Sporting Kansas City vs Saint Louis City SC Tipp 28 március 2026

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Sporting Kansas City II és Saint Louis City II csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a MLS Next Pro tornán fog zajlani 19:00, 28 március napon.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 28 február 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 4:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Saint Louis City II volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 54% vs 46%-kal;
    • szögletek: 5 vs 0-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 11-val;
    • sárga lapok: 2 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 9 vs 3-val.

    📊 Sporting Kansas City II és Saint Louis City II csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 12;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 1, a vendégcsapaté - 8, döntetlenek száma - 3;
    • gólok száma - 9 a 22 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.17, a 2. félidőé - 1.42;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.58.

    Egymás elleni statisztikák Sporting Kansas City - Saint Louis City SC

    8%
    1 Győzelem
    23%
    3 Döntetlen
    69%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    13
    Átlag gól/mérkőzés
    2.54
    Mindkét csapat szerzett gólt
    46%
    0.69
    Átlag összesen
    1.85
    Legutóbbi mérkőzések
    28.03.26
    МЛС Некст Про
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    3
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    3
    2
    28.02.26
    МЛС Некст Про
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    -
    -
    5
    0
    8
    11
    2
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    5
    0
    8
    11
    2
    1
    24.08.25
    MLS Next Pro
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    2.98
    0.5
    5
    3
    12
    5
    1
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    2.98
    0.5
    5
    3
    12
    5
    1
    4
    23.03.25
    MLS Next Pro
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    1.42
    0.95
    8
    1
    9
    1
    2
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.42
    0.95
    8
    1
    9
    1
    2
    1
    14.03.25
    MLS Next Pro
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    0.41
    1.54
    1
    4
    1
    5
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.41
    1.54
    1
    4
    1
    5
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sporting Kansas City II Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. március 23.-án játszotta a MLS Next Pro sorozatban (hazai csapat - Sporting Kansas City II, vendégek - MINNESOTA United B). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Sporting Kansas City II vs MINNESOTA United B):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 4 vs 11;
    • szabálytalanságok: 11 vs 18;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3.

    ✅A Sporting Kansas City II csapatnak megvan a megtiszteltetés, hogy az idény első hivatalos mérkőzését saját pályán játssza. Az edzői stáb és a játékosok munkáját még nem láthattuk, de egyelőre nézzük meg a csapat statisztikáit az elmúlt 10 mérkőzésen.

    A hivatalos mérkőzések tízmeccses szakaszában a csapatnak 3 győzelme, 7 veresége és 0 döntetlenje van. Az elmúlt 10 mérkőzésen a csapat összesen 11 gólt szerzett. Ebből kiszámíthatjuk a mérkőzésenkénti átlagos gólszámot, amely 1.1. Hazai mérkőzéseken ez az érték 1.17 gól. Ami a kapott gólokat illeti, az átlagos számuk 2.4.

    A mérkőzés eredményei: Sporting Kansas City II

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    МЛС Некст Про
    Vancouver Whitecaps Reserve
    Vancouver Whitecaps Reserve
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    -
    -
    6
    0
    20
    8
    1
    3
    5
    1
    2
    0
    3
    1
    -
    -
    6
    0
    20
    8
    1
    3
    L
    25.08.26
    МЛС Некст Про
    Tacoma Defiance
    Tacoma Defiance
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    -
    -
    5
    2
    13
    8
    1
    1
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    13
    8
    1
    1
    L
    21.08.26
    МЛС Некст Про
    Los Angeles FC 2
    Los Angeles FC 2
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    -
    -
    6
    3
    17
    12
    1
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    17
    12
    1
    3
    L
    16.08.26
    МЛС Некст Про
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    Colorado Rush
    Colorado Rush
    -
    -
    8
    12
    12
    17
    2
    3
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    -
    -
    8
    12
    12
    17
    2
    3
    S
    10.08.26
    МЛС Некст Про
    Austin FC II
    Austin FC II
    Sporting Kansas City II
    Sporting Kansas City II
    -
    -
    5
    4
    14
    14
    4
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    14
    4
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Saint Louis City II Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 22. volt a MLS Next Pro tornán (hazai csapat - Saint Louis City II, vendégek - Los Angeles FC 2). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Saint Louis City II vs Los Angeles FC 2):

    • labdabirtoklás: 49% vs 51%;
    • szögletek: 6 vs 5;
    • szabálytalanságok: 15 vs 22;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 14 vs 6.

    ⚠️Képes lesz Saint Louis City II kezelni a nézők nyomását az első mérkőzésükön ebben a szezonban? Hamarosan megtudjuk. Addig is idézzük fel korábbi eredményeiket.

    Az utolsó 10 hivatalos mérkőzésből a csapat 7 győzelmet aratott, 2 mérkőzést veszített és 1 döntetlent játszott. Átlagosan a csapat 2 gólt szerzett meccsenként (idegenben - 2), és 1.1 gólt kapott. Reméljük, hogy ebben a szezonban Saint Louis City II javítja ezeket a számokat, és szép játékot nyújt a következő mérkőzéseken.

