Toulouse vs Nantes H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Toulouse
37 mérkőzés
Nantes
10 Győzelem
15 Döntetlen
12 Győzelem
27%
41%
32%
1. Félidőben
8 Győzelem
16 Döntetlen
13 Győzelem
22%
43%
35%
2. Félidőben
12 Győzelem
17 Döntetlen
8 Győzelem
32%
46%
22%
Célok
Összes gól
83
38
45
Meccs végeredmény
15
További - 41%
22
59% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.24
1.03
1.22
Átlagos idő egy gólra
40'
87'
74'
Toulouse
3
0-15'
5
16-30'
2
31-45'
6
0-15'
5
16-30'
5
31-45'
HT
8
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
4
46-60'
8
61-75'
6
76-90'
Nantes
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 113
3.05
59
54
Piros lapok
Összesen: 7
0.19
5
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


ToulouseFranciaország
NantesFranciaország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Toulouse - Nantes Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Ligue 1Toulouse
Lyon
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
0
2
0
0
0
2
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
L
15.08.26
Club Friendly GamesToulouse
Hamburger
-
-
2
4
20
13
1
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
4
20
13
1
3
L
08.08.26
Club Friendly GamesElche
Toulouse
-
-
0
2
-
-
1
3
3
0
1
0
2
0
-
-
0
2
-
-
1
3
L
05.08.26
Club Friendly GamesAin
Toulouse
-
-
5
6
-
-
4
2
0
1
0
0
0
1
-
-
5
6
-
-
4
2
N
31.07.26
Club Friendly GamesToulouse
Real Sociedad
-
-
3
1
-
-
0
0
2
1
2
1
0
0
-
-
3
1
-
-
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesToulouse
Rodez Aveyron
-
-
5
4
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
5
4
-
-
2
1
S
17.05.26
Ligue 1Nantes
Toulouse
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
S
10.05.26
Ligue 1Toulouse
1
Lyon
1.33
1.76
7
8
20
9
4
2
2
1
1
0
1
1
1.33
1.76
7
8
20
9
4
2
N
03.05.26
Ligue 1Strasbourg Alsace
Toulouse
0.37
1.28
8
3
7
15
1
3
1
2
1
1
0
1
0.37
1.28
8
3
7
15
1
3
N
Meccsek
22.08.26
Ligue 2Nantes
Rodez Aveyron
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
2
5
2
1
0
4
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
L
14.08.26
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne
Nantes
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
2
1
1
1
1
0
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
L
08.08.26
Ligue 2Nantes
Red Star
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
0
1
0
0
0
1
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
L
31.07.26
Club Friendly GamesNantes
Wakrah
-
-
13
2
21
13
0
1
5
1
1
1
4
0
-
-
13
2
21
13
0
1
N
25.07.26
Club Friendly GamesLe Mans
Nantes
-
-
6
6
21
14
3
2
1
0
0
0
1
0
-
-
6
6
21
14
3
2
L
22.07.26
Club Friendly GamesNantes
La Roche-sur-Yon
-
-
5
2
20
9
1
0
1
1
0
0
1
1
-
-
5
2
20
9
1
0
S
18.07.26
Club Friendly GamesLorient
Nantes
-
-
1
4
9
17
0
4
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
9
17
0
4
L
11.07.26
Club Friendly GamesFleury 91
Nantes
-
-
5
2
13
10
1
0
0
5
0
3
0
2
-
-
5
2
13
10
1
0
N
17.05.26
Ligue 1Nantes
Toulouse
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
S
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Legyőzi
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
20%
20%
40%
30%
40%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Nantes
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Veszítenek
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
20%
20%
60%
10%
20%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
12
11
7
Gólok az 1. Félidőben6
5
Gólok a 2. Félidőben5
3
Első pontszerzés3
3
Nem szerzett pontot4
Toulouse
33%
4
17%
2
8%
1
0%
0
17%
2
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes
18%
2
18%
2
18%
2
36%
4
0%
0
9%
1
22
18
10
Gólok az 1. Félidőben7
12
Gólok a 2. Félidőben11
6
Elhibázott első6
1
Nem hagyta ki2
Toulouse
23%
5
36%
8
14%
3
9%
2
27%
6
27%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes
28%
5
11%
2
17%
3
17%
3
17%
3
39%
7
Átlagos gól/mérkőzés
2.9
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Nantes
3.4
Teljes mérkőzés2.9
1.7
1. Félidőben1.3
1.7
2. Félidőben1.6
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
6
60%
4
40%
5
50%
5
50%
1.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Toulouse - Nantes Mérkőzés statisztikái
Toulouse
Nantes
40%
47.9%
Faulok
140
126
Sarok
31
57
Les
-
-
Sárga lapok
22
13
Piros lapok
3
2
A mérkőzés eredményei
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
2 egyszer20%
3:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
4
4 egyszer40%
5
2 egyszer20%
3 célok
2 célok
4 célok
1 cél
5 célok
3
4 egyszer40%
2
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
UEFA Europa Cup Women
Metalist 1925 (W)
Mitrovica (W)
1 sze
11:00
Statisztikák megtekintése
Copa de la Liga, Reserves
Defensores de Cambaceres Reserves
CA Claypole Reserves
1 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
Harkemase Boys
Excelsior '31
1 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
J. League Cup
Gainare Tottori
Omiya Ardija
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Macedón Kupa
Fk Bratstvo Vlaznimi
Baskimi
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Lengyel Kupa
CWKS Resovia
MKS Arka Gdynia
2 sze
17:05
Statisztikák megtekintése