Cheonan City FC vs Jeonnam Tipp 28 március 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Cheonan City és a Jeonnam csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 7:30 28 március időpontban lesz. A torna mérkőzése a Cheonan Baekseok Stadium stadionban kerül megrendezésre a Cheonan városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 05 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 4:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Jeonnam volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 58% vs 42%-kal;
    • szögletek: 4 vs 2-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 1 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 9 vs 2-val.

    📊 Cheonan City és Jeonnam csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 9;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 4, a vendégcsapaté - 5, döntetlenek száma - 0;
    • gólok száma - 12 a 16 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.89, a 2. félidőé - 2.22;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.11.

    Egymás elleni statisztikák Cheonan City FC - Jeonnam

    45%
    5 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    55%
    6 Győzelem
    Összes mérkőzés
    11
    Átlag gól/mérkőzés
    2.73
    Mindkét csapat szerzett gólt
    36%
    1.18
    Átlag összesen
    1.55
    3.82
    Sarok
    3.82
    0.91
    Sárga lapok
    0.36
    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Cheonan City
    Cheonan City
    -
    -
    0
    5
    10
    12
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    0
    5
    10
    12
    1
    1
    28.03.26
    K-League 2
    Cheonan City
    Cheonan City
    Jeonnam
    Jeonnam
    -
    -
    2
    11
    14
    13
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    11
    14
    13
    4
    1
    05.10.25
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Cheonan City
    Cheonan City
    1
    -
    -
    4
    2
    0
    0
    1
    1
    4
    1
    0
    1
    4
    0
    -
    -
    4
    2
    0
    0
    1
    1
    10.08.25
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Cheonan City
    Cheonan City
    -
    -
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    4
    0
    0
    3
    4
    -
    -
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    22.02.25
    K-League 2
    Cheonan City
    Cheonan City
    1
    Jeonnam Dragons
    Jeonnam Dragons
    0
    0
    1
    4
    0
    0
    2
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    4
    0
    0
    2
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cheonan City Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. március 21.-án játszotta a K-League 2 sorozatban (hazai csapat - Cheonan City, vendégek - Seoul ). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Cheonan City vs Seoul ):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 5 vs 7;
    • szabálytalanságok: 12 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 0.
    🏆A K-League 2 szezon során a Cheonan City csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 0 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a K-League 2 bajnokság középmezőnyében található Cheonan City csapat, 0% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Cheonan City csapat összesen 4 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Cheonan City csapat összesen 5 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Cheonan City

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Cheonan City
    Cheonan City
    -
    -
    0
    5
    10
    12
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    0
    5
    10
    12
    1
    1
    L
    22.08.26
    K-League 2
    Cheonan City
    Cheonan City
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    -
    -
    1
    1
    12
    10
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    1
    12
    10
    1
    0
    L
    16.08.26
    K-League 2
    Gimpo
    Gimpo
    Cheonan City
    Cheonan City
    -
    -
    2
    1
    12
    15
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    1
    12
    15
    0
    2
    S
    08.08.26
    K-League 2
    Seongnam Ilhwa Chunma
    Seongnam Ilhwa Chunma
    Cheonan City
    Cheonan City
    -
    -
    3
    4
    4
    9
    1
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    3
    4
    4
    9
    1
    1
    L
    01.08.26
    K-League 2
    Cheonan City
    Cheonan City
    Yongin FC
    Yongin FC
    -
    -
    3
    7
    11
    16
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    3
    7
    11
    16
    2
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Jeonnam Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 21. volt a K-League 2 tornán (hazai csapat - Paju Citizen, vendégek - Jeonnam). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Jeonnam vs Paju Citizen):

    • labdabirtoklás: 57% vs 43%;
    • szögletek: 6 vs 2;
    • szabálytalanságok: 17 vs 16;
    • sárga lapok: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.

    ⚠️A vendégcsapat Jeonnam. Nem sok meccsük volt ebben a szezonban, ezért nézzük meg az utolsó 10 hivatalos mérkőzés statisztikáit.

