IA Akranes vs KR Reykjavik Tipp 26 szeptember 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a IA Akranes és KR Reykjavik csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Urvalsdeild torna összecsapása 16:00 -kor, 26 szeptember napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 14 július 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (IA Akranes volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 30% vs 70%-kal;
    • szögletek: 1 vs 8-val;
    • szabálytalanságok: 19 vs 6-val;
    • sárga lapok: 3 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4-val.

    📊 A IA Akranes és KR Reykjavik csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 37;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 9, a vendégcsapaté - 20, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 46 a 73 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.22.

    Egymás elleni statisztikák IA Akranes - KR Reykjavik

    26%
    10 Győzelem
    21%
    8 Döntetlen
    54%
    21 Győzelem
    Összes mérkőzés
    39
    Átlag gól/mérkőzés
    3.38
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.33
    Átlag összesen
    2.05
    1.1
    Sárga lapok
    0.85
    Legutóbbi mérkőzések
    22.06.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    6
    11
    13
    16
    1
    3
    5
    3
    2
    2
    3
    1
    -
    -
    6
    11
    13
    16
    1
    3
    26.09.25
    Urvalsdeild
    IA Akranes
    IA Akranes
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    14.07.25
    Urvalsdeild
    IA Akranes
    IA Akranes
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    0.51
    1.04
    1
    8
    19
    6
    3
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.51
    1.04
    1
    8
    19
    6
    3
    3
    27.04.25
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    IA Akranes
    IA Akranes
    2.65
    1.37
    4
    3
    2
    9
    0
    2
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    2.65
    1.37
    4
    3
    2
    9
    0
    2
    01.09.24
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    IA Akranes Csapat áttekintése

    🏆A Urvalsdeild szezon során a IA Akranes csapat összesen 22 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 14 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található IA Akranes csapat, 32% győzelmi aránnyal és 64% vereségi aránnyal.

    ⚽️A IA Akranes csapat összesen 26 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a IA Akranes csapat összesen 43 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: IA Akranes

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    S
    23.08.26
    Urvalsdeild
    IA Akranes
    IA Akranes
    FH Hafnarfjördur
    FH Hafnarfjördur
    -
    -
    10
    2
    11
    12
    5
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    10
    2
    11
    12
    5
    2
    S
    16.08.26
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    10
    2
    9
    14
    1
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    10
    2
    9
    14
    1
    2
    N
    09.08.26
    Urvalsdeild
    IA Akranes
    IA Akranes
    Thor Akureyri
    Thor Akureyri
    -
    -
    6
    10
    19
    15
    5
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    10
    19
    15
    5
    2
    N
    02.08.26
    Urvalsdeild
    IA Akranes
    IA Akranes
    1
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    1
    -
    -
    5
    5
    8
    10
    0
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    8
    10
    0
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    KR Reykjavik Csapat áttekintése

    🏆A Urvalsdeild szezon során a KR Reykjavik csapat összesen 22 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található KR Reykjavik csapat, 27% győzelmi aránnyal és 45% vereségi aránnyal.

    ⚽A KR Reykjavik csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a KR Reykjavik csapat összesen 51 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: KR Reykjavik

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    13
    5
    15
    14
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    13
    5
    15
    14
    2
    3
    S
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Akureyri
    Akureyri
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    3
    10
    11
    9
    0
    0
    3
    5
    2
    4
    1
    1
    -
    -
    3
    10
    11
    9
    0
    0
    N
    16.08.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    -
    -
    14
    7
    11
    12
    3
    2
    3
    3
    1
    3
    2
    0
    -
    -
    14
    7
    11
    12
    3
    2
    S
    10.08.26
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    12
    5
    5
    15
    0
    0
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    -
    -
    12
    5
    5
    15
    0
    0
    N
    05.08.26
    Urvalsdeild
    FH Hafnarfjördur
    FH Hafnarfjördur
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    3
    9
    7
    11
    3
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    9
    7
    11
    3
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: IA Akranes (otthon) vs KR Reykjavik (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
    • győzelmek száma: 3 (27.27%) vs 2 (18.18%);
    • vereségek száma: 6 (54.55%) vs 2 (18.18%);
    • döntetlenek száma: 2 (18.18%) vs 7 (63.64%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 1.18 vs 2.36;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.73 vs 1.27.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 3;
    • vereségek száma: 3 vs 3;
    • döntetlenek száma: 4 vs 4;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1 (lőtt gólok - 0.5, kapott gólok - 0.5) vs 1.5 (lőtt gólok - 0.6, kapott gólok - 0.9).
    Trendek
    • A KR Reykjavik gólt kapott az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Tippek: 1. félidőben, IA Akranes szerez gólt (szorzói: 1.69)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 37;
    • hazai győzelmek - 9, vendég győzelmek - 20, döntetlenek - 8.

