
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
2
4
-
-
-
-
-
-
-
-
N
28.03.26
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Tiamo Hirakata
Tiamo Hirakata
-
-
5
2
-
-
2
0
1
0
0
0
1
0
-
-
5
2
-
-
2
0
N
20.03.26
ЯФЛ
Verspah Oita
Verspah Oita
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
-
-
2
3
-
-
1
0
2
0
2
0
0
0
-
-
2
3
-
-
1
0
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Verspah Oita
Verspah Oita
Meccsek
29.08.26
ЯФЛ
Maruyasu Okazaki
Maruyasu Okazaki
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
8
1
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
8
1
-
-
0
0
N
26.08.26
Emperor Cup
Avispa Fukuoka
Avispa Fukuoka
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
7
4
-
-
1
2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
4
-
-
7
4
-
-
1
2
L
19.08.26
Emperor Cup
Verspah Oita
Verspah Oita
Kochi United
Kochi United
-
-
5
5
9
12
0
2
3
0
0
0
3
0
-
-
5
5
9
12
0
2
N
28.07.26
Club Friendly Games
Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce Hiroshima
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
-
-
-
-
-
-
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
16.05.26
ЯФЛ
Verspah Oita
Verspah Oita
Veertien Kuwana
Veertien Kuwana
-
-
3
6
-
-
0
0
0
2
0
0
0
2
-
-
3
6
-
-
0
0
L
03.05.26
ЯФЛ
Minebea Mitsumi FC
Minebea Mitsumi FC
1
Verspah Oita
Verspah Oita
1
-
-
2
9
-
-
0
2
0
2
0
1
0
1
-
-
2
9
-
-
0
2
N
18.04.26
ЯФЛ
Tiamo Hirakata
Tiamo Hirakata
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.04.26
ЯФЛ
Verspah Oita
Verspah Oita
Okinawa Sv
Okinawa Sv
-
-
2
4
-
-
1
1
1
3
0
0
1
3
-
-
2
4
-
-
1
1
L
04.04.26
ЯФЛ
Honda
Honda
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
2
3
-
-
0
4
4
2
0
2
4
0
-
-
2
3
-
-
0
4
L
28.03.26
ЯФЛ
J-Lease
J-Lease
Verspah Oita
Verspah Oita
-
-
6
0
-
-
1
1
0
1
0
1
0
0
-
-
6
0
-
-
1
1
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Maruyasu OkazakiMaruyasu Okazaki· 10 gyufa
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
40%
60%
40%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Verspah OitaVerspah Oita
5 Győzelem
0 Döntetlen
5 Veszítenek
50%
50%
1 idő
2 idő
40%
30%
50%
30%
10%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
2
4
Száraz elváltozások
2
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
0
2

Gól statisztikák

12
Eltömődött
14
Eltömődött
4
Gólok az 1. Félidőben
7
8
Gólok a 2. Félidőben
7
3
Első pontszerzés
7
4
Nem szerzett pontot
2
Maruyasu Okazaki
0%
0
8%
1
25%
3
0%
0
33%
4
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Verspah Oita
14%
2
0%
0
36%
5
14%
2
7%
1
29%
4
8
Hiányzik
14
Hiányzik
5
Gólok az 1. Félidőben
2
3
Gólok a 2. Félidőben
12
5
Elhibázott első
3
4
Nem hagyta ki
5
Maruyasu Okazaki
13%
1
13%
1
75%
6
0%
0
63%
5
63%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Verspah Oita
14%
2
7%
1
29%
4
14%
2
29%
4
64%
9
Átlagos gól/mérkőzés
2
2.8
Mindkét csapat szerzett gólt
4
4
Átlagos idő egy gólra
75'
66'

Összes gól a mérkőzésen

Maruyasu OkazakiMaruyasu Okazaki
Átlag összesen
Verspah OitaVerspah Oita
2
Teljes mérkőzés
2.8
0.9
1. Félidőben
0.9
1.1
2. Félidőben
1.9

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Maruyasu Okazaki - Verspah Oita Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
10
StatisticsChartSlim-left
12
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Maruyasu Okazaki
Pontos pontszám
Verspah Oita
0:0
2 egyszer
20%
1:0
2 egyszer
20%
1:1
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
0:2
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
Maruyasu Okazaki
A fejek pontos száma
Verspah Oita
2
4 egyszer
40%
1
2 egyszer
20%
3
1 egyszer
10%
2 célok
1 cél
3 célok
4 célok
5 célok
2
3 egyszer
30%
1
1 egyszer
10%
3
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%