    Ez idő alatt a csapat 4 győzelmet és 5 vereséget szenvedett, és 1 döntetlent játszott. Átlagos gólok: átlagosan 1.7 gólt szereznek meccsenként (idegenben - 2.14), és átlagosan 1.7 gólt kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Jeonnam

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Cheonan City
    Cheonan City
    -
    -
    0
    5
    10
    12
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    0
    5
    10
    12
    1
    1
    N
    23.08.26
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Hwaseong
    Hwaseong
    -
    -
    6
    8
    8
    15
    5
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    8
    8
    15
    5
    3
    N
    15.08.26
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Jeonnam
    Jeonnam
    -
    -
    3
    2
    12
    17
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    3
    2
    12
    17
    0
    1
    L
    02.08.26
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Paju Citizen
    Paju Citizen
    -
    -
    2
    6
    12
    13
    0
    4
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    6
    12
    13
    0
    4
    L
    25.07.26
    K-League 2
    Jeonnam
    Jeonnam
    Gyeongnam
    Gyeongnam
    -
    -
    3
    3
    20
    8
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    20
    8
    1
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 9;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.89;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.33 gólt szerez, míg a vendégek 0.56 gólt.

    Első félidő statisztika: Cheonan City (otthon) vs Jeonnam (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 3;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • döntetlenek: 2 (100%) vs 1 (33.33%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0 vs 2.33;
    • átlagos kapott gólok száma: 0 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 2;
    • vereségek: 2 vs 4;
    • döntetlenek: 5 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.2 (szerzett - 0.5, kapott - 0.7) vs 1.6 (szerzett - 0.8, kapott - 0.8).
    Trendek
    • A Cheonan City döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 1.5)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • hazai győzelmek - 4, vendég győzelmek - 5, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Cheonan City vs Jeonnam

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 4 vs 4;
    • győzelmek: 0 vs 1;
    • győzelmi százalék: 0% vs 33%;
    • vereségek: 1 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 0 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 5;
    • döntetlenek: 5 vs 1.
    Trendek
    • A Cheonan City +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    👉Tippek: Cheonan City Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.21)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.33, a vendégek - 1.78;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.11;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Cheonan City vs Jeonnam

    • átlagos összesített a tornán: 2.25 vs 4.33;
    • átlagos gólok száma: 1 vs 2;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.5 vs 1.33;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.67;
    • Cheonan City: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0;
    • Jeonnam: átlagos összesített vendégként a tornán - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.7 (otthon - 0.25) vs 1.7 (idegenben - 2.14).
    Trendek
    • A Cheonan City kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    👉Tippek: Cheonan City Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.29)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Cheonan City vs Jeonnam

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 2 vs 2;
    • Cheonan City MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Jeonnam MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Cheonan City) - 1 (25%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Jeonnam) - 5 (71%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.75)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 2:2 (4/32, 12.5%);
    • Cheonan City hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:0 , 0:1 (1/2, 50%);
    • Jeonnam idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:4 , 2:0 , 4:2 (1/3, 33.3%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.91% (szorzói 6.5)
    0:1 - 10.07% (szorzói 6.5)
    1:2 - 8.91% (szorzói 8)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Cheonan City gólt kapott a második félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (K-League 2).

    2. félidőben, Jeonnam szerez gólt
    Közzétett: 2026.03.26., 8:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Cheonan City - Jeonnam

    A Cheonan City döntetlent játszik az első félidőben:
    cheonan-city-fcminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +112
    A Cheonan City nem nyert:
    cheonan-city-fcminden utolsó 12 mérkőzésén (K-League 2).
    cheonan-city-fcminden utolsó 10 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    Jeonnam nem fog veszíteni
    Everygame
    -357
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    jeonnam-dragonsa 22 legutóbbi 23 Jeonnam mérkőzések (K-League 2).
    jeonnam-dragonsaz utolsó 14 Jeonnam idegenben mérkőzésén minden alkalommal (K-League 2).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -278
    A Jeonnam gólt kapott:
    jeonnam-dragonsa 16 utolsó 17 mérkőzésén (K-League 2).
    jeonnam-dragonsa 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (K-League 2).
    Cheonan City szerez gólt
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Cheonan City - Jeonnam Helyezés a táblázatban

    K-League 2 2026
    JNSLLKPFORMA
    12.
    Paju Citizen FC
    Paju Citizen FC
    23741222-2825
    13.
    Cheongju
    Cheongju
    23314627-3723
    14.
    Cheonan City
    Cheonan City
    23491027-3221
    15.
    Jeonnam Dragons
    Jeonnam Dragons
    22471124-3619
    16.
    Ansan Greeners
    Ansan Greeners
    23541424-4419
    17.
    Gimhae
    Gimhae
    22261417-4312

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 16
    -6
    -5
    14 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    3
    7
    Veszítenek
    4
    GK
    10
    Eltömődött
    14
    16
    Hiányzik
    19
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.3
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.6
    Átlagosan passzoló
    1.9
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    90'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika