Al Sadaqa vs Al-Nasr SC Benghazi Mérkőzés Előzetes & Élő Közvetítés, 28/10/2026
Nézze meg online: Al Sadaqa FC vs Al-Nasr SC Benghazi
KözvetítésInfografika

Al Sadaqa FC - Al-Nasr SC Benghazi
A mérkőzés legális, kiváló minőségű élő közvetítése hamarosan elérhető lesz ezen a linken. A megtekintéshez:
- Nyissa meg a linket
- Regisztráljon a közvetítési platformon
- Nézze a mérkőzést reklámok nélkül
Al Sadaqa FC – Al-Nasr SC Benghazi H2H
0%
0 Győzelem
100%
1 Döntetlen
0%
0 Győzelem
Összes mérkőzés
1
Átlag gól/mérkőzés
-
Mindkét csapat szerzett gólt
0%
Legutóbbi mérkőzések
15.06.25
Premier LeagueAl Sadaqa FC
Al-Nasr SC Benghazi
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Al Sadaqa FC
Legutóbbi mérkőzések
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Al-Nasr SC Benghazi
Legutóbbi mérkőzések
15.10.26
Premier LeagueAl Batnan
Al-Nasr SC Benghazi
1
1
1
0
0
1
D
18.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekAl-Nasr SC Benghazi
Wefaq Sabrata
0
1
0
0
0
1
V
06.06.26
Premier LeagueAsswehly SC
Al-Nasr SC Benghazi
1
1
0
0
1
1
4
3
V
23.05.26
Premier LeagueAl-Nasr SC Benghazi
Ittihad Al Askari
2
1
1
0
1
1
GY
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Nyeremény kalkulációja
További Labdarúgás mérkőzések
Premier League
Al Mlaba Libe
Al-Shorta
26 okt
13:30
További információ
Premier League
Assabah
Al Khmes
26 okt
17:00
További információ
Premier League
Al Afriqi
Al Taawun
27 okt
13:00
További információ
Premier League
Olympic Azzaweya
Al Athad
27 okt
13:30
További információ
Copa del Rey
Atletico Paso
Cordoba
27 okt
20:00
További információ
Serie B
Ceara
Goias
27 okt
23:00
További információ
Bocsánat
Nincs adat ezen a lapon