    A mérkőzés eredményei: Saint Louis City II

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    МЛС Некст Про
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    North Texas Sc
    North Texas Sc
    -
    -
    4
    3
    13
    16
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    7
    8
    -
    -
    4
    3
    13
    16
    2
    4
    L
    23.08.26
    МЛС Некст Про
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    Houston
    Houston
    -
    -
    7
    4
    18
    12
    0
    0
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    7
    4
    18
    12
    0
    0
    S
    17.08.26
    МЛС Некст Про
    San Jose Earthquakes II
    San Jose Earthquakes II
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    -
    -
    7
    8
    6
    15
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    7
    8
    6
    15
    0
    1
    N
    09.08.26
    МЛС Некст Про
    Colorado Rush
    Colorado Rush
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    -
    -
    6
    4
    13
    8
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    3
    -
    -
    6
    4
    13
    8
    2
    0
    N
    02.08.26
    МЛС Некст Про
    Saint Louis City II
    Saint Louis City II
    Real Monarchs SLC
    Real Monarchs SLC
    -
    -
    3
    5
    17
    19
    2
    4
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    3
    5
    17
    19
    2
    4
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 12;
    • első félidőbeli győzelmek a hazai csapatnak (otthon) - 2; vendégeknek (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 2;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.17;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.42 gólt szerez az első félidőben, míg a vendégek - 0.75.
    Trendek
    • A Sporting Kansas City II elveszítette az első félidőt minden utolsó 5 mérkőzésén (MLS Next Pro).
    👉Tippek: 1. Félidőben Saint Louis City II Győzelem (szorzói: 1.85)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 8, döntetlenek - 3.
    Trendek
    • A Sporting Kansas City II vesztett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Saint Louis City II (MLS Next Pro).
    • A Sporting Kansas City II vesztett a 10 utolsó 12 otthon mérkőzésén (MLS Next Pro).
    👉Tippek: Saint Louis City II Győzelem (szorzói: 1.49)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.75, a vendégek - 1.83;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.58;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 6; a hazai csapat pályáján - 4.
    Trendek
    • A Saint Louis City II gólt kapott minden utolsó 13 idegenben mérkőzésén (MLS Next Pro).
    👉Tippek: Sporting Kansas City II szerez gólt (szorzói: 1.47)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • Volt Alatt 10.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 Sporting Kansas City II otthon mérkőzések (MLS Next Pro).
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (10,5) (szorzói: 1.48)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Sporting Kansas City II +1.5 hendikep nyer minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Saint Louis City II (MLS Next Pro).

    Sporting Kansas City II Hendicapes (+1,5)
    Közzétett: 2026.03.27., 17:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sporting Kansas City II - Saint Louis City II

    A Sporting Kansas City II vesztett:
    swope-park-rangerssaint-louis-city-sc-2-a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Saint Louis City II (MLS Next Pro).
    swope-park-rangersa 10 utolsó 12 otthon mérkőzésén (MLS Next Pro).
    Saint Louis City II Győzelem
    Bovada
    -192
    A Sporting Kansas City II elveszítette az első félidőt:
    swope-park-rangersminden utolsó 5 mérkőzésén (MLS Next Pro).
    1. Félidőben Saint Louis City II Győzelem
    Bovada
    -105
    A Sporting Kansas City II nem nyert:
    swope-park-rangerssaint-louis-city-sc-2-a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Saint Louis City II (MLS Next Pro).
    swope-park-rangersa 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    swope-park-rangersa 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén (MLS Next Pro).
    swope-park-rangersa 13 utolsó 14 mérkőzésén (MLS Next Pro).
    A Saint Louis City II nem vesztett:
    saint-louis-city-sc-2-a 23 utolsó 25 mérkőzésén (MLS Next Pro).
    saint-louis-city-sc-2-a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (MLS Next Pro).
    Saint Louis City II nem fog veszíteni
    -1111
    A Sporting Kansas City II gólt kapott:
    swope-park-rangerssaint-louis-city-sc-2-minden utolsó 12 mérkőzésén szemben a Saint Louis City II (MLS Next Pro).
    swope-park-rangerssaint-louis-city-sc-2-minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Saint Louis City II (MLS Next Pro).
    swope-park-rangersa 24 utolsó 25 otthon mérkőzésén.
    swope-park-rangersminden utolsó 23 mérkőzésén (MLS Next Pro).
    A Saint Louis City II gólt szerzett:
    saint-louis-city-sc-2-a 24 utolsó 25 mérkőzésén (MLS Next Pro).
    saint-louis-city-sc-2-minden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (MLS Next Pro).
    Saint Louis City II szerez gólt
    -
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 28
    -15
    -2
    11 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    3
    1
    Döntetlen
    1
    7
    Veszítenek
    6
    GK
    13
    Eltömődött
    11
    28
    Hiányzik
    13
    4.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    2.8
    Átlagosan passzoló
    1.3
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    69'
    Pontozott minden, min.
    85'
    Minden statisztika