    Statisztika: IA Akranes vs KR Reykjavik

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 22 vs 22;
    • győzelmek: 7 vs 6;
    • győzelmi százalék: 32% vs 27%;
    • vereségek: 14 vs 10;
    • döntetlenek: 1 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 2;
    • vereségek: 5 vs 6;
    • döntetlenek: 1 vs 2.
    Trendek
    • A IA Akranes +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Tippek: IA Akranes Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.22)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.24, a vendégek - 1.97;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.22;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 24; a hazai csapat pályáján - 12.

    Statisztikák: IA Akranes vs KR Reykjavik

    • átlagos összesített a tornán: 3.14 vs 4.23;
    • átlagos gólok száma: 1.18 vs 1.91;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.64 vs 0.86;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.55 vs 1.05;
    • IA Akranes: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.18;
    • KR Reykjavik: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.64;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 1.5) vs 1 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A KR Reykjavik kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 15 utolsó 16 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A KR Reykjavik kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Tippek: KR Reykjavik Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.36)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 37;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 24 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: IA Akranes vs KR Reykjavik

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 22 vs 22;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 18;
    • IA Akranes MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (27%);
    • KR Reykjavik MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (82%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (IA Akranes) - 2 (33%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (KR Reykjavik) - 3 (60%).
    Trendek
    • A KR Reykjavik gólt szerzett és kapott a 14 utolsó 16 idegenben mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.32)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 4.5 lőtt gól az utolsó 15 IA Akranes otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 4.5 lőtt gól a 11 legutóbbi 12 IA Akranes mérkőzések (Urvalsdeild).

    Total gólt Alatt (4,5)
    Közzétett: 2025.09.26., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: IA Akranes - KR Reykjavik

    A KR Reykjavik nem nyert:
    kr-reykjavik-1a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    kr-reykjavik-1a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    IA Akranes nem fog veszíteni
    Everygame
    -189
    A KR Reykjavik gólt szerzett:
    kr-reykjavik-1a 31 utolsó 33 mérkőzésén.
    kr-reykjavik-1a 27 utolsó 29 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    kr-reykjavik-1a 22 utolsó 23 idegenben mérkőzésén.
    kr-reykjavik-1a 15 utolsó 16 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    KR Reykjavik szerez gólt
    -1250
    A KR Reykjavik gólt kapott:
    kr-reykjavik-1a 19 utolsó 20 mérkőzésén.
    kr-reykjavik-1a 18 utolsó 19 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    kr-reykjavik-1a 15 utolsó 16 idegenben mérkőzésén.
    kr-reykjavik-1a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    IA Akranes szerez gólt
    -833
    A KR Reykjavik kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    kr-reykjavik-1a 15 utolsó 16 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    kr-reykjavik-1minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    KR Reykjavik Total gólt Alatt (2,5)
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    IA Akranes - KR Reykjavik Helyezés a táblázatban

    League
    JNSLLKPFORMA
    8.
    KA Akureyri
    KA Akureyri
    2285929-3929
    9.
    IF Vestri
    IF Vestri
    22831123-2827
    10.
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    22661042-5124
    11.
    IA Akranes
    IA Akranes
    22711426-4322
    12.
    Afturelding
    Afturelding
    22561129-3921

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 4
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 20
    Hiányzik - 19
    +1
    +14
    35 - Eltömődött
    21 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    5
    3
    Döntetlen
    4
    4
    Veszítenek
    1
    GK
    20
    Eltömődött
    35
    19
    Hiányzik
    21
    3.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    5.6
    2
    Átlagosan elért pontszám
    3.5
    1.9
    Átlagosan passzoló
    2.1
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    45'
    Pontozott minden, min.
    26'
    Minden statisztika