Carrick Rangers vs Crusaders Tipp 28 március 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Carrick Rangers és a Crusaders csapatok. A mérkőzés kezdete 15:00 -kor várható. A Premier Liga bajnoki mérkőzést a Belfast városban a Loughshore Hotel Arena stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Carrick Rangers csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 30 december 2025-én zajlott, és a végeredmény 2:2 lett. Íme az összehasonlító statisztika arról az összecsapásról (Crusaders volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 49% vs 51%;
    • szögletek száma: 3 vs 5;
    • sárga lapok száma: 4 vs 2.

    📊 Carrick Rangers és Crusaders csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 38;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 29, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma - 38 a 119 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 2.05, a 2. félidőé - 2.08;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 4.13.

    Egymás elleni statisztikák Carrick Rangers - Crusaders

    15%
    6 Győzelem
    10%
    4 Döntetlen
    74%
    29 Győzelem
    Összes mérkőzés
    39
    Átlag gól/mérkőzés
    4.21
    Mindkét csapat szerzett gólt
    56%
    1.13
    Átlag összesen
    3.08
    Legutóbbi mérkőzések
    28.03.26
    Premiership
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    Crusaders
    Crusaders
    -
    -
    7
    5
    -
    -
    3
    2
    6
    1
    2
    1
    4
    0
    -
    -
    7
    5
    -
    -
    3
    2
    30.12.25
    Premiership
    Crusaders
    Crusaders
    1
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    4
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    4
    2
    08.11.25
    Premiership
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    1
    Crusaders
    Crusaders
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    3
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    3
    2
    09.08.25
    Premiership
    Crusaders
    Crusaders
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    -
    -
    4
    1
    -
    -
    4
    3
    3
    4
    3
    2
    0
    2
    -
    -
    4
    1
    -
    -
    4
    3
    30.12.24
    Premiership
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    Crusaders
    Crusaders
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Carrick Rangers Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2026. március 20.-án játszotta a Premier Liga keretein belül (hazai csapat - Carrick Rangers, vendég csapat - Linfield). A találkozó 2:0 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Carrick Rangers vs Linfield):

    • labdabirtoklás: 47% vs 53%;
    • szögletek: 5 vs 6;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 1.
    🏆A Premier Liga szezon során a Carrick Rangers csapat összesen 33 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 12 győzelem,
    • 14 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Liga bajnokság középmezőnyében található Carrick Rangers csapat, 36% győzelmi aránnyal és 42% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Carrick Rangers csapat összesen 49 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Carrick Rangers csapat összesen 51 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Carrick Rangers

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premiership
    Bangor
    Bangor
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    -
    -
    5
    4
    7
    9
    1
    2
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    5
    4
    7
    9
    1
    2
    N
    22.08.26
    Premiership
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    Coleraine
    Coleraine
    -
    -
    9
    1
    11
    7
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    9
    1
    11
    7
    2
    2
    L
    15.08.26
    Premiership
    Limavady United
    Limavady United
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    N
    08.08.26
    Premiership
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    Portadown
    Portadown
    1
    -
    -
    7
    3
    12
    12
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    12
    12
    2
    4
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Ballyclare Comrades
    Ballyclare Comrades
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    -
    -
    1
    7
    -
    -
    0
    0
    1
    8
    1
    4
    0
    4
    -
    -
    1
    7
    -
    -
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Crusaders Csapat áttekintése

    🏆A Premier Liga szezon során a Crusaders csapat összesen 33 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 21 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Liga bajnokság középmezőnyében található Crusaders csapat, 21% győzelmi aránnyal és 64% vereségi aránnyal.

    ⚽A Crusaders csapat összesen 38 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Crusaders csapat összesen 72 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Crusaders

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premiership
    Glentoran
    Glentoran
    Crusaders
    Crusaders
    -
    -
    5
    4
    12
    6
    3
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    12
    6
    3
    2
    N
    22.08.26
    Premiership
    Crusaders
    Crusaders
    Portadown
    Portadown
    1
    -
    -
    3
    3
    8
    12
    0
    2
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    3
    8
    12
    0
    2
    N
    15.08.26
    Premiership
    Crusaders
    Crusaders
    Ballymena United
    Ballymena United
    -
    -
    5
    7
    16
    17
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    7
    16
    17
    2
    2
    N
    07.08.26
    Premiership
    Cliftonville
    Cliftonville
    Crusaders
    Crusaders
    -
    -
    1
    1
    7
    13
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    1
    1
    7
    13
    1
    2
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Crusaders
    Crusaders
    Dundela
    Dundela
    -
    -
    4
    5
    -
    -
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    5
    -
    -
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 38;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 3; vendégeknél (idegenben) - 10; döntetlenek száma - 5;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 2.05;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.58 gólt szerez, míg a vendégek 1.47 gólt.

    Első félidő statisztika: Carrick Rangers (otthon) vs Crusaders (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 17;
    • győzelmek: 5 (29.41%) vs 7 (41.18%);
    • vereségek: 4 (23.53%) vs 7 (41.18%);
    • döntetlenek: 8 (47.06%) vs 3 (17.65%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.47 vs 1.29;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.71 vs 0.65.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 5 vs 1;
    • vereségek: 1 vs 5;
    • döntetlenek: 4 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.7 (szerzett - 1.3, kapott - 0.4) vs 1 (szerzett - 0.3, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Carrick Rangers gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Carrick Rangers szerez gólt (szorzói: 1.49)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 29, döntetlenek - 4.

