Сincinnati vs Dallas H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Cincinnati
3 mérkőzés
Dallas
1 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
33%
33%
33%
1. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
33%
33%
33%
2. Félidőben
1 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
Célok
Összes gól
11
5
6
Meccs végeredmény
2
További - 67%
1
33% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.67
1.67
2
Átlagos idő egy gólra
24'
54'
45'
Cincinnati
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
3
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
Dallas
Statisztikák a mérkőzésről
Cincinnati
Dallas
52.67%
Labdabirtoklás
47.33%
Faulok
Összesen: 76
25.33
33
43
Sarok
Összesen: 25
8.33
7
18
Les
Összesen: 8
2.67
7
1
Sárga lapok
Összesen: 20
6.67
11
9
Piros lapok
Összesen: 1
0.33
1
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


CincinnatiUSA
DallasUSA

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Cincinnati - Dallas Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
mlsCincinnati
Seattle Sounders
1.2
1.11
9
4
7
14
1
2
1
1
1
0
0
1
1.2
1.11
9
4
7
14
1
2
S
19.08.26
mlsCincinnati
New-York City
1.27
1.38
2
5
10
9
3
3
2
1
1
1
1
0
1.27
1.38
2
5
10
9
3
3
N
15.08.26
mlsOrlando City
Cincinnati
1.61
0.9
10
5
7
12
1
2
1
1
0
1
1
0
1.61
0.9
10
5
7
12
1
2
S
12.08.26
Leagues CupCincinnati
Atlas
-
-
10
0
13
10
1
1
1
2
1
0
0
2
-
-
10
0
13
10
1
1
L
08.08.26
Leagues CupCincinnati
Pumas UNAM
-
-
4
6
5
11
1
0
2
0
1
0
1
0
-
-
4
6
5
11
1
0
N
04.08.26
Leagues CupCincinnati
Pachuca
-
-
3
6
8
10
3
2
3
1
2
1
1
0
-
-
3
6
8
10
3
2
N
02.08.26
mlsCincinnati
San-Jose Earthquakes
1.58
0.68
9
6
12
6
3
0
4
2
1
1
3
1
1.58
0.68
9
6
12
6
3
0
N
25.07.26
mlsColumbus Crew
Cincinnati
1
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
2
1
2
1
0
0
2.1
0.76
4
5
11
8
0
1
L
22.07.26
mlsCincinnati
Vancouver Whitecaps
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
4
3
3
2
1
1
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
N
Meccsek
23.08.26
mlsVancouver Whitecaps
Dallas
1.48
0.45
9
3
12
9
1
4
5
0
4
0
1
0
1.48
0.45
9
3
12
9
1
4
L
20.08.26
mlsReal Salt-Lake
Dallas
1.71
1.93
6
3
11
13
3
3
3
4
1
3
2
1
1.71
1.93
6
3
11
13
3
3
N
17.08.26
mlsAustin
Dallas
0.78
1.1
7
4
12
17
3
4
1
2
0
1
1
1
0.78
1.1
7
4
12
17
3
4
N
13.08.26
Leagues CupToluca
Dallas
-
-
5
4
11
20
1
4
3
1
2
1
1
0
-
-
5
4
11
20
1
4
L
09.08.26
Leagues CupGuadalajara Chivas
Dallas
-
-
9
1
9
12
0
1
0
1
0
0
0
1
-
-
9
1
9
12
0
1
N
06.08.26
Leagues CupDallas
Queretaro
-
-
6
7
15
10
3
3
2
0
0
0
2
0
-
-
6
7
15
10
3
3
N
02.08.26
mlsLos Angeles Galaxy
Dallas
1.16
1.62
6
6
11
13
2
4
0
0
0
0
0
0
1.16
1.62
6
6
11
13
2
4
S
26.07.26
mlsSan-Diego Zest
Dallas
1.66
0.61
9
4
10
10
0
2
1
0
0
0
1
0
1.66
0.61
9
4
10
10
0
2
L
23.07.26
mlsPortland Timbers
Dallas
2.73
1.58
5
3
12
13
3
2
2
2
0
1
2
1
2.73
1.58
5
3
12
13
3
2
S
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Legyőzi
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
60%
40%
20%
20%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Dallas
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
30%
30%
40%
20%
30%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
19
15
12
Gólok az 1. Félidőben7
7
Gólok a 2. Félidőben8
7
Első pontszerzés5
1
Nem szerzett pontot3
Cincinnati
16%
3
21%
4
26%
5
5%
1
5%
1
26%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dallas
7%
1
20%
3
20%
3
7%
1
13%
2
33%
5
17
18
8
Gólok az 1. Félidőben9
9
Gólok a 2. Félidőben9
3
Elhibázott első4
1
Nem hagyta ki3
Cincinnati
18%
3
24%
4
18%
3
24%
4
0%
0
29%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dallas
22%
4
22%
4
44%
8
22%
4
33%
6
28%
5
Átlagos gól/mérkőzés
3.3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
60'
Összes gól a mérkőzésen
Dallas
3.6
Teljes mérkőzés3.3
2
1. Félidőben1.6
1.6
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Cincinnati - Dallas Mérkőzés statisztikái
Cincinnati
Dallas
53.9%
37.7%
Faulok
96
137
Sarok
52
37
Les
-
-
Sárga lapok
18
29
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
3:1
1 egyszer10%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
3
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
6
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
2 célok
3 célok
4 célok
6 célok
7 célok
2
1 egyszer10%
3
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
6
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
CONCACAF Caribbean Cup
Salcedo FC
Mount Pleasant Fc
3 sze
00:00
Statisztikák megtekintése
Copa de la Liga, Reserves
Defensa Y Justicia 2
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
3 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Premier League, Women
Rostov (N)
Spartak Moscow (W)
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Phonix Lubeck B
TSB Flensburg
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
Moyola Park
Harland and Wolff Welders
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
National League
Scunthorpe United
Harrogate Town
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése