Juventus vs Benfica H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Juventus Turin
6 mérkőzés
Benfica Lisbon
1 Győzelem
1 Döntetlen
4 Győzelem
17%
17%
67%
1. Félidőben
0 Győzelem
3 Döntetlen
3 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
2 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
33%
33%
33%
Célok
Összes gól
17
7
10
Meccs végeredmény
3
További - 50%
3
50% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.83
1.17
1.67
Átlagos idő egy gólra
31'
77'
54'
Juventus Turin
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
1
0-15'
3
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Benfica Lisbon
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 23
3.83
10
13
Piros lapok
Összesen: 3
0.5
1
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Juventus TurinOlaszország
Benfica LisbonPortugália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Juventus Turin - Benfica Lisbon Utolsó mérkőzések
Meccsek
11.08.26
Club Friendly GamesJuventus Turin
Palermo
-
-
12
3
9
4
1
0
2
0
1
0
1
0
-
-
12
3
9
4
1
0
N
08.08.26
Club Friendly GamesJuventus Turin
Inter Milano
-
-
2
5
10
6
1
0
1
2
0
1
1
1
-
-
2
5
10
6
1
0
L
05.08.26
Club Friendly GamesChelsea
Juventus Turin
-
-
5
1
5
19
2
3
0
1
0
0
0
1
-
-
5
1
5
19
2
3
N
31.07.26
Club Friendly GamesJuventus Turin
Nice
-
-
3
1
12
6
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
3
1
12
6
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesStandard Liege
Juventus Turin
-
-
7
7
7
13
0
1
0
1
0
0
0
1
-
-
7
7
7
13
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesBasel 1893
1
Juventus Turin
-
-
3
3
9
15
0
2
0
0
0
0
0
0
-
-
3
3
9
15
0
2
S
24.05.26
Serie ATorino
Juventus Turin
0.98
2.22
6
6
10
10
1
2
2
2
0
1
2
1
0.98
2.22
6
6
10
10
1
2
S
17.05.26
Serie AJuventus Turin
Fiorentina
1
2.27
0.63
6
2
16
12
1
3
0
2
0
1
0
1
2.27
0.63
6
2
16
12
1
3
L
Meccsek
20.08.26
UELSl Benfica
Aarhus
5.04
0.46
11
1
10
17
2
1
3
1
3
1
0
0
5.04
0.46
11
1
10
17
2
1
N
17.08.26
liga portugalCasa Pia
1
Sl Benfica
0.26
2.4
1
3
11
13
1
0
0
7
0
2
0
5
0.26
2.4
1
3
11
13
1
0
N
13.08.26
UELHeart of Midlothian
Sl Benfica
0.66
1.39
0
11
5
13
1
0
1
1
0
0
1
1
0.66
1.39
0
11
5
13
1
0
S
09.08.26
liga portugalSl Benfica
Academico Viseu
3.27
0.97
10
2
14
13
2
4
2
2
1
0
1
2
3.27
0.97
10
2
14
13
2
4
S
06.08.26
UELSl Benfica
Heart of Midlothian
4.04
0.86
6
2
12
12
2
4
6
1
3
0
3
1
4.04
0.86
6
2
12
12
2
4
N
30.07.26
UELSl Benfica
St. Gallen 1879
1
-
-
9
2
5
12
0
1
5
0
1
0
4
0
-
-
9
2
5
12
0
1
N
24.07.26
Club Friendly GamesSl Benfica
CF Os Belenenses
-
-
4
2
9
10
0
0
5
1
3
1
2
0
-
-
4
2
9
10
0
0
N
23.07.26
UELSt. Gallen 1879
Sl Benfica
1.74
1.32
6
5
15
13
3
1
2
1
1
1
1
0
1.74
1.32
6
5
15
13
3
1
L
17.07.26
Club Friendly GamesSl Benfica
Villarreal
-
-
3
2
16
15
1
1
2
0
0
0
2
0
-
-
3
2
16
15
1
1
N
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
3 Döntetlen
1 Legyőzi
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
50%
40%
30%
40%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Benfica Lisbon
6 Győzelem
3 Döntetlen
1 Veszítsen
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
70%
40%
30%
30%
0%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
12
33
6
Gólok az 1. Félidőben15
6
Gólok a 2. Félidőben18
7
Első pontszerzés8
2
Nem szerzett pontot0
Juventus Turin
25%
3
25%
3
0%
0
25%
3
17%
2
8%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Benfica Lisbon
24%
8
9%
3
12%
4
27%
9
12%
4
15%
5
5
11
2
Gólok az 1. Félidőben2
3
Gólok a 2. Félidőben9
2
Elhibázott első2
7
Nem hagyta ki2
Juventus Turin
20%
1
40%
2
40%
2
60%
3
0%
0
40%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Benfica Lisbon
36%
4
18%
2
27%
3
73%
8
36%
4
45%
5
Átlagos gól/mérkőzés
4.4
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
2
Átlagos idő egy gólra
27'
Összes gól a mérkőzésen
Benfica Lisbon
1.7
Teljes mérkőzés4.4
0.8
1. Félidőben1.7
0.9
2. Félidőben2.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
10
100%
0
0%
4
40%
6
60%
1.5
8
80%
2
20%
0
0
10
100%
2.5
6
60%
4
40%
0
0
10
100%
3.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
4.5
3
30%
7
70%
Juventus Turin - Benfica Lisbon Mérkőzés statisztikái
Juventus Turin
Benfica Lisbon
59.2%
62%
Faulok
133
107
Sarok
72
76
Les
-
-
Sárga lapok
20
10
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:1
3 egyszer30%
2:0
3 egyszer30%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:3
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:7
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2
5 egyszer50%
4
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
2 célok
4 célok
1 cél
7 célok
3 célok
2
1 egyszer10%
4
5 egyszer50%
7
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Toppserien, nők
Röa (N)
Lyn (N)
31 aug
16:00
Statisztikák megtekintése
First Professional Leagu
Dunav 2010
Lokomotiv Sofia
31 aug
16:00
Statisztikák megtekintése
2nd Division League
Al Bidda SC
Katar
31 aug
16:30
Statisztikák megtekintése
Northern Ireland Reserve League
Portadown Reserves
Larne Reserves
31 aug
19:00
Statisztikák megtekintése
Serie A
Remo Belem
Coritiba
31 aug
23:00
Statisztikák megtekintése
1. Liga
BKMA 2
Bentonit
1 sze
12:00
Statisztikák megtekintése