    Statisztika: Carrick Rangers vs Crusaders

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 33 vs 33;
    • győzelmek: 12 vs 7;
    • győzelmi százalék: 36% vs 21%;
    • vereségek: 14 vs 21;
    • döntetlenek: 7 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 0;
    • vereségek: 3 vs 8;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    Trendek
    • A Carrick Rangers nem vesztett a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    • A Carrick Rangers nem vesztett minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier Liga).
    • A Crusaders nem nyert minden utolsó 11 mérkőzésén.
    • A Crusaders nem nyert minden utolsó 10 mérkőzésén (Premier Liga).
    • A Crusaders nem nyert a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    • A Crusaders nem nyert a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Premier Liga).
    👉Tippek: Carrick Rangers nem fog veszíteni (szorzói: 1.06)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1, a vendégek - 3.13;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 4.13;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 21; a hazai csapat pályáján - 10.

    Statisztikák: Carrick Rangers vs Crusaders

    • átlagos összesített a tornán: 3.03 vs 3.33;
    • átlagos gólok száma: 1.48 vs 1.15;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.97 vs 0.58;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.52 vs 0.58;
    • Carrick Rangers: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.41;
    • Crusaders: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.18;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.7 (otthon - 1.67) vs 0.8 (idegenben - 0.8).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Carrick Rangers mérkőzések (Premier Liga).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.53)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Carrick Rangers kevesebb, mint 6.5 sarokrúgást szerzett a 19 utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    • A Carrick Rangers kevesebb, mint 6.5 sarokrúgást szerzett a 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén (Premier Liga).
    👉Tippek: Szöglet - Carrick Rangers Total Alatt (6,5) (szorzói: 1.69)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 21 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 10 alkalommal.

    Statisztika: Carrick Rangers vs Crusaders

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 33 vs 33;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 21 vs 16;
    • Carrick Rangers MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 11 (65%);
    • Crusaders MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (53%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Carrick Rangers) - 5 (83%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Crusaders) - 3 (60%).
    Trendek
    • A Carrick Rangers gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.66)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (21/198, 10.6%), 2:1 (21/198, 10.6%);
    • Carrick Rangers hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:2 (5/17, 29.4%);
    • Crusaders idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:2 , 2:0 , 2:1 , 4:0 , 5:1 (2/17, 11.8%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    2:1 - 10.19% (szorzói 6.5)
    1:1 - 9.62% (szorzói 6.5)
    2:0 - 8.05% (szorzói 7)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Carrick Rangers gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.03.26., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Carrick Rangers - Crusaders

    A Carrick Rangers nem vesztett:
    carrick-rangers-fca 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    carrick-rangers-fcminden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier Liga).
    A Crusaders nem nyert:
    crusaders-belfastminden utolsó 11 mérkőzésén.
    crusaders-belfastminden utolsó 10 mérkőzésén (Premier Liga).
    crusaders-belfasta 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    crusaders-belfasta 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Premier Liga).
    Carrick Rangers nem fog veszíteni
    Everygame
    -833
    A Carrick Rangers gólt szerzett:
    carrick-rangers-fca 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    carrick-rangers-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén (Premier Liga).
    carrick-rangers-fcminden utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    A Crusaders gólt kapott:
    crusaders-belfasta 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    crusaders-belfasta 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Premier Liga).
    crusaders-belfasta 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    crusaders-belfasta 9 utolsó 10 mérkőzésén (Premier Liga).
    Carrick Rangers szerez gólt
    -1667
    A Carrick Rangers gólt kapott:
    carrick-rangers-fca 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    carrick-rangers-fca 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    Crusaders szerez gólt
    Everygame
    -189
    A Crusaders gólt kapott a második félidőben:
    crusaders-belfasta 7 utolsó 8 mérkőzésén (Premier Liga).
    crusaders-belfasta 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Premier Liga).
    2. félidőben, Carrick Rangers szerez gólt
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Carrick Rangers - Crusaders Helyezés a táblázatban

    Premiership 25/26
    JNSLLKPFORMA
    6.
    Dungannon Swifts
    Dungannon Swifts
    331511740-5846
    7.
    Carrick Rangers
    Carrick Rangers
    331271449-5143
    8.
    Bangor
    Bangor
    331061738-5736
    10.
    Ballymena United
    Ballymena United
    33971739-5034
    11.
    Crusaders
    Crusaders
    33752138-7226
    12.
    Glenavon
    Glenavon
    33812433-6325

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 8
    Döntetlen - 1
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 23
    Hiányzik - 13
    +10
    +8
    21 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    8
    1
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    1
    GK
    23
    Eltömődött
    21
    13
    Hiányzik
    13
    3.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    2.3
    Átlagosan elért pontszám
    2.1
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.3
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    39'
    Pontozott minden, min.
    44'
    Minden statisztika