Cercle Brugge vs Lommel H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Cercle Bruges
7 mérkőzés
Lommel
4 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
57%
14%
29%
1. Félidőben
0 Győzelem
6 Döntetlen
1 Győzelem
86%
14%
2. Félidőben
4 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
57%
14%
29%
21.04.17
First Division BLommel United
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
26.03.17
First Division BCercle Brugge
Lommel United
-
-
-
-
-
-
-
-
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
03.02.17
First Division BLommel United
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Célok
Összes gól
15
7
8
Meccs végeredmény
2
További - 29%
5
71% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.14
1
1.14
Átlagos idő egy gólra
42'
90'
78'
Cercle Bruges
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
Lommel
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 14
2
5
9
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Cercle BrugesBelgium
LommelBelgium

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Cercle Bruges - Lommel Utolsó mérkőzések
Meccsek
14.08.26
Premier DivisionCercle Bruges
St. Truidense VV
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
3
3
1
2
2
1
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
S
08.08.26
Premier DivisionStandard Liege
Cercle Bruges
2.46
1.42
7
11
9
13
1
1
2
2
1
1
1
1
2.46
1.42
7
11
9
13
1
1
S
31.07.26
Club Friendly GamesMonaco
Cercle Bruges
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
25.07.26
Club Friendly GamesStade Reims
Cercle Bruges
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly GamesZwolle
Cercle Bruges
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly GamesCercle Bruges
Lommel United
-
-
6
0
-
-
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
6
0
-
-
1
1
S
09.05.26
Premier DivisionRaal La Louviere
Cercle Bruges
-
-
6
5
5
11
1
2
4
1
0
1
4
0
-
-
6
5
5
11
1
2
L
01.05.26
Premier DivisionCercle Bruges
Zulte Waregem
2.54
1.52
6
7
13
12
0
1
2
3
1
0
1
3
2.54
1.52
6
7
13
12
0
1
L
Meccsek
23.08.26
Premier DivisionLommel
Westerlo
1.23
0.83
5
4
5
10
0
1
4
0
2
0
2
0
1.23
0.83
5
4
5
10
0
1
N
16.08.26
Premier DivisionLommel
Charleroi
0.36
1.34
2
12
8
7
1
0
0
1
0
0
0
1
0.36
1.34
2
12
8
7
1
0
L
08.08.26
Premier DivisionSt. Truidense VV
Lommel
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
1
1
0
1
1
0
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
S
01.08.26
Club Friendly GamesLommel
Al Shamal
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
24.07.26
Club Friendly GamesADO Den Haag
Lommel United
-
-
6
3
-
-
1
0
4
0
2
0
2
0
-
-
6
3
-
-
1
0
L
18.07.26
Club Friendly GamesLommel United
Go Ahead Eagles
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.07.26
Club Friendly GamesOud-Heverlee
Lommel United
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
0
0
5
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly GamesCercle Bruges
Lommel United
-
-
6
0
-
-
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
6
0
-
-
1
1
S
07.07.26
Club Friendly GamesKryvbas Kriviy Rih
Lommel United
-
-
-
-
-
-
-
-
2
4
1
1
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Legyőzi
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
50%
30%
30%
30%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Lommel
7 Győzelem
2 Döntetlen
1 Veszítsen
70%
20%
10%
1 idő
2 idő
50%
60%
40%
20%
10%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
19
20
9
Gólok az 1. Félidőben9
10
Gólok a 2. Félidőben11
-
Első pontszerzés7
2
Nem szerzett pontot2
Cercle Bruges
11%
2
16%
3
16%
3
11%
2
16%
3
21%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lommel
20%
4
20%
4
5%
1
20%
4
10%
2
25%
5
18
7
5
Gólok az 1. Félidőben3
13
Gólok a 2. Félidőben4
-
Elhibázott első2
1
Nem hagyta ki4
Cercle Bruges
11%
2
6%
1
33%
6
44%
8
28%
5
22%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lommel
14%
1
57%
4
14%
1
14%
1
57%
4
43%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
45'
Összes gól a mérkőzésen
Lommel
3.7
Teljes mérkőzés2.7
1.4
1. Félidőben1.2
2.3
2. Félidőben1.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
2.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Cercle Bruges - Lommel Mérkőzés statisztikái
Cercle Bruges
Lommel
47.4%
42.7%
Faulok
108
88
Sarok
69
34
Les
25
9
Sárga lapok
11
13
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
2:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
0:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
5
3 egyszer30%
4 célok
1 cél
3 célok
5 célok
2 célok
4
3 egyszer30%
1
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Premier Division
St. Truidense VV
Saint-Gilloise
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Gaucho, Serie A2
Gloria
Veranopolis
1 sze
22:00
Statisztikák megtekintése
Macedón Kupa
Sasa Makedonska Kamenica
Shkupi
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
USL League One
New York Cosmos
Sarasota Paradise
2 sze
23:30
Statisztikák megtekintése
Iraqi League
Al-Kahrbaa Club
Al Gharraf
3 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
K-League 2
Paju Citizen
Daegu
4 sze
10:30
Statisztikák megtekintése