Al Fateh vs Al Ittihad H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Al Fateh
35 mérkőzés
Al-Ittihad Jeddah
9 Győzelem
11 Döntetlen
15 Győzelem
26%
31%
43%
Célok
Összes gól
124
53
71
Meccs végeredmény
23
További - 66%
12
34% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.54
1.51
2.03
Átlagos idő egy gólra
25'
60'
44'
Al Fateh
8
0-15'
7
16-30'
3
31-45'
7
0-15'
11
16-30'
13
31-45'
HT
3
46-60'
10
61-75'
7
76-90'
5
46-60'
8
61-75'
11
76-90'
Al-Ittihad Jeddah
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 50
1.43
30
20
Piros lapok
Összesen: 6
0.17
3
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Al FatehSzaúd Arábia
Al-Ittihad JeddahSzaúd Arábia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Al Fateh - Al-Ittihad Jeddah Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Professional LeagueAl Fateh
Al Ittifaq
1.54
2.19
6
11
12
9
0
0
0
1
0
0
0
1
1.54
2.19
6
11
12
9
0
0
L
19.08.26
Kings CupAl Ula FC
Al Fateh
-
-
2
3
18
15
3
0
3
0
2
0
1
0
-
-
2
3
18
15
3
0
L
15.08.26
Professional LeagueAl Nasr Riyadh
Al Fateh
1.54
0.75
6
4
11
10
1
1
3
0
2
0
1
0
1.54
0.75
6
4
11
10
1
1
L
01.08.26
Club Friendly GamesAl-Arabi Doha
Al Fateh
-
-
2
2
-
-
0
1
2
1
2
0
0
1
-
-
2
2
-
-
0
1
L
25.07.26
Club Friendly GamesMallorca
Al Fateh
-
-
5
0
8
8
0
0
3
0
2
0
1
0
-
-
5
0
8
8
0
0
L
22.07.26
Club Friendly GamesAl Fateh
Glacis United
-
-
-
-
-
-
-
-
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
21.05.26
Professional LeagueAl-Kholood
Al Fateh
1.04
0.26
7
3
9
8
0
1
0
0
0
0
0
0
1.04
0.26
7
3
9
8
0
1
S
14.05.26
Professional LeagueAl Fateh
Al Najma
1
1.93
0.65
5
5
16
10
2
2
2
0
1
0
1
0
1.93
0.65
5
5
16
10
2
2
N
Meccsek
21.08.26
Professional LeagueAl Qadisiyah
Al-Ittihad Jeddah
1
2.35
0.36
15
1
11
8
1
0
0
1
0
1
0
0
2.35
0.36
15
1
11
8
1
0
N
18.08.26
Kings CupAl Najma
Al-Ittihad Jeddah
-
-
2
6
12
15
2
1
0
3
0
2
0
1
-
-
2
6
12
15
2
1
N
15.08.26
Professional LeagueAl-Ittihad Jeddah
1
Al-Kholood
1.5
1.06
5
3
9
13
1
1
1
1
1
0
0
1
1.5
1.06
5
3
9
13
1
1
S
11.08.26
AFC Champions LeagueJazira (UAE)
Al-Ittihad Jeddah
-
-
11
2
12
11
4
3
1
4
0
2
1
2
-
-
11
2
12
11
4
3
N
30.07.26
Club Friendly GamesMalaga
Al-Ittihad Jeddah
-
-
9
0
13
7
0
1
2
2
0
2
2
0
-
-
9
0
13
7
0
1
S
30.07.26
Club Friendly GamesMallorca
Al-Ittihad Jeddah
-
-
4
2
7
7
0
0
4
2
2
1
2
1
-
-
4
2
7
7
0
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesLas Palmas
1
Al-Ittihad Jeddah
1
-
-
2
2
17
26
0
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
2
17
26
0
3
N
21.07.26
Club Friendly GamesOrlando Pirates
Al-Ittihad Jeddah
-
-
7
2
-
-
1
3
2
3
1
2
1
1
-
-
7
2
-
-
1
3
N
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
4 Döntetlen
5 Legyőzi
10%
40%
50%
1 idő
2 idő
10%
20%
50%
30%
40%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Al-Ittihad Jeddah
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Veszítenek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
70%
30%
20%
40%
10%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
6
20
2
Gólok az 1. Félidőben12
4
Gólok a 2. Félidőben8
2
Első pontszerzés6
6
Nem szerzett pontot1
Al Fateh
0%
0
33%
2
0%
0
33%
2
17%
1
17%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Al-Ittihad Jeddah
10%
2
15%
3
35%
7
10%
2
10%
2
20%
4
14
14
7
Gólok az 1. Félidőben5
7
Gólok a 2. Félidőben9
6
Elhibázott első3
3
Nem hagyta ki3
Al Fateh
14%
2
21%
3
21%
3
21%
3
14%
2
21%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Al-Ittihad Jeddah
21%
3
29%
4
36%
5
50%
7
29%
4
29%
4
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
Átlagos idő egy gólra
45'
Összes gól a mérkőzésen
Al-Ittihad Jeddah
2
Teljes mérkőzés3.4
0.9
1. Félidőben1.7
1.1
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
4
40%
6
60%
0.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
1.5
6
60%
4
40%
0
0
10
100%
2.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Al Fateh - Al-Ittihad Jeddah Mérkőzés statisztikái
Al Fateh
Al-Ittihad Jeddah
48.1%
49.6%
Faulok
125
135
Sarok
35
54
Les
22
14
Sárga lapok
18
21
Piros lapok
0
2
A mérkőzés eredményei
0:0
2 egyszer20%
3:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
3 célok
1 cél
2 célok
4 célok
5 célok
3
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
5
3 egyszer30%
Más csapatok H2H statisztikái
Saudi Prof. League
Al Hilal Riyadh
Al Ahli Jeddah
1 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Turkcell, Szuperliga
Besiktas
Corum
31 aug
18:30
Statisztikák megtekintése
Serie C
Renate
Cittadella
31 aug
19:00
Statisztikák megtekintése
National Womens Soccer League
Boston Legacy W
Angel City (W)
1 sze
00:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
05 Levoca
Tatran Liptovsky Mikulas
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Wiedenbruck
Borussia Mönchengladbach
2 sze
17:30
Statisztikák megtekintése