Valur vs Vikingur Reykjavik H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Valur Reykjavik
44 mérkőzés
Vikingur Reykjavik
17 Győzelem
12 Döntetlen
15 Győzelem
39%
27%
34%
Célok
Összes gól
158
82
76
Meccs végeredmény
31
További - 70%
13
30% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.59
1.86
1.73
Átlagos idő egy gólra
25'
49'
53'
Valur Reykjavik
4
0-15'
9
16-30'
10
31-45'
10
0-15'
9
16-30'
9
31-45'
HT
17
46-60'
7
61-75'
21
76-90'
9
46-60'
13
61-75'
20
76-90'
Vikingur Reykjavik
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 130
2.95
64
66
Piros lapok
Összesen: 5
0.11
2
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Valur ReykjavikIzland
Vikingur ReykjavikIzland

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Valur Reykjavik - Vikingur Reykjavik Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
UrvalsdeildVikingur Reykjavik
Valur Reykjavik
-
-
8
3
10
12
0
5
2
0
0
0
2
0
-
-
8
3
10
12
0
5
L
17.08.26
UrvalsdeildValur Reykjavik
Akureyri
-
-
9
6
13
16
0
0
4
4
1
3
3
1
-
-
9
6
13
16
0
0
S
13.08.26
UECLNordsjaelland
Valur Reykjavik
4.7
0.55
10
2
19
10
0
3
5
0
2
0
3
0
4.7
0.55
10
2
19
10
0
3
L
09.08.26
UrvalsdeildBreidablik Kopavogur
Valur Reykjavik
-
-
7
10
11
8
2
3
1
3
0
1
1
2
-
-
7
10
11
8
2
3
N
06.08.26
UECLValur Reykjavik
Nordsjaelland
0.78
3.06
3
9
6
15
1
1
0
2
0
1
0
1
0.78
3.06
3
9
6
15
1
1
L
03.08.26
UrvalsdeildValur Reykjavik
Stjarnan Gardabae
-
-
3
4
8
15
1
3
2
3
1
1
1
2
-
-
3
4
8
15
1
3
L
30.07.26
UECLZrinjski Mostar
Valur Reykjavik
-
-
8
1
12
10
1
0
2
2
1
2
1
0
-
-
8
1
12
10
1
0
S
23.07.26
UECLValur Reykjavik
Zrinjski Mostar
-
-
2
12
13
12
2
0
1
0
0
0
1
0
-
-
2
12
13
12
2
0
N
18.07.26
UrvalsdeildValur Reykjavik
1
Fram Reykjavik
-
-
7
10
8
13
2
1
2
3
1
3
1
0
-
-
7
10
8
13
2
1
L
Meccsek
23.08.26
UrvalsdeildVikingur Reykjavik
Valur Reykjavik
-
-
8
3
10
12
0
5
2
0
0
0
2
0
-
-
8
3
10
12
0
5
N
20.08.26
UECLVikingur Reykjavik
Borac Banja Luka
-
-
10
2
11
8
2
2
1
3
0
2
1
1
-
-
10
2
11
8
2
2
L
16.08.26
UrvalsdeildFH Hafnarfjördur
Vikingur Reykjavik
-
-
6
9
13
9
2
3
2
4
1
2
1
2
-
-
6
9
13
9
2
3
N
13.08.26
UELVikingur Reykjavik
Thun
1.66
0.94
2
3
10
15
4
4
3
2
2
2
1
0
1.66
0.94
2
3
10
15
4
4
N
09.08.26
UrvalsdeildVikingur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
-
-
9
0
11
12
4
3
2
2
1
1
1
1
-
-
9
0
11
12
4
3
S
06.08.26
UELThun
Vikingur Reykjavik
2.32
0.85
6
4
9
11
2
2
3
0
2
0
1
0
2.32
0.85
6
4
9
11
2
2
L
02.08.26
UrvalsdeildIA Akranes
1
Vikingur Reykjavik
1
-
-
5
5
8
10
0
2
2
2
1
1
1
1
-
-
5
5
8
10
0
2
S
29.07.26
UCLHapoel Beèr Sheva
Vikingur Reykjavik
-
-
9
4
18
22
4
4
2
0
0
0
2
0
-
-
9
4
18
22
4
4
L
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Legyőzi
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
20%
50%
30%
0%
50%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Vikingur Reykjavik
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Veszítenek
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
20%
30%
60%
40%
20%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
16
16
6
Gólok az 1. Félidőben7
10
Gólok a 2. Félidőben9
3
Első pontszerzés3
3
Nem szerzett pontot2
Valur Reykjavik
6%
1
13%
2
19%
3
6%
1
19%
3
38%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vikingur Reykjavik
0%
0
13%
2
31%
5
31%
5
13%
2
13%
2
24
20
12
Gólok az 1. Félidőben9
12
Gólok a 2. Félidőben11
7
Elhibázott első7
1
Nem hagyta ki1
Valur Reykjavik
17%
4
25%
6
21%
5
8%
2
21%
5
29%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vikingur Reykjavik
10%
2
25%
5
30%
6
25%
5
10%
2
40%
8
Átlagos gól/mérkőzés
3.6
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Vikingur Reykjavik
4
Teljes mérkőzés3.6
1.8
1. Félidőben1.6
2.2
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Valur Reykjavik - Vikingur Reykjavik Mérkőzés statisztikái
Valur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
46.9%
55.9%
Faulok
98
129
Sarok
54
62
Les
-
-
Sárga lapok
18
28
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
2:2
2 egyszer20%
2:3
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:4
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
5
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
4 célok
2 célok
5 célok
1 cél
3 célok
4
4 egyszer40%
2
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
3
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Meistriliiga Women
Harju JK Laagri (W)
Flora Tallinn (N)
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
SC Schwyz
Ismaning
3 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
National
Rouen
Valenciennes
3 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
MC Saida
Mostaganem
4 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Challenge Liga
Kriens
Stade Ouchy
4 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
First Liga
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Lechia Gdansk
4 sze
19:00
Statisztikák megtekintése